• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    EZEE
    EZEE --- ---
    DOCKINEZ: Z lehka
    MONCHO: Kralostvi je posahany, ale Negan me teda ke konci rozbil slusne...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hrajete někdo wd: road to survival?
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    Kazdou noc na coolu šestá serie twd..
    Musim rict,ze po tech slataninach s neganem a královstvím a tak dal je docela moc fajn,koukat na starou partu,jak brani alexandrii pred hordou mrtvaku...
    To jen takova vsuvka :-P
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    ta posledni scena,srsly?!
    THE WALKING DEAD Season 8 TRAILER (2017) amc Series
    https://www.youtube.com/watch?v=5Ow-nxswazg
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    GANDHI: jo, nad tim jsem se pousmal :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    mělo to fajn zaverecnej song:)
    Ki:Theory - Stand By Me (Banned Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=tvlXFSGukHo
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    me docela prekvapilo, ze byly vcera dva dily... a celkove je to dobry, co mi vadilo treba na tom, jak zradikalizovala Madison, nakonec dava vetsi smysl... jako po tom, jak zpitvorili walking dead, mi soucasnej kurz fear twd prijde takovej zdravejsi a uveritelnejsi...
    NJORL
    NJORL --- ---
    Tak musim rict ze vymena produkce Fear the Walking Dead serialu prospela. Mid season finale ma dokonce na IMDB pred devet, coz je pro tento serial neco neslychaneho. :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    EVILMIND: no ale to je na FTWD imho to hezký, že to ještě nejsou dlouhým pobytem v postapo poznamenaný válečníci všichni s rukama od krve ostatních přeživších, ale že je to ještě takový naivnější...

    NJORL: tak či tak, pro tuhle postavu netruchlím, ať mu je na Pandoře fajn :)
    NJORL
    NJORL --- ---
    SPLIFFBOY: To neni odvaha. Oni vykopli producenta a je tam novej. Tak se chtel predvest. To je cistej kalkul. A ten hlavni herec se potreboval osamostatnit kvuli Avatar 2 - 5.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    imho hlavni FTWD problem je, ze mnohem vic zneuzivaji te karty zombie - takze nekdy jsou smrtelna hrozba i v malem poctu, jindy cela horda neskodna, to v TWD prece jen vic jede ta dramaticka linka, a zombie jsou davno jen kulisa, ale s docela konzistentnim pristupem

    tady se to klidne meni v prubehu jedine episody, porad se tam objevujou ruzny nesmyslny realie a nefunkcne vypadajici komunity odnikud (ted naposled treba jak dojede autem k fronte na vodu, wtf), coz mi treba v Z Nation nevadi a bavi me to, protoze tam je to sranda, ale tady to pusobi jako akt cireho zoufalstvi
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    za me celkem dobry. me teda tahle postava zas tak snesitelna neprisla... a odvaha se hned takhle sokujicim zpusobem a tak nejak i zbytecne zbavit jedny z hlavnich postav se ceni :D
    navic po tom, co scenaristi vytvorili koncem posledni serie WD, si rikam, ze FTWD muze tezko byt ted zoufalejsi :) spis ale nevim, co ten serial jeste muze nabidnout... mam pocit, ze za tu spoustu rad WD uz jsme videli tolik, ze jim asi ani nezbude, nez se snazit nejak sokovat.
    NJORL
    NJORL --- ---
    EVILMIND: Bohuzel musim souhlasit. Ta smrt na konci 2 dilu nepochopitelna. Zabili jedinou postavu, ktera se jakz takz dala snest.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    No mě teda přijde, že se scénáristi FTWD už definitivně zbláznili, nemá to hlavu ani patu... :-(
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    Sledujete nekdo 3. radu FTWD? Zatim jsem videl tri dily a za me zatim konecne celkem dobry...
    LITTLEBOY007CZ
    LITTLEBOY007CZ --- ---
    The Walking Dead Sitcom & Theme Song - Easy Street by The Collapsable Hearts Club
    https://www.youtube.com/watch?v=deUMaYGnnVE
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    To byla taky vtipna scena, nevsimnout si tygra ani sekundu pred tim nez na nekoho skocil... potazmo celyho kralovstvi...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    EVILMIND: Actually Korál...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam