• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    THOMASMORTA: Shane byl od pohledu hloupej. Guvernér byl čistý zlo, protože se nedovedl srovnat sám se sebou. Ten kanibal byl takovej chudinka.

    Ale Negan tou inteligencí přímo září. Před apokalypsou byl pravděpodobně doktor, politik, nebo daňový poradce.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PAULMUADDIB: To je silné tvrzení na těch pár chvil, které strávil Negan na obrazovce. Rozdíly tam jsou viditelné a spíš než Rickovi je podobný Shanovi, který sklidil stejně sympatizantů jako odpůrců.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    SPLIFFBOY: Věci, které Tě iritují jsou tytéž, co malé haranty tak baví v Disneyovkách. Nebýt ve FTWD tolik krve a být to animované postavičky, tak se jedná o další řadu Mickeyho klubíku. Ale ber to dál s nadhledem :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL: Jo. A ještě jedna věc. Negan je strašnej sympaťák. My fandíme Rickovi, protože jsme ho 6 sérií sledovali. Kdybychom 6 sérií sledovali Negana a to, jak došel k tomu, čím je, a měl tam "nějakýho Ricka", budou ty sympatie přesně opačné.

    Prostě dobro a zlo nejsou univerzální, zvlášť v takové extrémní situaci.
    NJORL
    NJORL --- ---
    PAULMUADDIB: Jen tak mimochodem, na temhle videu je proste krasne videt, proc TWD funguje a FTWD ne. Dva zajimavy charaktery a skvele zahrana scena nabita energii. Proto se mi proste TWD tak libi. Mezi obema show je proste propastnej rozdil.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    v komixu jí měl useknutou víceméně od začátku, to už asi v sedmý sérii dohánět nebudou.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    THOMASMORTA: Hmm. Tak třeba mu usekne péro...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PAULMUADDIB: A Kirkman od začátku tvrdí, že to byla chyba a že to v seriálu nechce, protože by bylo nrozně náročné to neustále maskovat a obecně s tím je pruda...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL: To bylo i v komiksu. Tady to částečně převzal Merle.
    NJORL
    NJORL --- ---
    Usekne mu pravou ruku??? Doprdele.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    MYRTHIE1: Oběť a Ricka si Negan vytáhl dopředu, všichni ostatní jsou tak 3 metry za Rickem. Takže tohle nepomůže.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Podle mě to musí být někdo, kdo klečí po pravý straně Ricka, protože v tom videu má pak krev na pravý tváři to před tim neměl a hned vedle něj je Maggie a Abe a že by nechali takhle zabít těhotnou si nemyslim, takže spíš Abe. A Daryl i Glen jsou od něj už daleko, aby na něj dostříkla jejich krev.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    PAULMUADDIB: "Do you have one?" "Or did I ... PLOP"

    Takže zabil Rickovi "pravou ruku", a ještě mu ji usekne. Kdo byl Rickova pravá ruka? Daryl? (Na zemi je jeho plášť). Abe? Glenn?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL: Byla. Podle všeho Abe.
    NJORL
    NJORL --- ---
    imho Glen jaktoze neni anketa? :)
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    NJORL: ne
    NJORL
    NJORL --- ---
    Takze uz se vi, koho zabil?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    The Walking Dead - New Season 7 sneak peek!
    https://www.youtube.com/watch?v=EW_N5-ceitk
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    jo, Fear The Walking Dead se mi letos nakonec i docela líbilo. je to jiné než TWD a je třeba to brát s určitým nadhledem, některé věci mě tam iritují, hlavně to, jak se události umí odehrát vždy tak, že se v ten správný okamžik náhodně setkají ti, kdo se zrovna setkat mají, atd. ... ale ty postavy jsem si z velké části docela oblíbil a pokud některé ne, tak naštěstí většinou už umřely :D

    ale už se moc těším na TWD.
    WANAH
    WANAH --- ---
    Finále FTWD se mi líbilo moc. A teď si počkáme co provede Lucille :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam