• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    NJORL
    NJORL --- ---
    a navic ji udupou zombici
    NJORL
    NJORL --- ---
    ad posekana trava - pres zimu trava neroste
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    proc by shaneli umely mliko, kdyz meli matku ktera da opravdovy? nikdo nepocital ze skape... co se tyce vody tak pocitam ze na farme byla studna a vezeni bude mit nejakej svuj zdroj pro pripad, ze by se neco semlelo venku ... nemuzou tam dat vsecko, tenhle stav sveta je tak vyjimecnej, ze ani nejde natocit dil tak, aby se divak bavil a pritom mu tvurci ukazali vsechny nalezitosti tak, aby nemel o nicem pochybnosti. nerikam ze serial nema mezery, ale ty bych hledal jinde.. (viz posekana trava:)
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Hm tretia seria pokracuje presne ako druha - zabavne pozerat, len je treba vypnut mozog..

    Z ukazok dalsej casti je pomerne zjavne, ze teraz idu zhanat veci pre babo. Ved preco nie - cca 8 mesiacov sa cely cas presuvali a stale mali zo sebou tehotnu zenu. Preco by sa aspon zopar poslednych mesiacov nesnazili najst aspon nejake zakladne vybavenie pre dieta - napriklad aj umele mlieko, ktore sa pripadne da vyuzit aj inak.

    Dalsia vec, ktoru som si vsimol uz v predoslej serii - magicke pracovanie s casom. Skupina ide teraz preparkovat auta a odstranit mrtvoly, Hershel uz zacina chodit a vezen co utiekol sa uz stihol adaptovat na novu situaciu a v podstate je zrazu hotovy zombie master. Hm, takze kolko dni vlastne ubehlo?

    To ze sa cely cas aspon okrajovo neriesi uplne elementarna vec ako je voda, alebo s cim idu robit farmu, ked si zjavne vobec nic na tu cinnost nepriniesli. Proste - v momente ked sa clovek zamysli je to cele v prdeli.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    eee proc se mluvi o tretim dile,kdyz je to ctvrtej? to ten minulej se jako nepocita,kdyz tam nebyla parta hic? :)

    jinak Rick uz je dobrej magorek :D a sem zvedavej na shledani Dixon bros jestli bude :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Té druhé chybějící postavy si nikdo nevšimne, a navíc hned má plnohodnotnou (dvoj)náhradu
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    CHUCKEBONO: přišlo mi jen divný, že to po něm chtěla a neudělala to sama (když už jí stejně předtim kuchla).. ale jinak to bylo fakt akční
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    Treti dil, maximalni spokojenost! Nenudil sem se ani chvili + beru zpet kritiku minulyho dilu. Mimochodem malej Carl prekvapil, zacina mit koule :)
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    Ale hlavně jiná postava bude chybět. Nečekal jsem!
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    REDSNAKE: nepřijde:)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Páč mám rád zombie, nicméně mám pocit, že oproti prvním sérkám jsou v těch nových i ty odfláklé. Nepřijde vám? Maskování, triky, etc, etc.. Jako vyloženě špatný díl to nebyl, docela mě i bavil.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    REDSNAKE: proc se na to vubec divas prosimte? :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Vůbec mi jí nebylo líto. Ještě ty hemzy, jak mrcha ožila před kucháním. Grrr, hrozně mě srala :)
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    PAPA_REJNOK:
    REDSNAKE: hehe, to se dalo čekat.. nee, kecám, mě taky srala, ale hlavně ve dvojce, v třetí sérii už byla pokorná.. ale líto mi jí trochu bylo
    NJORL
    NJORL --- ---
    do pice ... husty ... nechce se mi verit, ze je to americky ... tohle utnou v pulce
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    REDSNAKE: neveril sem, ze na to dojde, ale koukam, ze i modlitby od nevericiho mohou byt vyslyseny:]
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Třetí díl hodnotím kladně, jelikož umřela postava, kterou jsem nesnášel:)
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    ty fogo, doják jak sviň (ale hodně fandů asi bude rádo)..
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    No ja za me musim rict, ze prvni dil 3. serie je totalni narez, fakt se mi to libi.

    Ten konec prvniho dilu... Musel jsem odjet od PC a semtam si zakrejt voči, mozna jsem slaba natura :)
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    Pobavilo!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam