• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Tak co, už přistáli mimozemšťani?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MIRROS: S08E10: The Lost and the Plunderers

    Epizody - Sezóna 8 | The Walking Dead (Živí mrtví) | Edna.cz
    https://www.edna.cz/walking-dead/epizody/?season=8
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Prosím jakej ted běžel poslední díl? Epizoda, série. Díky
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Jestli Negan brzy někoho nevezme pálkou po hlavě, tak asi někoho vezmu pálkou po hlavě.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    bylo to koukatelnejsi, ano. scena s altankem ale uplne zbytecna a na pest. libila se mi dramaturgie dily, jak to vystaveli jakoby po jednotlivejch postavach. hodne me libil Negan v rozhovoru o Carlovi. docela me bavila Jadis, obzvlast jak je zahrana. Nicmene linku se Simonovou svehlavosti moc nechapu a neladi mi s tim, jak jsou z Negana vsichni posrany.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    novej dil relativne koukatelnej po tom vsem odpadu za posledni dobu mi prislo. Patetickysrance jen ze zacatku, u serialu to proste nefunguje, kdyz se navic chovaj nelogicky ale ok. Zajimavy mi prislo kde jako vzali energii na rozjeti obri drticky odpadu a taky scena se stitem z dveri auta byla napresdrzku. kdyz pominu, ze ty dvere by byly tezky jak prase, ale jeste si na to naohejbat nejaky jakoze bodaky, no konec...

    neprijde vam, ze maj cim dal mensi rozpocet i na maskovani nebo to jen flakaj? fakt traga posledni dily ty zombici.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak tenhle dil byl dle ocekavani patetickej... plus cely to poselstvi Carla, jak soucit zvitezi nad zlobou nebo co... a vize budoucnosti, ktera nebude. jo a Morgen me teda taky sral, zadny ze diky nemu se to dalo... jde z extremu do extremu, nejdriv by se spis nechal sezrat, nez zabit cokoliv, ted zas krvelacny vyvrazdovacky, i kdyz vlastne "nechce"... celej ten serial se utapi v nesmyslech, nema to hlavu ani patu. a ted predpokladam cela druha pulka osmy serie bude pokracovani valky s Neganem az do finale osmy rady... jako nevim, jestli na tohle chci mrhat casem, vlastne uz se tesim na konec rady a navrat Fearu...
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    Takze porad je to velky spatny?! Priznam se, ze jsem skoncil u 3.dilu posledni serie a snazim se to nejsk vytesnit...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Negan si vezme Judith a budou spolu žít šťastně až do smrti.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    No jo. Muslimové už zabíjejí lidi i ve TWD.
    LOOP_ONE
    LOOP_ONE --- ---
    všechny části s Carlem přeskočit a pak se to dalo díky Morgenovi .)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    tty voe, ten carl ma zbytecne tuhej korinej a plnou drzku patetickejch kecu. Meli ho bodnout do kedlubny kdyz byl jeste zivej. Za to z Morgena je super psychous!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty jo, to už jsi třetí, kdo to nepochvalil. Ze tří.

    Začínám se netěšit.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem si rikal z tech prvnich par minut, jak hraje to country a sleduje to pripravy Carla, ze to je docela napadity, a ze to treba je dobry znameni
    a pak se 40 minut uz jen pateticky fnukalo... to si snad delaji prdel ne? :-(
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Ten seriál už asi moc dobře nefunguje, když všem přeju aby umřeli a fandím Neganovi, co? :)

    Co tam jako Carl dělal? Co to jako bylo za plán? Oni si tam dělaj ohňostroj s granátometama a nepřiláká to stádo?

    Já bych si pod stromeček přál, aby už všichni umřeli pomalou trýznivou smrtí a já si tak mohl odškrtnout jeden seriál.
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    hmhm, tak Carl opravdu chybět nebude...chvála mu za to, jak se vypořádal s Lori, ale jinak...každopádně díky za update..já to opravdu vzdal po 3.epizodě aktuální série
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAULMUADDIB: nevim, jestli to z meho predchoziho postu nebylo zrejmy, ale ten odkaz je zbytecnej.. kdy byl Carl pokousanej je mi jasny a on to i sam v zaveru aktualni epizody rika. jen jsem chvalil scenaristy, ze ten dej postavili takhle, ze se to dozvidame az s odstupem casu. ono je letos moc za co chvalit neni, tak aspon to malo
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    az na to, ze me strasne sere ta "lyrika" vypraveni tvurcu v poslednich sezonach - zabery tvari protagonistu, hudebni podkres... bylo midseason final nakomec celkem zajimavy. umirajici hlavni postava nepatri k mym oblibencum, to, ze divakovi do konce neprozradili, co se ji stalo a motivovalo ji jednat, jak jednala, byl asi nejlepsi vykon, kterej scenaristi zatim v osmy sezone predvedli. jinak je to furt ale hrozne utrapeny. no nevim, ani mi to v case pauzy schazet nebude.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam