• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    KALIPH: Ne, co jsi pamatuju tak je to po opuštění vězení dost akční.
    Kdybyste měli zájem můžu prvních 115dílů v pdf někam nauploadovat...
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    A vy, co jste četli komix.. to se tam taky nic neděje? Jen tak choděj po okolí a rekapitulujou?
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    MIK_CZ: zatim jasně nejhorší díl celýho seriálu.
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    Tenhle dil byl slusna nuda no .. :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Vod ty doby co tam nejni Shane a ten plesatej motorkar(bracha toho s kusi) tak to nak nema stavu.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    MANNY: pokud vim, slo o to, ze jejich pach prebije ten jeji, takze ji ostatni zombici neciti. v par dilech na zacatku to i pouzili, ze meli kus neci nohy nebo ruky nbo tak neco, a zombici je necitili.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    a proč by měl napadat zvířata? spousta zvířecích nemocí je na člověka nepřenosná a naopak...
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    Kdo by se taky díval na seriál o nemrtvých zvířatech, no ne?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    WIN_KLO: Zatím nebylo řečeno, o co se jedná. A třeba kdyby jenom znal způsob, jak neutralizovat ten virus v živých lidech, tak by to sice bylo velké vítězství pro lidstvo, ale fakt hromada práce pro současnou generaci.
    Nehledě na to, že by k tomu bylo potřeba hypermoderní vybavení, se kterým bude trochu problém ve světě, který se zhroutil.

    Mimochodem - co se po apokalypse stalo s jadernými elektrárnami? Měly by se samy zastavit - ale mezi americkými jsou i ty nejméně bezpečné.
    Navíc chaos už nastal, takže těžko říct, nakolik může nějaké vyřešení nákazy pomoct. Znáš Den trifidů? Tam byla podobná zápletka a skutečnost, že lidstvo přežilo a začalo se docela velmi pomalu znovu organizovat, nebylo žádným zázračným lékem, který by vrátil svět do předchozích kolejí.

    Mě by spíš zajímala jedna věc - proč ten virus nenapadá zvířata?
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    Já vám nevím. Možná za mou paranoiu může The Road, ale každopádně, asi bych nešel do "shelter for all survivors". Měl bych strach, že mě tam snědí živí :)
    NJORL
    NJORL --- ---
    WIN_KLO: imho to bude nejakej metahumor. jakoze tem lidem jeblo treba a myslej si, co si myslej ... :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    THOMASMORTA: No mě trochu sere, že do toho seriálu tahaj globální problémy a možnost vyřešit situaci. Peklo prostě nastalo a lidi se s nim musej nějak poprat po svym, i kdyby měli vyvraždit všechny zombíky a založit náboženství, který by dovolilo přežít jenom imunní jedincům.
    FUTAS
    FUTAS --- ---
    A v zájmu pokračování seriálu se nedožije konce další série :)
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    Podle mě ten týpek má v tom příběhu jen dvě věci. Satelitní telefon a strach. :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Podle těch několika málo výstupů a celkově podle jeho chování mi přišlo, že je Eugene Porter nějaký postapo Sheldon Cooper. Fakt jsem na toho chlapa zvědavej v dalších dílech. A zajímalo by mě, jestli se tedy dozvíme, co se to sakra stalo.
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    NJORL: tjn, hlavne ta jeho odpoved na to proc to udelal :D
    NJORL
    NJORL --- ---
    no me ten posledni dil chvilkama prisel jako sitcom :) skoro jsem cekal smich ,,, treba ten vedec jak rozstrilel to auto ... no to bylo trochu moc :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    takže komunita jo? sem pěkně zvědavej....
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    MIK_CZ:
    SHEDLO:
    Aha, tak to mi nějak uniklo. Já si pamatuju jen, že ho propíchla.
    AMNA
    AMNA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam