• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak tenhle dil byl dle ocekavani patetickej... plus cely to poselstvi Carla, jak soucit zvitezi nad zlobou nebo co... a vize budoucnosti, ktera nebude. jo a Morgen me teda taky sral, zadny ze diky nemu se to dalo... jde z extremu do extremu, nejdriv by se spis nechal sezrat, nez zabit cokoliv, ted zas krvelacny vyvrazdovacky, i kdyz vlastne "nechce"... celej ten serial se utapi v nesmyslech, nema to hlavu ani patu. a ted predpokladam cela druha pulka osmy serie bude pokracovani valky s Neganem az do finale osmy rady... jako nevim, jestli na tohle chci mrhat casem, vlastne uz se tesim na konec rady a navrat Fearu...
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    Takze porad je to velky spatny?! Priznam se, ze jsem skoncil u 3.dilu posledni serie a snazim se to nejsk vytesnit...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Negan si vezme Judith a budou spolu žít šťastně až do smrti.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    No jo. Muslimové už zabíjejí lidi i ve TWD.
    LOOP_ONE
    LOOP_ONE --- ---
    všechny části s Carlem přeskočit a pak se to dalo díky Morgenovi .)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    tty voe, ten carl ma zbytecne tuhej korinej a plnou drzku patetickejch kecu. Meli ho bodnout do kedlubny kdyz byl jeste zivej. Za to z Morgena je super psychous!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty jo, to už jsi třetí, kdo to nepochvalil. Ze tří.

    Začínám se netěšit.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem si rikal z tech prvnich par minut, jak hraje to country a sleduje to pripravy Carla, ze to je docela napadity, a ze to treba je dobry znameni
    a pak se 40 minut uz jen pateticky fnukalo... to si snad delaji prdel ne? :-(
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Ten seriál už asi moc dobře nefunguje, když všem přeju aby umřeli a fandím Neganovi, co? :)

    Co tam jako Carl dělal? Co to jako bylo za plán? Oni si tam dělaj ohňostroj s granátometama a nepřiláká to stádo?

    Já bych si pod stromeček přál, aby už všichni umřeli pomalou trýznivou smrtí a já si tak mohl odškrtnout jeden seriál.
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    hmhm, tak Carl opravdu chybět nebude...chvála mu za to, jak se vypořádal s Lori, ale jinak...každopádně díky za update..já to opravdu vzdal po 3.epizodě aktuální série
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAULMUADDIB: nevim, jestli to z meho predchoziho postu nebylo zrejmy, ale ten odkaz je zbytecnej.. kdy byl Carl pokousanej je mi jasny a on to i sam v zaveru aktualni epizody rika. jen jsem chvalil scenaristy, ze ten dej postavili takhle, ze se to dozvidame az s odstupem casu. ono je letos moc za co chvalit neni, tak aspon to malo
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    az na to, ze me strasne sere ta "lyrika" vypraveni tvurcu v poslednich sezonach - zabery tvari protagonistu, hudebni podkres... bylo midseason final nakomec celkem zajimavy. umirajici hlavni postava nepatri k mym oblibencum, to, ze divakovi do konce neprozradili, co se ji stalo a motivovalo ji jednat, jak jednala, byl asi nejlepsi vykon, kterej scenaristi zatim v osmy sezone predvedli. jinak je to furt ale hrozne utrapeny. no nevim, ani mi to v case pauzy schazet nebude.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Plus benzín se narozdíl od nafty tolik nekazí a nevodnatí, což je zrovna v USA docela plus, protože tam se moc na naftu nejezdí.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    ZUULLUU: když po apokalypse zůstane naživu <1% populace, tak ty zásoby benzínu v odstavenejch autech, zásobnících benzínek, zásobnících různejch fabrik, skladišť etc jsou v zásadě nevyčerpatelný.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAMILLOS: Ted nekdo rikal, ze S8 se tocila az do listopadu, takze je mozny, ze Negan se do S9 uz prece jenom nepodiva. Tak nic, uvidime.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Mne posledni dobou bavi vrtat se v rozdiulech mezi komixem, serialem a hrou.

    A Eugene je fajn. Asi milionkrat lepsi nez (p)rick.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    The waiting (to be) dead
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZUULLUU: me teda Eugene a ta sefka ze smetaku prijou jako posledni zajimavy postavy
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    ZUULLUU: je to kretén...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam