• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    NJORL: tak ne řešit,jen jsem se nad tím pozastavila..ale teď tedy vidím,ze jsem spíš nepozorne cumela..tze pardon..:-$
    V tom případě pak v pořádku :-D dekuji
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL
    NJORL --- ---
    MONCHO: Tak pokud to opravdu chce tak resit, tak si vsimni ze mu helma zacina az nad necim co by se snad jeste stale dalo nazvat nosni otvor :)

    MONCHO
    MONCHO --- ---
    NJORL: a tak to nám myslím vysvetlili uz v první epizodě ne..
    Mě jde jen o to,ze jsem po celou dobu seriálu viděla zombiky,kteří o potencionální potravě vždy ví,tím způsobem,ze ji vidí či cítí....Tak mi jen přišlo lehce divné,ze tento nic cítit ani vidět nemůže a jde po něm...
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    PAULMUADDIB: tahle rada mi přišla dost mimo...uvidíme
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    ICELANDBOY: Zase jak radil Neganovi, aby ze zombíků udělal Viseryse Targaryena, respektive T1000, to je nějaká blbost. Vždyť by se ti zombíci nemohli hejbat.
    NJORL
    NJORL --- ---
    Me se strasne libil vecer s devcaty u konzole. :) Presne!
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    ICELANDBOY: Podle toho, jak se usmíval, když odcházel, a jak přehrává vystrašeného debila, tak myslím, že má plán.
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    jop...jak mě ty díly v Sanctuary nikdy nebraly, tak tenhle byl hodně dobrej...myslíte, že Eugen hraje nějakou hru, nebo se nechal zlomit?!
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    PAULMUADDIB: jj, dobrej díl
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Easy street again!
    NJORL
    NJORL --- ---
    MONCHO: Jo jo. Taky mi to nedavalo vubec smysl. Jak v tom svete muze byt tolik mrtvol, ktere z niceho nic obzivly a pohybuji se ... To je prece nemozny. :)
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    Jsem se těšila na Rickovu bitku s tím vytunenym mrtvakem a bylo to pěkně trapný... :-(
    Pár věcí nám tam lehce nedávala smysl....jak třeba mohl zombik,který má helmu až k hubě vědět kde Rick je a jít po něm..když ho nemohl vidět,cítit ani v podstatě slyšet...a tak dále...
    A ty skladkovy lidi jsou nějaký uchylne divný...
    :-P:-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ricka nějak opustil jeho policajtskej čuch nebo co, Saviours jsou zjevně lepší volba, než parta z Invaze lupičů těl... :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Nejlepší byl Morgan. U Ezekiela.

    Morgan: "Hele, voni někoho zabili? A koho?"

    Rick: "Abraháma, Glenna, toho pičuse, tu tlusktu."

    Morgan: Pokyvuje hlavou. Jo, jo, ty si nějak matně pamatuju. Whatever.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Me by se libilo, kdyby ted Rickovu partu zabili a snedli, a pribeh dal sledoval je.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    MALARKI: uz jsem asi nedaval dostatecne pozor ;)
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    chlapu tam bylo taky hodne
    NJORL
    NJORL --- ---
    Proc to pisete do spoler boxu? Vzdyt epizodu uz vysilali.

    To nejsou ty zensky. To je jina, zatim neznama grupa.
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    HOMOLKA: Beru to tak, ze zombie maji celkove mekci tkan i kosti, takze proc ne..... Ale celkove jsem tu scenu na te dalnici vubec nepobral, to bylo jak vymyslene v kantyne pri pauze na obed. Saviour si asi vubec nevsimnou, ze jim s tim lanem nekdo popojel nez to vybuchlo a vubec nebudou chtit vysetrovat kdo to udelal.... Na koho myslis, ze se Rick na konci usmal?
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    fu...no tak toho jsem se bál :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam