• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PAULMUADDIB: Vážně potřebuješ vysvětlit, v čem jsou ty situace jiné?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL: Jak říkáš

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    DBEAT2HELL: Negan je charismatický, má mnoho ctností, jako zásadovost, dodržování pravidel... Ale to nic némění na tom, že je to sadistický psychopat, který se vyžívá v ponižování druhých. To, že se při tom chová hyperkorektně je součást psychologického teroru - stejně jako třeba to, že nejspíš nechal Daryla shcválně utéct (srovnej s procesem, který byl aplikován Theona při vymývání mozku v aGoT).
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JOUSEPHINA: Glenn po rande s Lucille.
    JOUSEPHINA
    JOUSEPHINA --- ---
    Co bylo na tý fotce, kterou hodil Dwight Darylovi? Nějak jsem nestihla zaostřit :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NJORL: je to sympatickej padouch, presne takovej jakej ma bejt v dobe, kdy zemi ovladaji zombie.. kdyby takhle byli vsichni filmovy padousi, jsem spokojenej jak ziva mrtvola :D
    NJORL
    NJORL --- ---
    VYHULENY_UFO: me Negan sere. :) asi je to muj osobni problem. kdokoliv mi rekne, ze je to sympatak, tak se nemuzu udrzet. sorry :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NJORL: aha, a to je problem v zombie serialu? :D :D
    NJORL
    NJORL --- ---
    to jste borci teda ze za sympataka povazujete chlapka co nema problem rozmlatit cloveku mozek basebolkou na kasicku. predpokladam, ze to tady rikate pro efekt abyste byli jini. asi jako kdyz v ustavu neustale velebej hitlera.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    DBEAT2HELL: Dělá lidem systematicky to, co by si bez něj dělali chaoticky.
    DBEAT2HELL
    DBEAT2HELL --- ---
    Jsem jedinej komu Negan přijde jako velkej sympaťák?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Při neexistenci centrální vlády je životnost negrů oproti bílým obdobná, jako při neexistenci vlády v 18 stol.
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    JAMILLOS: afroameričané ne -nky :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    GAUNER: *Michonne disapproves*
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    ICELANDBOY: v poho ..to přejde... afroameričané nemají moc velkou trvanlivost v tomhle seriálu :)
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    Mě by spíš zajímalo o co jde Carol a o co jde Ezekielovi co se týče Carol...má něco zalubem ne ze ne...
    Jinak mi to zatím tak nějak dává smysl a Morganovi se tam asi líbí..
    Jsem zvědavá na setkání Rickovi party s Kingdom partou...
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    JAMILLOS: právě tohle řešim...všechno vypadá až moc ok a v poklidu, aby to byla pravda ,)
    NJORL
    NJORL --- ---
    Ja doufam ze to bude presnej protipol Negana. Osvicenej vladce kterej povede svuj lid k vytezstvi nad zlem ... a slavne vyhraje a nastane nova epocha dobra na zemi. :)

    Ne nepil jsem.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Hele třeba se z nich vyklubou náboženský fanatici, ale furt lepší než Negan. Ono v tomhle bodě je cokoli lepší než Negan... :)
    LOOP_ONE
    LOOP_ONE --- ---
    ICELANDBOY: trochu Bob Marley akorat místo hulení dává mikro dosing LSD asi tak imho a ten tygr vedle něj je haluz...ve skutečnosti tam neni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam