• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    PETRPEDROS: V komixu je to jinak, než v seriálu.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Včera jsem viděl poslední díl 6 té série... Jako ten poslední díl dobrým ale dnes jsem se musel podívat do komixu kdo to tedy odnes.
    MIKVE
    MIKVE --- ---
    EBARTT: já to prostě nemohu najít/
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    o nic moc nejde. da se to najit pres yahoo v pdf cesky
    MIKVE
    MIKVE --- ---
    ty vogys, nemate nekdo na pujceni tu knihu apokalypsa z nebo v nejake elektronicke podobe? tou diskuzi tady jste me hodne nalakali hehe!
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Pro mně jednoznačně nejlepší Z. zážitek poslední doby: poslední díl Game of Thrones! (S6E5)
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    NJORL: Tak venku je zatim edicak na jaro/leto 2016 a vzhledem k tomu, ze ta knizka vysla nejak v dubnu, tak bych dalsi dil tipovala zas na pristi na rok, nebo na zimu. Takze ja jeste neklesam na mysli :)
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    SPLIFFBOY: olala! Tak to je dobrej fail z my strany :)) Rikal jsem si, ze se to akorat zacalo rozjizdet a usekli to aniz by skoro cokoliv zodpovedeli. V tom pripade v klidu :)

    Kzadopadne prvni tri dily byly fakt tezka nuda. A taky mi vadi, ze tam je tolik nesympatickejch postav. Chtel bych, aby ta blondata picka uz chcipla, ale predpokladam, ze tam bude smrdet jeste dlouho. Na druhou stranu je dobry, ze se Nick vzdal ty jeho polohy herectvi ala Depp a je vic svuj.

    Doufam, ze tam ten prihratej cernousek vydrzi co nejdyl, to je asi nejlepsi postava.
    NJORL
    NJORL --- ---
    MYRTHIE1: Ja jsem si prosel jejich edicni plan a nic tam neni.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    NJORL: Počkej, fakt? Mně bylo řečeno, že na to Argo určitě práva koupilo.. I když je pravda, že zas tak extra prodeje to v našich knihkupectvích nemá no
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    OVERFLOATER: Bych toto veledílo úplně oddělil od TWD pro nenaplnění znaků byť jen průměrného seriálu.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    OVERFLOATER: druhá série má patnáct dílů, takže se ještě může mraky stat
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    Tak jsem pres vikend shlidnul druhou serii Fear the walking Dead a jsem dost zklamanej. Byla to fakt nuda... prvni 3 dily brutalni nuda, zbyly 3 dily jakz takz, ale mohlo se tam toho stat vic teda...
    NJORL
    NJORL --- ---
    ALI_GATOR: me na knize nejvic nasralo ze to ma 2 a 3 dil, ktere podle vseho nejsou a nebudou prelozeny, protoze to byly propadaky. :(
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MYRTHIE1: Jsem v cca 4/5 knihy.. Je to opravdu napsané velmi chytlavě, ten příběh má pro zfilmování pekelný potenciál, i když by šlo de facto o převyprávěný TWD. Kdyby si s tím filmem někdo vyhrál, aby neobsahoval kokotiny jako v seriálu, aby tam naopak bylo mnohem více emocí, puzzlů, více technických detailů a aby post apo společnost nevypadala tak "fresh", mohl by to být pořádný blockbuster.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    The Walking Dead: S7E1 Opening Scene + Season 7 Credits (Edited By SuperVideosAH1993)
    https://www.youtube.com/watch?v=Zb3PHMUGqk4
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MYRTHIE1: Díky za tip! Snad se mi to, jako chovateli psa, bude líbit! :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    MYRTHIE1: Super! Díky za tip. od Světový války Z jsem k tématu nic pořádně nečetl, tak si to dám :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam