• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    Souhlas, jen se obavam zkratka aby se ten sirup zas neprevrhnul, nestalo by se to v techto seriich poprve.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    PAPA_REJNOK: Přesně¨!
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    CHUCKEBONO: no bcas z toho kape trochu moc sladkyho a ubulenyho sirupu, ale jak komiks, tak serial je imho vic o lidech v takovyhle situaci nez o kombo sesekavani zombie koncetin
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    PAPA_REJNOK: Maybe to prislo jenom me, ale emotivni pasaze na me byly v moc velkym pomeru vuci ostatnimu deji ... Jinak tvy kreativni napady ocenuju :)
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    CHUCKEBONO: a co ti tam chybelo? Okridleny zombies? Zombies s kulometama? Zombies s hot dogem?
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    Zas to nějak zabředlo, po prvnim našláplym díle celkem nuda ...
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    tak třetí sérka zatim super, akce, má to spád.. Rick bude mít asi nějaký serious issues a brzo vybuchne..
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ani jsem nevedel, ze tu funguje walkng dead diskuze...

    kazdopadne nova serie super nastup. a jestli mate ted nekdo cestu do los angeles, tak doporucuju navstevu universal studios. byli jsme tam v den premiery na halloween horror nights, jsou tam dve atrakce s wd tematikou. nevim, do kdy to trva, ale je to hardcore :D bludiste s nekolika desitkama hercu/zombie, kde se chte nechte clovek muze po***t strachy :)

    a co se tyka vymlaceni u plotu, taky jsem to nejdriv tvurcum vycital, ale pak si zas rikam, ze ono prorazet lebky asi cloveka rychle vycerpa... a pokud nemaji uplne dostatecnej prijem energie coz scenka s konzervou pro psy celkem ilustruje), tak se da asi chapat, ze vymlatej jen bezprostredni nebezpeci, co jim stoji v ceste, a neplacaj sily na vsechno, co se hejbe.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JIRRA: PS: Navíc nejsem jedinej, kdo tu spoiluje.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JIRRA: Já to chápu, ale už buď tady nebo někde jinde o tomhle byla řeč: přece když už ten seriál sleduju a čekám na každej díl, tak se před tím nebudu koukat sem, kde je jasný, že se o tom mluví, že jo. Navíc to pak vypadá hrozně, samý bílý místa a nic z toho. Já se sem taky vždycky koukám až poté, co to shlédnu. Sorry.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    JAMILLOS: ffs , davej tohle do spoileru , jen proto ze jsem sem nakoukl jsi mi zkazil prekvapeni
    NJORL
    NJORL --- ---
    REDSNAKE: ja to chapu tak, ze mezi 2 a treti serii uplynolo 6 mesicu - druhej a treti trimestr - a byla docela kruta zima. to z nich udelalo zombie elite komando. coz se mi libi. na druhou stranu picovinky typu nevymlatit veschny u plotu jsou taky na hloupy....
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Trochu mi to připomíná Stargate. Myslím to tak, že když tomu odpustim, že je to naivní a občas jsou tam kraviny, tak si to užiívám :D
    Zase na druhou stranu denně lidi v mém okolí, včetně mě, dělaj kraviny a plno věcí jim napoprvý nedojde. No a teď si ty lidi představte ve stresu, že je chci sežrat jinej člověk.
    Pokud jde o to střílení, tak přece řešili, že už jsou úplně hotový z tý cesty a čekali, že ve věznici ta munice bude = proč to nevystřílet.
    Konečně už tam neni Shane (strašně mě štva).
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    jasne, delaji hromadu neracionalnich rozhodnuti.. bez toho by to asi byla nuda. nicmene zatim jsem spokojeny.
    jo a lori me zase nezklamala. nejhorsi postava :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    nepochopil jsem tu změnu přístupu k infikovaným. Měl jsem pocit, že v první a druhé sérii z nich byli víc posraní, tady si je dávají jak malinu. Nevím, moc mě to nenadchlo. Ta černoška je ovšem největší peklo a baby bych nejradši zašláp, aby se tam už neřešily ty srance alá růžová zahrada.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    No... Moc filozofujou.. Mrtvá civilistka mrká... Místo, aby si je vysbírali u plotu, tak hrdinsky kličkujou a plýtvají nábojema. Pár minut bezduchého mlácení, než "objeví", že je třeba zvednout helmu... Na dvacet na otevřeném prostranství se vrhnou, před pěti v úzké chodbě zmateně prchají... Je to takový ochotnický divadlo. Ale koukám dál.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Chudák Hershel...
    NJORL
    NJORL --- ---
    slusnej rozjezd. asi nej dil vubec
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Ještě tejden...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam