• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    JAMALORD
    JAMALORD --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    zrovna na to koukám. Tak pokud mu jenom jebe, tak ok, beru zpět. Uvidím..
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    REDSNAKE: dokoukal si vubec aktualni dil? pokud ano, mel bys vedet, ze se rozcilujes totalne zcestne...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    co to doprdele....Může mi někdo vysvětlit, jak je možný, že kdoví jak dlouho po té, co selže naprosto jakýkoliv systém je možné se dovolat telefonem? Proč? Proč...proč...proč mě každý nový díl musí nasrat hned v úvodních pár minutách, když je to naprosto zbytečné...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TRAZE: ne, nevzalo... jenom se z toho zblaznil a zacal povidat s telefonem, jinak byl uplne v poho :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    podle me se objevi, t-dog se obetoval,aby se dostala ven, pak nasli jen satek... jeste nekde vyplave :D ze ji v nevedomosti vykopali hrob dle meho nic neznamena.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAMILLOS: Aha, tak asi jo.
    Say the Word - Walking Dead Wiki
    http://walkingdead.wikia.com/wiki/Say_the_Word
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    NJORL: Našli jen čepici a černoch jí pomohl ven. Já bych si nebyl tak jistej. Nebo že by byla v jednom z těch hrobů?
    NJORL
    NJORL --- ---
    sezrana
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    NJORL: Co že je?
    NJORL
    NJORL --- ---
    JAMILLOS: Ne. Je shamana.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Nějak jsem nepochopil, co je s Carol - je živá?
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    CHUCKEBONO: asi tvurci ctou nyx :)
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    btw trava uz je v poslednim dile vyrostla a poloseslapana :)
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    TRAZE: ten nářek byl hodně trýznivej
    (i slza ukápla a to mě Lori srala)

    jinak podobný věci typu posekaná tráva, proč nemají sakra připravený věci za celou dobu atp. mě též napadají, ale nejsou to tak velký průsery, abych si tím kazila zážitek
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    TRAZE: Tak vies spravit umele mlieko je troska problem, lebo by ho bolo vhodne spravit z prevarenej vody, ktoru musis mat teplu tak akurat, aby si to dieta nespalil. Inak povedane nie je to operacia na 15 sekund, ak nemas v danej miestnosti pripravene nadobicko a nemas prax. A oni tam nemali nic. Oni v podstate stale nemaju nic okrem oblecenia, aut a zbrani (ok Daryl ma ponco :D). Jednoducho povedane, ked tento problem ako rodic riesis n-krat, tak ti hento pride taka zhovadilost, ze az.

    Ad vybavicka na dieta - no neviem, teraz v normalnom, bezpecnom svete ludia uplne normalne nakupuju vybavu dopredu, tak aby ju mali pripravenu. A to navsteva obchodu predstavuje nulove riziko. A kedze sa prepravuju na autach, tak v tom nevidim velky problem. V ich situacii by som mal pre male pripravenu pomaly mini sniper pusku a nie ze nemaju ani len plienky.

    Ja beriem, ze bol Rick mimo a ludia dokazu v tych stavoch vseliake veci. Len sa mi nepaci ako uz cca od druhej serie zombici funguju podla potreby scenaru a este tak hlupo, ze to je doslova vidiet. V komixe je jasne, ze zombie su sucastou sveta, neobjavuju sa zarohom, pripadne zachrbtom (viz. ako zomrel Dale).
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    SEAMON: Proboha proc nam v serialu neukazujou, jak si pripravujou jidlo :D :(

    Mozna se v tom trochu moc nimras. Priprava mlika tam ukazana nebyla. Pokud vim, sunar se ve studene vode spatne rozpusti. Takze uz meli treba predem pripravenou teplou vodu. Napriklad na caj, na cokoliv.

    Dale kdo by tahal s sebou soupravicku pro mimino, ktere ma prijit za par mesicu, kdyz staci obejit nejblizsich par domu a mas vsechno potrebne?

    K Rickovi. Ocividne byl smyslu zbaveny a na nicem mu nezalezelo. To, ze jsou lidi v afektu schopni neuveritelnych veci, neni nic divneho. Mimochodem tu svoji roli hraje sakra dobre. Treba ten jeho narek po smrti Lori.. V komiksu ho to naopak skoro nevzalo.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    no jako dyz Daryl v tomhle dile pokladal kyticku na hrobecek,drzel a "kojil" miminko a na druhy strane Merle chyta zombiky a dela sou,tak mi z toho vychazi ,ze bude bratrovrazednej souboj hodnej vs zlej :)
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Ale pre zaujimavost - co hovorite na Merla? Tajne som dufal, ze sa k tej postave uz nevratia.
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    AVATAR: Ten prispevok som pisal este pred poslednou castou. ;) To s tym mliekom dostalo aj mna, ale smutne je prave to, ze to ako sa mlieko pripravuje vie velky pocet ludi a aj tak si nedali tu namahu a nespravili to spravne. Super bolo aj to, ako nezvladli za cely den to dieta nejako poriadne zabalit, co je pri novorodencovi vcelku aj dolezite. A tiez 8 mesiacov nevedia najst oblecenie, plienku, flasku, vlastne nic pre dieta a za jeden den - plny uspech (teda az na to oblecenie).

    Je inak uplne uzasne ako sa zombie objavuju presne podla potreby. Par casti dozadu sa cela skupina poriadne nedokazala pohybovat v tom vezeni, teraz to Rick sam precisti bez problemu.

    Ked Lori porodila, tak ju prcek zastrelil - co zjavne nevadilo, hoci usli do tej miestnosti prave koli tomu, ze ich prenasledovala skupinka zombie. Pricom keby ju nechali tak a zachranili dieta, tak by Rickova eskapada mala trosku ine grady a zaujimavy zaver.

    Proste treba to vazne pozerat len pre potesenie, ze aspon nejaka zombie show existuje. Len to cloveku dost komplikuju, ked to tak hrozne flakaju. ;/ (probuh ved tam ani nikde nemaju miesto na pripravu jedla..)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam