• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    SMETI
    SMETI --- ---
    SPLIFFBOY: jo tenhle dil byl hroznej toje fakt
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    SMETI: ja bych si ten retrospektovni dil s blouznivim Rickem na koni klidne odpustil ;))) restart po posunu je jistejsi
    SMETI
    SMETI --- ---
    SPLIFFBOY: me bavila ta 9 uz od zacatku v podstate, ale po tom posunu jeste vic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SMETI: cejtim to stejne, akorat me tam sere ten Negan, protoze to, ze by sedel v tom vezeni po cely ten cas vypada jako hrozne divne, a na jejich moznosti neprakticky
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    MALARKI: s09e06 ;) tzn po casovem posunu
    SMETI
    SMETI --- ---
    MALARKI: no me ted bavi jak se to posunulo v case a je to necim takovy najednou jiny trochu aspon, ale mozna mi to prijde jenom proto, ze jsem az doted pretrpel vsechny ty debilni dily a ted mi to najednou prijde necim novy a zajimavejsi :D takze bejt tebou bych dal asi devatou serii a zbytek si docetl
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    SMETI: To zni dobre, od jakyho dilu stoji za to se zase divat? Prestal jsem koukat s koncem sedmy serie, kterou uz jsem dokoukal spis z povinosti. Jestli ten mezicas stoji za prd, tak si radsi plot doctu z nakyho vytahu na netu, ale rad bych se zas zacal koukat, jestli se to zase da.
    SMETI
    SMETI --- ---
    za me poslednich par dilu po nekolika seriich docela koukatelny
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    jako musim rict, ze par postav zarvalo, nekdo odesel, cas uplynul... a serialu to asi i prospelo :) mozna bych v tom trendu pokracoval a jeste to trochu procistil
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tak hlavne asi uplne nechrani pred nozem, protoze to je zbran, co od zombie necekas? ;)
    ORPA
    ORPA --- ---
    PAULMUADDIB: :-) (btw. brnění asi chrání jen při útocích zepředu...)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    A za tři dny vstane...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WANAH: tak hlavne doufam, ze to nebudou moc natahovat - tim skokem v case si, stejnej jako minulou sezonu Fearu, IMHO otevreli cestu k tomu, ze muzou spoustu episoda zaplnit flashback fillerama (viz nenapadne nazoomovana nova jizva Michone apod). A do season breaku zbejvaji jen 2 episody, takze budu optimista, a budu doufat, ze Whisperers jim hned ted trochu osladi tu neustale zminovanou slavnost na Hilltopu...

    Jinak teda nejvic se mi libil ten poetickej zacatek episody, ptacek a tak, skoda ze to nevydrzelo :-)
    WANAH
    WANAH --- ---
    EVILMIND: No a jsou tam :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JAMILLOS: jako tu puvodni scenu uz jsem si v archivu nasel, je to 6x16, a tam mluvi slusne fakt :-)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    EVILMIND: Netuším, prodávám, jak jsem koupil. Let's google. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JAMILLOS: by me fakt zajimalo, jak to teda tocej, kdyz na AMC jsou povoleny jen 2x FUCK za sezonu, jestli to proste strinou tahle, a pak to predabujou, nebo to jedou vickrat?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Negan UNCENSORED (aka the real Negan)

    Negan's speech (UNCENSORED)
    https://www.youtube.com/watch?v=MRljxMsb-30
    WANAH
    WANAH --- ---
    EVILMIND: Linka whisperers se jeví už dlouho jako pravděpodobná.
    Taky sem docela zvědavý jestli Judith bude něco jako Clementaine ze “hry” od TTG.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WANAH: tak je otazka, pokud to ted poskocilo zase o par let dopredu (coz se zda ze sceny s Judith), co vytahnout jako dejovou linii. Jsem nekde pred sezonou cetl, ze by to meli byt Whisperers, ale ted uz tu informaci nemuzu najit nikde, tak uvidime...
    WANAH
    WANAH --- ---
    Multimediální spoiler alert !!!!! :)

    REDSNAKE: Kdyby vážně umřel tak souhlas. Tenhle konec to staví do hodně jiného světla.

    REDSNAKE: Doteď se to lišilo hlavně v postavách např. Andreu nezabil guvernér a je jednou z hlavních postav, Judith se snad ani nenaucila mluvit a už není naživu, Michone je trošičku promiskuitnější, Ezekiel umřel ještě před porážkou Negana atp. ( Rick samozřejmě jednoruký a Daryl neexistuje :))
    Taky existuje skupina, která je TV nahrazená lidma ze skládky i když s jiným příběhem.

    Teď by to mohlo jít úplně vlastní cestou. Což doufám v kombinaci se změnami v tvůrčím týmu bude pozitivní ve vývoji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam