• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    NJORL: chápu, to co píšeš dává smysl, oba se v tom autě tak hezky uklidněně usmáli, když ty děti slyšeli... ale neviděli. Já bych se mnohem víc na jejich místě ptala: kdo tu skupinu vede? kolik má komunita obyvatel? jaké tam jsou rozhodovací a rozdělovací procesy, jaký je přístup k walkers - nechtěla bych se dočkat přístupu jako měla Guvernérova grupa k zábavním zápasům se zombíkama na řeťězu nebo situace, kdy si každý musí své místo odpracováním zasloužit a ženy si ho zajišťují povolností k mužům jako to bylo v komunitě v nemocnici kde byla Beth...
    NJORL
    NJORL --- ---
    KATERINA: Ad brana. Uklidnili je smejici se a hrajici si deti. Tomu bych veril

    Ad voda. Ani jedna skupina nevi co cekak takze nechat to lezet na ceste s ceduli od pritele je dost racionalni jednani.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    WIN_KLO: jo, gay vztah mi tam přijde správnej, tvůrci seriálu i samotné postavy si tím získaly moje sympatie. A to je možná i cíl - o to víc jim budem věřit, když jsou tak hezky zamilovaní a o to víc budem zdrcený až ta zrada přijde.
    Obecně nechápu, že po tom všem jsou všichni klidný ještě před branou, já bych začala být klidná nejdřív dva tři týdny poté, co bych tam spokojeně žila v jejich komunitě.
    Nelíbí se mi to manipulativní jednání: sledujem vás dlouhodobě, známe vaše jména, máme pro vás vodu, ale nenabídnem vám ji jako normální lidi, neukážem, že se z ní taky napijem...
    Komixu se bojím, že by mě to vydepkařilo moc, slyšela jsem, že tam se s tím už vůbec nemažou...
    NJORL
    NJORL --- ---
    FLLIP: nebo tady ... dal jsem jako reply
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    GANCARCIK: Na piratebay bude určitě nějakej pakl všech a pak postupně dostahovat ty nový. Každopádně napřed si stáhni nějakej pakl, kterej má nejvíc seedů. Samozřejmě v AJ. Ale komix je libovej i když sleduješ seriál. Na konci léta jsem za pár dní slupnul všechny dostupný a teď se dycky měsíc klepu, než vyjde nový číslo :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    WIN_KLO: Aaron mi přijde jako sympaťák, ale Eric je obsazený jako ustrašený klučík.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    GANCARCIK: je, ale není to úplně motivující pro českého nakladatele, aby pokračoval ve vydávání překladu - který je k dispozici i ve větších veřejných knihovnách:-)
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    a je nekde ke stazeni?(komiks)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    KATERINA, GANCARCIK: Myslím, že komiks by se vám líbil :) Vlastně to asi bude ještě horší, než kdykoliv předtim. Ale to si možná nechaj až na další sezónu.
    NJORL: Je to i v komiksu. Tyhle dva jsou tam náhodou moc prima dvojka :D
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    tak ted vubec nevim co mam cekat za branou sakra :D
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    hehe, dalsi protnuti s komiksem. jsem zvedavy..
    NJORL
    NJORL --- ---
    gay zombie romance? really :)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    áááá, jsem napjatá jak kšandy, po Terminusu a Guvernérovu městečku nechci věřit nikomu a ničemu...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MIRROS: Jojo, dva. Napřed takovej rádoby nablbej artovo-psychologickej a pak celkem ucházejici survival.
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    WIN_KLO: Ja som cital.. ale nie uplne najnovsie casti.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Kdo tady z debaty níže četl komiks?
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    tenhle díl byl dobrá depka.. jsem velmi zvědavá na ty "good news" :) (everyone)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Ti psí byli zajímaví: všimli jste si, jak se Rickova skupina konfrontuje pomocí podobných situací s Garethem? Duch Terminusu skupinu pořád straší.
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Mne tento mierne odlisny format nevadi - len to obcas posobi dost kontrastne. Rozhovory su ponate dost odlisne, ale ved uvidime.

    Potesil som sa, ze uz konecne znovu objavili vysielacky - ale zjavne to bol len chvilkovy osial. :D

    Inak smrt Tyreesa mi prisla taka trosku nepodarena. Nechal Noaha ktory bol v danom momente mierne mimo sameho a postupoval dalej do domu. Bohate by bolo stacilo, keby ustupil napr. do chodby aby mal Noah "sukromie", ale aby nanho videl a v momente dojatia by ho bol jeho brat kusol. Takto to zas bol super ninja secret fast zombie. :D

    A tie halucinacie nastupili safra rychlo Jim z prvej serie teda vydrzal dlhsie. :)

    Celkovo mi ale serial zacina byt mierne cyklicky. Ihmo hrozne vela casu minaju na vybudovanie vedlajsich dejovych linii a pozadia postav, ktore nasledne splachnu. Napr. druha Guvernerova skupina - vcelku dlhy pribeh, nacrtnute postavy atd. A potom BUM a vacsina je prec.

    Nasledne zas mame cestovanie do Terminusu - dejove linie skupiny (vacsinou nie prilis podstatne) a nasledne nacrtnutie skupiny v Terminuse. BUM, maly navrat a definitivny BUM.

    Nemocnica.. presne to iste. Ako uznavam, ze taketo nieco sa od postapo serialu da ocakavat, len mi pride, ze to casovo/priestorovo prehanaju. Pride mi to ako keby chceli zaviest nejaku klasicku epizodicitu, len zaroven je jasne, ze by to bola prilis velka zmena.
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    ALI_GATOR: Tak mne ti psi prisli vcelku realny vzhladom na to dlhodobe sucho. Predpokladam, ze za lepsich okolnosti by sa ludom vyhli, ale vyzerali byt natom podobne zle ako skupina.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam