• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    GAUNER: *Michonne disapproves*
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    ICELANDBOY: v poho ..to přejde... afroameričané nemají moc velkou trvanlivost v tomhle seriálu :)
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    Mě by spíš zajímalo o co jde Carol a o co jde Ezekielovi co se týče Carol...má něco zalubem ne ze ne...
    Jinak mi to zatím tak nějak dává smysl a Morganovi se tam asi líbí..
    Jsem zvědavá na setkání Rickovi party s Kingdom partou...
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    JAMILLOS: právě tohle řešim...všechno vypadá až moc ok a v poklidu, aby to byla pravda ,)
    NJORL
    NJORL --- ---
    Ja doufam ze to bude presnej protipol Negana. Osvicenej vladce kterej povede svuj lid k vytezstvi nad zlem ... a slavne vyhraje a nastane nova epocha dobra na zemi. :)

    Ne nepil jsem.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Hele třeba se z nich vyklubou náboženský fanatici, ale furt lepší než Negan. Ono v tomhle bodě je cokoli lepší než Negan... :)
    LOOP_ONE
    LOOP_ONE --- ---
    ICELANDBOY: trochu Bob Marley akorat místo hulení dává mikro dosing LSD asi tak imho a ten tygr vedle něj je haluz...ve skutečnosti tam neni
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    cerni baroni - komunisticky manifest
    http://www.youtube.com/watch?v=tD2VXTfM9HY&t=3m4s
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    ICELANDBOY: Nebuď rasista!
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    a každopádně vůbec nevim, co si myslet o Ezekielovi...něco mi na něm nehraje..
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Stat treba ne, ale nejspis by byli hodne nasrany, kdyby to zjistili. Zas by byl baseball.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    MALARKI: Pokud prase dokáže strávit hnilý maso, tak asi nic. Podle toho, jak nákaza funguje, tak sama o sobě nezabíjí, spíš to vypadá, že když Tě zombík kousne, tak umřeš na nějakou infekci nebo otravu, ale nakažený jsou u stejně všichni.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    myslite, ze se jim muze neco stat po poziti prasat vykrmenejch zombiekama?
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    THOMASMORTA: Takový zločin to zas nebyl :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ALI_GATOR: Lori se zachovala jako kráva - to, že se věnovala Rickovi bylo OK, to, že Shana zazdila a zakázala Carlovi, aby se s ním vůbec bavilo, to byla kudla do zad.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Jestlipak víte, pane redaktore, co je to pussy?
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    THOMASMORTA: Ty furt vycházíš z toho, že po smrti Daryla seriál ztratí sledovanost. Neztratí.
    Lori nikoho nerozeštvala, nevím, proč to se to stále dokola omílá? Šlo o klasický milostný trojúhelník, Lori po zjištění, že je Rick naživu srozumitelně a jasně switchla na něj a Shane měl smolíka. Bylo na Shanovi se s tím smířit. Nesmířil, a navíc měl v pravdu v tom, jak Rick v té době grupu vedl: jako pussy!
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ALI_GATOR: Snažil jsem se naznačit, že Game of Thrones tak jednala od začátku a na tom si vybudovala divácké zázemí. The Walking Dead tak jednalo v první sérii a potom hrozně zjemnilo - extrémně tuším v páté sérii, kde neumřela žádní důležitá postava. A není úplně jednoduché nabrat novou diváckou základnu po tolika řadách, pokud do toho nemohou naskočit noví diváci bez znalosti předchozích dílů.
    Přiznám se, že po druhém shlédnutí celého seriálu patří Lori k postavám, které mě nejvíc iritují - to ona rozeštvala Shana s Rickem a iniciovala tak Shanovu cestu k temné straně (a ano, Shana jsem taky od druhé série neměl rád).
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    THOMASMORTA: Kdo říká, že bych ho nechal zabít jen tak z hecu bez příběhové logiky?? Nechal bych ho nejprve dlouho trápit, živit jiskřičku naděje na útěk, nechat kamarády ho celou sedmou řadu zachraňovat s tím že by pak jen přišli k ohlodané mrtvole. Protože už v s7e1 bylo jasně dáno, že žádný pravidla již neplatí. Oni upřímně neplatily ani dřív. Až snad na Merla jsem se sžil a měl rád úplně všechny postavy, i Lori! A jak dopadly? Ptal se mně někdo na něco? Ptá se někdo na něco u Game of Thrones? Zabíjení hlavních postav je tam na denním pořádku, rozjetý vlak jede dál. A stejně to bude i u TWD.
    Uvědom si, jak funguje dnešní konzumní společnost: spolkne a stráví snad úplně všechno.
    Myslím, že AMC nejde o nějaké přizdisráčství, ať už je na náramcích či hrníčkách napsáno cokoliv.
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    JAMILLOS: souhlas, díl byl hodně vostrej, ve stylu prvních sérií, a jestli tvůrci chtěli z lidí vyždímat emoce, tak u mě se jim to teda povedlo. Rozhodně jsem zvědav, jak tuhle sérii rozehrajou a co na nás všechno připraví.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    THOMASMORTA: V USA v obchodě zaměřeném na fanoušky mnoha seriálu jsem viděla náramky ve smyslu: "Když zabijete Daryla, s WD končím!" :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam