• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    To snad neni pravda... Kdyz se nejakej serial zrovna vysila, tak prece nelezu do auditka o tom serialu, kdyz tam jsou novy prispevky nebo kdyz uz tam vlezu a prectu si nejakej spoiler, tak pak prece nebudu brecet nad tim, ze nekdo neco prozradil, protoze byla JEN moje blbost, ze jsem si to precet.

    Nesvepravnost nekterejch lidi me fakt udivuje..

    V auditku o Lost byly spoilery maskovany snad 24 hodin po odvysilani, to mi prijde jako rozumnej kompromis...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Logicky nejlepší věc by bylo dostat se na nějakou gigantickou loď a natahat si tam zásoby a zbraně a mít tam nějakou funkční elektroniku (rádio?). Byli by tam v bezpečí před lidma (páč ti, jak známo, jsou horší než zombíci).
    Jo a jsem rád, že se jim tam neříká furt jenom walkers, ježto některý enklávy jim říkaj - podle mě přiléhavěji - rotters!
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ALI_GATOR: Bojím se, že zimě se vyhýbají záměrně - hrozně by to zvedlo náklalady na triky a TWD má docela malý rozpočet oproti jiným seriálům s top sledovaností.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    ALI_GATOR: proboha živýho, já to chápu, spoilery (i to, co by tak někdo mohl chápat, raději :) pro THOMASMORTA ) skrývám spíš ze slušnosti (plus abych se vyhnula debilním komentářům) a že je to zvykem (třeba v Dexterovi se to celkem dodržovalo), ale taky nikam nelezu, dokud nevidím daný díl.. ideální by bylo, kdyby určil správce, jak to v daném auditku dělat, jinak se tu budeme pořád točit v kruzích
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    THOMASMORTA: Nová lokace? Mohli by dostat taky ten báječný nápad jako ve hře, a zkusit se přesunout někam, kde mrzne, třeba na Aljašku :) Ve hře pak jsem nezaznamenal ani náznak zpomalení Z's a i jejích počet byl opět pečlivě dávkovaný dle potřeby.
    SHEDLO: Řeknu Ti to takhle: jen idiot si pustí rádio dřív, než nahraný zápas. Pozdější výčitky komukoliv jsou trochu mimo.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak po dvou a půl sezonách jsme opět v situaci, kdy veškeré plány byly buď vyřešeny nebo padly. Jsem zvědavý, co bude dál - ale už by konečně mohli zvednout zadek a vypadnout někam do nové lokace nebo třeba řešit některé z těch tisícihlavých stád.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SHEDLO: Pro mě za mě to klidně označuj - jenom mám pocit, že to, co jsi označil žádný spoiler není:-)
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    jděte někam, jeden mě dvě epizody zpátky seřve, že spoiluju, druhej, zas že ne..mohl by správce zavést nějaké jasné pravidlo, aby se všichni k tomuto tématu již konečně přestali vyjadřovat?? ten nyx je skrz tohle fakt únavnej
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    No a teď zas čekat až do února.

    PS: Nemyslím, že ty ošklivý bílý čáry jsou potřeba, o něco níže to bylo podle mě vcelku rozumně vyargumentováno...
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    no ty vole! takovýho snažení.. doják na konci zas
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    REDSNAKE: me tva ironie/narky na tvou vytizenost taky nezajimaly a usetren jsem jich nebyl. moznost psat ti pm ozelim. tak snad budes mit do budoucna vic casu na serialy, o kterych bys nasledne rad online diskutoval. pa!
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SPLIFFBOY: Díky za názor, věřím že se ti ulevilo, ale předpokládám, že to nikoho nezajímá. Dál mi můžeš psát do PM
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    REDSNAKE: vsechny serialove diskuze, co jsem tu kdy sledoval, maji spoilery bud povoleny a nebo se skryvaji prvnich 24 hodin po odvysilani premiove epizody... pokud nemas cas to shlednout dele nez tech 24 hod, prijde mi to uz celkem tvuj boj, ze sem lezes.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SPLIFFBOY: I průměrně inteleguání šimpanz umí použít spoiler

    Né každý má čas na to čučet hned..
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    REDSNAKE: jestli kvuli spoileru, tak to bych asi chapal vcera, ale lezt do serialovyho auditka az druhej den po premiere a bejt rozcarovanej, ze se nekdo k aktualni epizode vyjadri, mi neprijde moc na miste...
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    pobral... ale co uz ted, kdyz to bylo vyrceno ze?:)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GANCARCIK: To byla ironie, tys to nepobral, viď?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GANCARCIK: Dík.
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    tak Eugene neumrel... teda prozatim :) ale myslim, ze Carol ma namale...
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    team daryl! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam