• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    SEGA
    SEGA --- ---
    ALI_GATOR: sklidni hormon
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Tak teď nevím, zda se ta sluníčková pipina smazala, nebo si mě dala do ignoru? Nevidím její hodnotné příspěvky...
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Ten mámojeb mi taky přirostl časem k srdci ale vzhledem k jeho chování historicky, k tomu, že je to vypočítavý oportunista, srab a mimoň ho v klidu nechám jít. Už teď má na svědomí smrt minimálně Saši, těším se na to, jakým způsobem ho nechají umřít.

    Tady stále je cítit víra v to, že jsou všichni, jakmile poznají stranu dobra, automaticky svatí, viz. napravený massový vrah - pádre. Tentokrát to ale bude opačně, vsadím na to klacek omotaný ostnatým drátem!
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    PAULMUADDIB: Sorry jako ale tohle jsou samé sračky..

    1. Chtěly jed získat podvodem, mohl se na to vymlouvat
    2. .. a proto se rozbrečím a uteču, tovíšžejo

    Ednifikace klubu je na blití.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    ALI_GATOR: Plány uvnitř plánů.

    1. Konkubíny byly na 80% nastrčené. Získal si Neganovu důvěru.
    2. Dvě hysterky, kterým zabili nabíječe uprostřed noci - vykecám jim, co chystám, na 99% je chytnou, budou mučit a dostanou to z nich = jsem v prdeli.

    Můžeš se i vyblinkat...
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    1. plán těch dvou konkubín na otrávení
    2. kdyby mě v noci chtěl někdo zběsile zachránit, nestěžuji si.

    mám se tu i vykakat, nebo je to jasné?
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Může mít nějaký plán ale asi by i on uznal, že totální zničení dalších dvou probíhajících plánu na odstranění Neguma, je trochu moc. Byl vystrašenej a rozhodně se jim nesnažil naznačit, že na něčem pracuje..jen se rozbrečel jak malej a utekl. Ses tímsmiř že je Eman krysa nebo jdi zpátky číst čtyřlístek!

    Tyhle díly miluju mnohem víc než následnou mnohdy nesmyslnou rubačku nebo tuny balastu předtím.

    Simon dobrý, hraje přesvědčivěji, než když Glenovi vypadlo oko :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Jsem jedinej, koho strašně baví hereckej výkon Simona, neboli Trevora Philipse z GTA V?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NJORL: jj, projel jsem si to znovu - a vsechny ty veci jsou viditelne na korbe pickupu, ir dosazitelny bez boje. Nevim, proc jsem po prvnim zhlidnuti nabyl dojmu, ze je museli eliminovat.
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    GANDHI: ¨hmm, zajímavý a dávalo by to smysl!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    imho je porad zbabelec, kterej nerad resi situace ad hoc, a mozna jeste vic nerad je do neceho zatahovanej. Takze vzhledem k citovejm vazbam, ktery ma, ze vznikly situace vycouval, aniz by zpusobil nekomu ujmu a nechal se do neceho zatahnout. Coz vubec nekoliduje s tim, ze ma nejakej skrytej plan - jen ho nechtel menit na zaklade okamzitych nepredvidanych udalosti.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL: Přesně to si myslím.

    Kdyby byl "fully Negan", tak by zburcoval hnedka všechny a neodešel.
    NJORL
    NJORL --- ---
    ZUULLUU: Ma plan. A proto nechtel, aby jej odvedli, protoze by jej nemohli exekuovat. .)
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    Taky myslim, ze je to Dwayt..v upoutavce na pristi dil je Daryl s lidma z Hilltopu
    Jinak dil pomerne nuda, snad jen s Evzenem fakt nejde pocitat..tak snad ty posledni 2 dily budou stat za to
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    byl jsem jediny, kdo u tohodle dilu usinal?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    SEGA: Mohl. Ale mohl to být i Darryl - buhví jak dlouho u toho okna byli, třeba by to stihl.
    SEGA
    SEGA --- ---
    ZUULLUU:
    PAULMUADDIB:
    mohl by to být Dwajt....
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    ZUULLUU: Jakej polálenej? To byl přece Darryl, co šel za nima.
    NJORL
    NJORL --- ---
    EJDM: jim to normalne slohly z korby dodavky. nechali je zim samo. imho si jich ani nevsimli
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam