• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    KEB: Korekce: stačil první díl první série!
    KEB
    KEB --- ---
    Chápu to dobře, že když jsem dal FTWD jen první sérii a na zbytek se vybodnul, že jsem o nic nepřišel? Já jen abych věděl.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    je pravda, FTWD se nejak utrhlo ze retezu :D cely to moc nedava smysl a jen to od navratu po pauze dal graduje. nejvic me aktualne sere Nick, takova fajn postava to byla a ted takova estrada demence skrz nejaky vycitky asi.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ta Fear TWD dvouepisoda mi prisla jako naprostej joke. Az na ten stylovej uvodni Dylanuv song :), jinak ten dej vubec nedava smysl...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Tak to zkuste Dying Light, to je teprve mazec. A muzete se tam i pomazat tim hnusem, aby si vas na chvili nevsimali... :)
    ORPA
    ORPA --- ---
    WANAH: celkem nedávno tady k tomu spustili auditko. nehraju, ale jakožto fanda sleduju trendy.

    [ Last Day On Earth: Zombie Survival (Google Play/iOS) ]
    WANAH
    WANAH --- ---
    Btw: sice to úplně nesouvisí s TWD ale nedávno sem narazil na hru "Last Day on Earth: Survival" je to taky na tablety atp. . Zatím to není finální verze a obsah pořád přidávají. Nicméně je to docela dobrý .
    WANAH
    WANAH --- ---
    DOCKINEZ: ono to pořád běží ? Hustý :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    DOCKINEZ: Zkusim, ten nadech CEL shadu mne bavi.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    EZEE: Jo, pojd do toho, je to super. A hlavně si vyber region Morgan, ať můžeš časem rozšířit naše rady.
    EZEE
    EZEE --- ---
    DOCKINEZ: Omlouvam se, tak todle jsem si spletl..to jsem nehral, to moje se jmenuje teda jinak. Todle zkusim! :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    EZEE: Taky zlehka ;)

    Btw jakej region hraješ? Já Morgan, Wolves. Poslední faction raid jsme skončili docela pěkně.

    EZEE
    EZEE --- ---
    DOCKINEZ: Z lehka
    MONCHO: Kralostvi je posahany, ale Negan me teda ke konci rozbil slusne...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hrajete někdo wd: road to survival?
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    Kazdou noc na coolu šestá serie twd..
    Musim rict,ze po tech slataninach s neganem a královstvím a tak dal je docela moc fajn,koukat na starou partu,jak brani alexandrii pred hordou mrtvaku...
    To jen takova vsuvka :-P
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    ta posledni scena,srsly?!
    THE WALKING DEAD Season 8 TRAILER (2017) amc Series
    https://www.youtube.com/watch?v=5Ow-nxswazg
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    GANDHI: jo, nad tim jsem se pousmal :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    mělo to fajn zaverecnej song:)
    Ki:Theory - Stand By Me (Banned Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=tvlXFSGukHo
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    me docela prekvapilo, ze byly vcera dva dily... a celkove je to dobry, co mi vadilo treba na tom, jak zradikalizovala Madison, nakonec dava vetsi smysl... jako po tom, jak zpitvorili walking dead, mi soucasnej kurz fear twd prijde takovej zdravejsi a uveritelnejsi...
    NJORL
    NJORL --- ---
    Tak musim rict ze vymena produkce Fear the Walking Dead serialu prospela. Mid season finale ma dokonce na IMDB pred devet, coz je pro tento serial neco neslychaneho. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam