• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Krásně se to začíná srát. Super závěr.
    BTW, divim se, že toho maníka Glenn nezabil v afektu.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    taky vám přijde, že se zlepšuje hudba nebo jsem to dřív tak nesledovala? když byli v tom skladišti, občas mi připomněla Věc :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SEAMON: Díky, už to chápu. S těma walkerama to taky nechápu. Nevim, proč jim prostě nevypíchali mozky přes to pletivo. Práce na 3 minuty.
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    WIN_KLO: V poslednom ked synator sefovej priznal, ze to on a jeho kumpan spanikarili a nechali ludi zomriet a nie naopak. Co inak vcelku vysvetluje ich "odborne" postupy a toho walkera na "povzbudenie" ci ako to oznacovali.

    Inak ako nasli tych walkerov zavretych, tak som si povedal - sak dajte tomu 10 minut, ulozte ich "spat" a potom pokracujte. Ved to je uplne bezpecne a naco si nechavat v okoli walkerov..

    Tiez tak nechapem preco Noah, ktory ma ocividny problem s pohybom bol priradeny k prieskumnikom. Ale zas ho pekne spapli. :D Pana kronikara. :D :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    WIN_KLO: v žádném, stalo se to před příchodem skupiny, mluvili o tom v S05E12.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    HOMOLKA: Kněz byl jasnej od začátku. černá prdel i huba...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SEAMON: Ty průzkumníky jsem nepochopil. V jakym díle se to stalo?
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    SEAMON: u Carol to po jejím manželství chápu, ale přesto mám pocit, že tam zatím nebyl žádný jasný důkaz na kameru, že ji bije. Vechno to má z náznaků, že ji nechtěl pustit domů a z toho že kluk není zrovna šťastnej. To mi nepřijde pořád dost na to, aby Rick beze všeho šel a rytířsky zničil svého soka...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    THOMASMORTA: Trefili ruční granát, co měl chytře pověšený na rameni :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    WIN_KLO: me se to libilo. eugene se pochlapil, knez se projevil, civilizovani ukazali ze v nouzi neznaji pritele...jsem zvedavy na dalsi
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    KATERINA: Tak Carol ma tak trosku predsudky z minulosti bych povedal. :D

    Otazne je skor, nakolko je ta komunita taka slnieckova ako sa sprvu zdalo. Vzhladom na pocet ludi sa niektore veci len tazko utaja - tazko sa da verit tomu, ze nik netusi o domacom nasili. Alebo ci neexistuje podozrenie o tom, ako to skutocne bolo s tymi stratenymi prieskumnikmi, atd.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    NJORL: doufám, že se to v braking bad nezvrhe, ale po tom co teď říkala Carol už si nejsem tak jistá... :(
    NJORL
    NJORL --- ---
    Myslite ze pointa serialu bude v tom ze se z Rickovi skupiny opravdu stanou Ti spatni?
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    NJORL: treba to psychicky nezvladnul a vzal si kyanid :)
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Skor by ma zaujimalo ako sa tam fesak v maskacoch ocitol.. Ale inak taka slabsia cast - chapem, ze to ma vyvolat konflikt, ale aspon trosku menej stupidne to mohli spravit.. Ono ten zombie so zavretou helmou zas cloveka moc nekusne zejo..
    NJORL
    NJORL --- ---
    PAULMUADDIB: To s tim infarktem beru. Jediny, kde ho mohli pokousat, je oblicej. V nem kousance nemel. A asi by mu spadla helma.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL: Třeba dostal infarkt. Když tě zavalí hromada zombies, která tě nemůže pokousat, ale pořád se ta tebe sápe, tak tě taky klepne...

    Ale vážně, samozřejmě ho mohly kousnout někudy, ten kevlar nemáš všude.
    NJORL
    NJORL --- ---
    THOMASMORTA: Kde by se ve skladu udusil plynem? Kdo by ho tan strelil pres kevlar? Krev na nem nebyla, nevykrvacel.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Ale musím říct, že jsem si to musel zastavit pustit kousek znovu, abych pochopil, co tam bouchlo. Už se těším, až budou ke stažení epizody v pořádném rozlišení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam