• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    WANAH: Hele nevím :D je to možný..
    WANAH
    WANAH --- ---
    MASLIX:IDDQD má teď aktivovaný Gabriel, i když scenárista, který by se zbavil postavy afroamerickeho kněze co se vrátil na správnou cestu, by měl můj velký obdiv :).
    WANAH
    WANAH --- ---
    ALI_GATOR: to si trefil, první co mě napadlo, že ty přestřelky vypadají jakoby zfilmovali souboje z TWD: road to survival chyběly jenom healthbary nad hlavami postav. Což by nabídlo aspoň vysvětlení že si Negan zapomněl zaplatit prémiovej účet tak mu rozbili základnu.

    A i když sem normálně velký fanda tahových soubojů a her tak mě nebaví koukat na to jak Rick používá v prvním kole charm spell místo útoku.
    Nebo že Morgan a jeho kamarádi vyplacají AP na jednoho protivníka a už jim to nevyjde na ty tři co jsou metr za ním.
    Scéna u auta byla už zmiňována,ale je hezký že ma skupina hraničáře se zvířetem.

    Já mám tu franchise fakt rád, ale tohle mě teda neba.


    MIRROS: neposílal doprdele spíš seriál ?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ten strih je v tech poslednich epizodach opravdu velmi podivnej, vcetne vselijakejch tech flashbacku/pohledu do budoucnosti/wtf? Pusobi to jako ponekud bezradnej pokus autoru natahnout hodinovej incident do tri ctyr epizod a soucasne zachovat nejaky drama, i kdyz vsichni tusej jak to dopadne. Ja pevne doufam, ze to bude davat smysl, kdyz to pak bude moc clovek videt v kuse, bez tejdenich prodlev:)
    EZEE
    EZEE --- ---
    MIRROS: Ja to taky dokoukam, ale uz me to zacina srat. Ja do toho zacal porad mektat a zenska je akorat nervozni, ze to porad musim komentovat :))
    EZEE
    EZEE --- ---
    Nejlepsi je jak do sebe strilej na 15m AKckama, SPASkama apod. a jsou ukryty za kroucenym plechem a drevenyma stolama, docela odolny, kdyz AK prostreli slabsi pancir :D
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    ALI_GATOR: Proč by si mě posílal do prdele?? To nějak nechápu. Ale ok, měj pěkný den a už se na ten seriál prosím nekoukej. pa
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MIRROS: Já se neomlouval, bylo to slušné poslání do prd*le! :)
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    MIRROS: A hlavně, pořád mě to baví..
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    ALI_GATOR: Se nemusíš omlouvat :) Pro mě to důvod je.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MIRROS: Hrozný to JE. Pomineme-li fakt, že v seriálu chodí mrtvoly, přestalo všechno dávat smysl. Je to jak nějaká vyšinutá videohra, kdy pravidla, nepřátele, zdroje(zbraně) a přízeň či nepřízeň přátel/nepřátel vzniká a zaniká náhodně. To, co v minulé sérii platilo -např. že Negan je vojenskou silou neohrozitelný, již neplatí, naopak byl temnou magii teleportován doprostřed proudu kulek, z čehož se dalším nepopsatelným zázrakem dostal. (Kameru tentokrát dostal na starosti doslova génius, jinak by ten díl vypadal ještě o hodně hůř)
    To, že na něco koukám od začátku, není důvodem pokračovat, alespoň pro mě ne, sorry jako!
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tahle serie je fakt zatim blbej vtip... a reseni dilematu zabit nebo nechat zit po milionty a v nejmin vhodnej okamzik uz je ultra nuda. zatim koukam dal, ale v poradi rozkoukanejch serialu se priorita TWD propada, koukam, az kdyz zbude cas...
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    ALI_GATOR: asi tak nejak, ale zapomnel jsi jeste na pouziti IDKFA a IDDQD :D
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    GEKONZPRAHY: souhlas. ja to dal do pulky minuly asi, uz na to fak nemam.

    Nicmene bude zabavny sledovat mistni diskusi bez kontextu :)
    SEGA
    SEGA --- ---
    Bohužel mi to též nedá a koukám na to dál, ale mám pocit, že dříve nás nechali koukat na to co člověk snese v postapo světě a dnes sledují oni kolik snese divák při sledování téhle jejich fantasy pohádky....
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Já nevím, mě ten seriál pořád baví. Je jasný že si vždy někdo něco najde, ale tak hrozný to podle mě není. Já to určitě dokoukám do konce. Už jen z toho důvodu že na to čučím od samého začátku.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ok, vzdávám to... s vypětím všech sil jsem ten díl dokoukal, ale na další už fakt nemám...
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MIK_CZ: Podle mě nasadili umělou inteligenci, teď stačí zadat slova jako "střílení", "auta", "Negan", "zombíci", "exploze" a "hustý" a systém sám vygeneruje děj a dialogy. Mám pocit, že to nasadili už v díle s tankem a reverendem, pak to chvíli štelovali a už je to tu zase. DMNCE, ať to rovnou sjednotí s FTWD
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    To byla ale chujovina...
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    Nereziruje to nekdo uplne jinej, nebo co se deje s tim serialem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam