• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    Treti dil, maximalni spokojenost! Nenudil sem se ani chvili + beru zpet kritiku minulyho dilu. Mimochodem malej Carl prekvapil, zacina mit koule :)
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    Ale hlavně jiná postava bude chybět. Nečekal jsem!
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    REDSNAKE: nepřijde:)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Páč mám rád zombie, nicméně mám pocit, že oproti prvním sérkám jsou v těch nových i ty odfláklé. Nepřijde vám? Maskování, triky, etc, etc.. Jako vyloženě špatný díl to nebyl, docela mě i bavil.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    REDSNAKE: proc se na to vubec divas prosimte? :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Vůbec mi jí nebylo líto. Ještě ty hemzy, jak mrcha ožila před kucháním. Grrr, hrozně mě srala :)
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    PAPA_REJNOK:
    REDSNAKE: hehe, to se dalo čekat.. nee, kecám, mě taky srala, ale hlavně ve dvojce, v třetí sérii už byla pokorná.. ale líto mi jí trochu bylo
    NJORL
    NJORL --- ---
    do pice ... husty ... nechce se mi verit, ze je to americky ... tohle utnou v pulce
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    REDSNAKE: neveril sem, ze na to dojde, ale koukam, ze i modlitby od nevericiho mohou byt vyslyseny:]
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Třetí díl hodnotím kladně, jelikož umřela postava, kterou jsem nesnášel:)
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    ty fogo, doják jak sviň (ale hodně fandů asi bude rádo)..
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    No ja za me musim rict, ze prvni dil 3. serie je totalni narez, fakt se mi to libi.

    Ten konec prvniho dilu... Musel jsem odjet od PC a semtam si zakrejt voči, mozna jsem slaba natura :)
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    Pobavilo!

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    já teda komiks nečetl, ale už ta postava černošky mě neskutečně sere. A to prosím, nejsem žádný rasista, ale to je tak neskutečně blbá herečka, nebo má neskutečně blbě napsanou postavu, že bych brečel. Možná by líp zahrála nějaký vlčí dítě, ale sem mi fakt nesedí. A podle komiksu bych to nepotřeboval, jen kdyby to bylo o něčem, třeba nepředvídatelném.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    REDSNAKE: jestli to bude aspon castecne kopirovat komiks, tak se mas sakra na co tesit :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Bože můj, já tušil, že od objevení té vesničky to bude sračka, ale že tím pohřbí celou sérii? Suveréně nejhorší, nejstupidnější a nejdementnější díl célého seriálu. Na hledání nějakých logických lapsů jsem se vysral, prostě je to blbé jak deka. A komu se to bude líbit, přijde do pekla.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    TRAZE: imho tahle atmo uz byla i v tom baru v nakym tom meste u farmy,jak se tam Hershel vylil. hodne good!
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    TRAZE: Jo, docela mě s tím finálním zásekem dostal.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    Podle me byl ten konflikt s veznema uplne brilantni. Byl jsem napjaty az dokud ten mučačo nechcipl. Ta neduvera a strach na obou stranach na me zapusobily vic, nez vsichni zabiti zombici dohromady. Rick to zahral sakra dobre, az pusobil jako nejaky psychopat :D
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    Souhlas, jen se obavam zkratka aby se ten sirup zas neprevrhnul, nestalo by se to v techto seriich poprve.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam