• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMARYLLISCrossover - who wins?
    Tolik otázek a tak málo odpovědí... Porazil by Arnold Schwarzenegger, Sylvestera Stallone? Obstál by proti Brucovi W.? A co Batman vs. Spiderman? Lobo vs. Hellboy?Kralíček Duracell nebo Azurit? a spousta dalších... Pojdmě spolu najít odpovědi na tyto věčné a životně duležité otazky. (Zahlaví ve výstavbě)
    rozbalit záhlaví
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    SVORO: Pádny argument,jenže...Sly není guvernér... (osobně jsem za italskýho hřebce ale guverner taky něco málo znamená:/)..
    SVORO
    SVORO --- ---
    Imho Slaj vs Arnold pokud by byli v nejlepší fomrě tak by vyhrál Sláj a to díky Rockymu (co se říkalo když Slaj trenoval na Rockyho tak prý byl natom tak dobře, že mohl vlézt do boxerského ringu a závodně boxovat) Arnold nikdy co vím nebyl na tom tak dobře aby mohl vlízt do ringu a tam se nějako prát a když to vemu na sílu tak jsou/byli dost podobně :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    AMARYLLIS:
    Hellboy vs Lobo

    Hellboy
    +syn svého otce ;)
    +tak nějak nezničitelnej v tomhle světě
    +Mocná ruka
    +Ocas

    Lobo
    +tak nějak nezničitelnej v tomhle vesmíru
    +poslední svého druhu
    +moc velkej magor na všechno
    +radiovej implantát v hlavě

    Hmm takže tady je to remízek nebo by museli stát proti sobě a hlavičkovat se jen by mě zajmalo jak dlouho by se těma hlavama mlatil, než by zjistili, že tudy cesta nevede a šli do hospody to vyřídit panákama....
    SVORO
    SVORO --- ---
    MAXXB:
    Termináto vs Robocop
    Imho torochu nonsense, ale budiž

    Win 4 Terminátor důvod? Jeho základní provozní schopnosti nejsou založeny na organické bazi což u Robocopa jsou (částečně je to člověk) pokud pominu přestřelkovej souboj kterej by byl spíš bez efketu tak na blízko by robocop dostal moc na zadek bo neni tak pohyblivej / flexibilní / ryhclej jako všechny T-stovky a nebudem se vůbec bavit o tekutejch modleche bo tam je robocop fakt stolet za vopicem :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    AMARYLLIS:

    Takže Spiderman vs Batman dost záleží na okolnostech.

    Spiderman(9)
    + trochu pozměněná dna - zlepšený vitální funkce
    +zlepšená regenrace
    +zvášená fyzická síla
    +zlepšené/zrychlené reakce
    +spidersense
    +možnost bezproblemu šplhat pozdech
    +sitě
    +joga
    +dost velký zkušenost s bojem s ostaníma "hrdinama"

    Batman (7)
    + Batcokoliv ... technický zázemí
    +Vybornej bojovej výcvik (ať už dle novejch či starejch filmu)
    +strategický plánování
    +výorná schopnst improvizace
    +Oblek a jeho udělátka včetně jeho schopnosti sním zacházet
    +Evidetně sníženej prách bolesti
    +Cool DARK VOICE behind da Mask

    Tak je to 9 ku 7 pro Spiderman, ačkoliv mám radši Batman neni tak patetickej jako Správňák Spajdy, tak by to Batmanovi natřel v zápase nablízko až střední vzdálenost přeci jen Spajdy umí tak nějak líp a dál skát než Batman. Na vzdálenost větší jak 50 m by to byl spíš win pro Batmana neboť by tam byla dost značná technická převaha.

    Další věc pokud se ještě spekuluje o parťácích Batman radši bych je vynechal protože pokud dát parťáka k Batmanovi tak si vemte, že Spajdy by mohl být ve Venomovi a to myslím, že by Batman s Robinem asi moc nedali.
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    Omlouvám se , potíže s netem atd.:(
    Ocenila bych kdyby ste pořád psali nějaky argumenty k Batman vs. Spiderman ale zatím přihodim Hellboy vs. Lobo hm?:)

    FIONOR
    FIONOR --- ---
    AMARYLLIS: dobře abych Parkerovi nekřivdil - má ty svoje schopnosti jako pavučiny a instinkt - ale stejně bych to videl na 2:1 pro Batmana
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    MAXXB: Tak Robocopa jsme viděla když jsem myla.malá tak musim přiznat že mě taky nezaujal takže též jednoznačně Terminátor :P


    FIONOR: Batman finanční/technická převaha + Robin - Spidey nic?
    2:0 ?
    MAXXB
    MAXXB --- ---


    pro mě jasna volba.. robocopa jsem nikdy neměl rád... za to Termoš mi mi vždycky naháněl strach :-))) takže Ternoš by tohodle plecháče srovnal.. heh.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Batman - když pominu technologickou převahu, kdy si Bruce Wayne může dovolit spoustu zbraní a technologií, které Spideymu přinejmenším ztíží život, má Batman něco, co Peter parker rozhodně nemá - sidekicka
    Zatímco Robin bude odvádět pozornost, Batman se na toho rudo-modrého pavoukovce v legínách snese z temného nebe (dřív něž pavoučí reflexy zareagují) a zpráská ho na hromadu...
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    taky sem pro loba
    a když ne lobo tak už jedině doodie man
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    Lobo je vykuchá všechny
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    AMARYLLIS: taky bych se klonil spis k batmanovi, ale spiderman ho zowni jako maly dite kdyz se k nemu dostane :)
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    No to teda je, jsem jednozačně za Batmana. Batman má batmobil , bat pod , Batarang , Bat Grappler (čímž se dostava k tomu že to že Spidey má sítě není převaha),peníze, ubercool jeskyni,skvělej obleček který skrýva další spoustu gadgetu a Alfreda skoro vždy po ruce.
    Spider man má co?Sítě a asexuální obleček? :P
    FANAE
    FANAE --- ---
    Jasne ze Spiderman, to snad neni ani tema k diskuzi :)))
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    Tak především dekuji za založení . :)
    Nemyslim že by bylo moudre se hned zezačátku zabývat tak silně náboženskyma otázkama typu Arnie vs. Sly.
    Dál pište otázky na které jste zatím nenašli odpověd'. Myslim že nebudou žádny meze herci,filmový hrdinové,knižní,comicsový hrdinové,maskoti atd. :)
    Záhlaví bude doděláno během budoucích hodin :)

    Tak tedy Batman vs. Spiderman? :)
    Pište názory kdo a PROČ by vyhrál. Vkladejte jakekoliv dukazy :)

    Inspirováno videama na YT - NERD WARS.

    So.Let the Battle begin!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam