• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL: Přesně to si myslím.

    Kdyby byl "fully Negan", tak by zburcoval hnedka všechny a neodešel.
    NJORL
    NJORL --- ---
    ZUULLUU: Ma plan. A proto nechtel, aby jej odvedli, protoze by jej nemohli exekuovat. .)
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    Taky myslim, ze je to Dwayt..v upoutavce na pristi dil je Daryl s lidma z Hilltopu
    Jinak dil pomerne nuda, snad jen s Evzenem fakt nejde pocitat..tak snad ty posledni 2 dily budou stat za to
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    byl jsem jediny, kdo u tohodle dilu usinal?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    SEGA: Mohl. Ale mohl to být i Darryl - buhví jak dlouho u toho okna byli, třeba by to stihl.
    SEGA
    SEGA --- ---
    ZUULLUU:
    PAULMUADDIB:
    mohl by to být Dwajt....
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    ZUULLUU: Jakej polálenej? To byl přece Darryl, co šel za nima.
    NJORL
    NJORL --- ---
    EJDM: jim to normalne slohly z korby dodavky. nechali je zim samo. imho si jich ani nevsimli
    EJDM
    EJDM --- ---
    GANDHI: jo, to by me taky zajimalo:)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ICELANDBOY: I v první polovině byly dobré díly - představení Království se mi líbilo, vymývání mozku Darylovi, svým způsobem i Oceanside komunita byla zajímavá, jen nějak nemastně neslaně natočená. A Carlova návštěva Negana byla boží. Na druhou stranu doufám, že se Negan nebude holt častěji - vypadá pak mnohem starší kvůli vráskám na krku a je to divné...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    btw - koho to Rick s Michonne sejmuli v predely epizode? Je tam jen kratka scena s pickupem a par golfistama, podle hlasu z radia zminucim se o Tlustym Joeym, by se dalo soudit, ze jde o Saviours, v pozadi zani odpaleni micku, takze nejde o chodce. A pak uz jen zaber jak RnM odjizdej s lootem. To uz proti nim partyzancej?
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    Ta první polovina byla k uzoufání (teda kromě začátku, kdy banda poznala Lucille). To zázračné procitnutí a ochota najednou jít bojovat, to bylo hodně přitažený za vlasy, ale jak píše Thomasmorta: pochopit se to dalo, ale provedení teda fakt divný.
    Teď má ta druhá půlka zase koule a baví mě to dost...hlavně včerejší výměna Carol a Morgana v domečku mimo komunitu..teď určitě proběhne plánování útoku na Saviours a na konci série final match...tak jsem zvědav.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ZUULLUU: Já chápu myšlenkový pochod scenáristů - Rick obrátil v okamžiku, kdy pochopil, že je jedno, co bude dělat, ale další lidi budou umírat, pokud se nevzbouří. Ale podáno to bylo divně.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Co říkáte na druhou polovinu série obecně? Mám pocit, že to konečně dostalo nějaké tempo a není to ta unylá šikana bezbranných děcek jako v první polovině. Fakt už nepotřebuji koukat na ubrečeného a posmrkaného Ricka.

    PAULMUADDIB: Morgen? Mně naopak tímto dílem začal bavit víc. Teď je z něj takový malý Jekyll a Hyde. Jeho postava mi (v rámci hollywoodské licence) přijde celkem uvěřitelná.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ZUULLUU: Království má zbraní dost, takže životy pro ně byly cennější než pár zbraní.

    ALI_GATOR: Nevěřil jsem, že Glenna rozsápal dav zombíků, nevěřím ani tomu, že Eugene změnil stranu. Už jenom proto, že Eugenovi jde o to, aby přežil a ví moc dobře, čeho je Rick schopný, ví i o spojenectví Alexandrie a Hilltopu - kdyby opravdu změnil stranu, tak to Neganovi pověděl, aby potlačil případnou vzpouru. I kdyby byl Eugene naproto bezcharakterní, tak při jeho inteligenci by nejnegativnější plán byl hrát na obě strany dokud bude žít jak Rick, tak Negan a pak se přidat k vítězi. Ale myslím, že mu došlo, že díky tomu, koho Daryl po cestě zabil, je teď pro Negana důležitej a dokud mu bude poskytovat technický support, tak je celkem za vodou - Eugene je teď v geekském ráji. Uvědomte si, že byl tuším středoškolský profesor a zároveň geek, takže zná spoustu efektních demonstrací nějakých fyzikálních principů, kterými může oslňovat - není tam nikdo, kdo by prohlédl, že není skutečný věděc.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Ten negr už mě sere.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    CGI jelen, CGI tygr... ale jinak docela dobrej díl.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    tyhlety střechy toho moc nevydržej hele
    LIQUOR STORE BURGLAR
    https://www.youtube.com/watch?v=CEb_lZTZUUg
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    ORPA: Za tři roky by to in fact bylo ještě mnohem horší.
    ORPA
    ORPA --- ---
    ICELANDBOY: to jo, bylo to až tak na klid, že zapojili humor. asi potřebují podtrhnout, že zombies už dávno nejsou ten hlavní problém. to chápu a sedí to. co ale podle mě drhne, je představování světa po apokalypse jako místa rozkladu. propadnutí střechou, rozpadající se kolotoč, auto s nefunkčními brzdami... vždyť jak je to dlouho od začátku? tři roky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam