• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ALI_GATOR: Chvíli jsem nad tím "SHTF" přemejšlel ...pak mi to docvaklo. :DDD
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    SHEDLO: Vono asi úplně bohatě stačí, když máš v bříšku něco mrtvého..otrava krve na sebe nenechá dlouho čekat.

    Nigga je momentálně asi nejzajímavější postava, protože nutí se zamyslet, co kdyby se postupovalo jinak?

    Jasně, jeho teorie se v SHTF situaci reálně použít nedá, protože předpokladem je vždy mít silnější výchozí postavení, mnohonásobně. V případě, že čelíš přesile, určitě nepůjdeš na svoji slabost a blbost upozorňovat slovy: "Vzdejte se, nic se Vám nestane" :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    OVERFLOATER: Ten jeho argument byl hlavně v tom, že opravdu obrátil na víru v život někoho, koho ostatní považovali za ztraceného.
    Co se týče toho argumentu s doktorkou - kdyby nešla za Wolfem, tak těžko říct, co by se stalo. Možná by padla mezi prvními pod náporem stáda.
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    SHEDLO: tak nejak.. a ten jeho argument, ze kdyby ho nenechal zit, tak nezachrani doktorku a ta by pak nezachranila ricka juniora.. jenze kdyby ho krouhnul, tak za nim doktorka nechodi nenastala ny ta situace, kde by ji ten srac zachranil zivot a ricka juniora by zachranila tak jako tak..

    zasranej hippik :))
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    Zombie miminko muze mit zuby i v prvnim trimestru asi ne?

    Taky vas tak se.. ten nigga "all life is precious" nebo jsem sama?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ALI_GATOR: Nejspíš nejsou všechny stejný? Záleží na stáří, stádiu rozkladu, prodělanejch dobrodružstvích, setkání s chemikáliema...? :)
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Vzpomínám si na díl, kdy Dejlovi zombák holýma rukama vyrval z břicha střeva. Kdyby se o to snažil kdokoliv živý, bude mít dost co dělat.

    Zombie miminko imho musí mít taky nějaké nadpřirozené schopnosti :)

    Zatím o Z víme, že mají nadlidskou sílu, že uměji krokem skoro běhat (když honili Shana se sádlem), že se uměji nepozorovaně přiblížit ke skupince lidí a pár jich zakousnout (v lese kus od Alexandrie, když se nepovedlo odvrátit stádo). Naopak mají tak papírovou lebku, že ji nožem propíchne slabá žena či dítě.....
    NJORL
    NJORL --- ---
    SPLIFFBOY: No tyvole to je fakt. Nema to zuby. :) Ja jsem debil...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    z prenatalniho vyvoje ditete si toho ze skoly moc nepamatuju,ale jsem si celkem jistej, ze Maggie neni v tak pokrocile fazi tehotenstvi, aby se dalo hovorit o "prokousavani se" cimkoliv... vzdyt je to teprve takovej pulec neskodnej, ne? :)
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    NJORL: Tak to je otázka spíše na znalce stravovacích návyků těchto neexistujících živočichů...např. kolik jídla stačí zombákovi, aby se nasytil? Zda po nasycení usne nebo si jde pro nášup, např. jako Frajer Luke, co zvládnul 60 vajec :)

    Pokud by zombie během trávení spala, mohla by malé verzi v břiše stačit placenta a Maggie by asi přežila ale to už jsme zase někde hoodně za pomyslnou čarou alespoň trochu slušné konverzace..
    NJORL
    NJORL --- ---
    Ja jsem zase zvedav zda ta slecna, jmeno mi vypadlo, potratila, a zda se male zombie dite prokousava brichem. Alien hadr. :)
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MIK_CZ: Největší nelogika je ta duchařina, kdy se krade někdo lesem, najednou 20m od něj 5 maníků, 5m za ním další dva. Takto se bez důmyslných schovek (např. vydlabaných kmenů stromů) nelze k člověku v lese přiblížit!!!

    Zasraný IDSPISPOPD activated..
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    ALI_GATOR: vypadalo to na rameno
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Kam to schytal Daril? Oko?
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    :) zase ta nelogika postav
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    wtf!
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Politicky korektní by bylo, kdyby ten šíp šel o něco níž.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Ale je to dobře politicky korektní.

    Pár vteřin poté, co zabijou jednu lesbu, už jeden chlap žužlá penis druhýmu.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    THOMASMORTA: Aha, ale moc to tak neznělo.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JAMILLOS: To, co jsem napsal byla čirá spekulace, která nemá ani v komiksu úplnou oporu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam