• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    ALI_GATOR: asi tak nejak, ale zapomnel jsi jeste na pouziti IDKFA a IDDQD :D
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    GEKONZPRAHY: souhlas. ja to dal do pulky minuly asi, uz na to fak nemam.

    Nicmene bude zabavny sledovat mistni diskusi bez kontextu :)
    SEGA
    SEGA --- ---
    Bohužel mi to též nedá a koukám na to dál, ale mám pocit, že dříve nás nechali koukat na to co člověk snese v postapo světě a dnes sledují oni kolik snese divák při sledování téhle jejich fantasy pohádky....
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Já nevím, mě ten seriál pořád baví. Je jasný že si vždy někdo něco najde, ale tak hrozný to podle mě není. Já to určitě dokoukám do konce. Už jen z toho důvodu že na to čučím od samého začátku.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ok, vzdávám to... s vypětím všech sil jsem ten díl dokoukal, ale na další už fakt nemám...
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MIK_CZ: Podle mě nasadili umělou inteligenci, teď stačí zadat slova jako "střílení", "auta", "Negan", "zombíci", "exploze" a "hustý" a systém sám vygeneruje děj a dialogy. Mám pocit, že to nasadili už v díle s tankem a reverendem, pak to chvíli štelovali a už je to tu zase. DMNCE, ať to rovnou sjednotí s FTWD
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    To byla ale chujovina...
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    Nereziruje to nekdo uplne jinej, nebo co se deje s tim serialem?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    filtr mlci...

    The Walking Dead : Our World - Zombies got real
    https://www.youtube.com/watch?v=RPXUaMFpfXk
    KEB
    KEB --- ---
    ICELANDBOY: spíš od třetí...
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    bude kacířské co řeknu, ale už by to měli ukončit :/ od 5. série dost sestupná tendence
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    tohle byl zatim nejhorsi start nove sezony
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    OMG a co ty snové scény?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    OMG. Trik se sedm je fajn, ale nikdo nikoho netrefí? Hlavně, že vyfákají miliardu střeliva na okna.

    Jeden borec za autem. Další miliarda střeliva, ale když háže granát, nikdo ani nezamíří...

    Celou dobu jsem čekal, že se z těch nákladních vagonů, co byly do pravéhu úhlu k vozové hradbě zcedne stovka neganovců...

    Aspoň, že je tam muslim.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Rick zjevne nakoukal hordu ve Fear, a chtel to taky proste :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ricku, to neni o tobě, sice jsme to plánovali x tejdnů, ale je jedno, že je deset metrů od nás, stačilo by jen přiskočit a dorazit, radši bysme měli jet... fuck logic.
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Pánové na uložto už je verze s titulkama. Tak šup stahovat ať je na co večer koukat :))
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    GEKONZPRAHY: že? nějak to kolem mě úplně proplulo...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Aha, dík, jsem ani nevěděl :))
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    SEGA: Díky díky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam