• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    WANAH
    WANAH --- ---
    PAULMUADDIB: Cožeto? :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Winter is coming!
    ORPA
    ORPA --- ---
    nova "kamera", vidim dobre? jako by to melo vic vtahnout.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAULMUADDIB: pfe, kdyz jsi chytrej, udrzis si klidny a sedavy zamestnani i v zombie apokalypse, takze nezhubnes - viz Eugene.
    SMETI
    SMETI --- ---
    ted me spis prislo ze prave Negan ztratil nak vahu docela, a tak nejak vypadal jako by akorat vysel z lochu
    SMETI
    SMETI --- ---
    PAULMUADDIB: mas jak v USA vychod vs zapad, na vychode taky zerou levny sracky po kterejch tloustnou pac je tam draha zelenina, ktera je na zapade cerstva a za babku :D
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    PAULMUADDIB: Když uvážíme fakt, že populace se během Z-apokalypsy smrskne ze statisiců až miliónů (lokálně) během chvíle na několik set jedinců tak to celkem odlehčuje zdrojům. Zásoby trvanlivých potravin v supermarketech, chov dobytka, rybolov, kukuřice roste v Emerice všude...pokud je to těžká váha a ještě v feudálním společenství, nemá problém imho si obstarat dost žrádla...(díl, jako posledních x sérii jsem neviděl, tak jsem možná trochu mimo)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Já porřád nechápu, proč tam dávají ty vyžrance. Když zatloukali hřeby do Ježíše, tak tam stál borec v červeným svatru co byl hodně overweight. To by dopytle při zombie apokalypse nebyl nikdo...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Easter egg: místo, kde teď Negan házel šavli, je prej místo, kde zabil Glenna...
    Že by nějakej symbolismus?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GANDHI: jistěže ne, jen v tom seriálu už dlouho není a teď tam je jako guest star, v soft verzi, žádnej drsňák
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NAVARA: a to je neco zvlastniho vzhledem k tomu, ze od zacatku hraje fotra Winchestera?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    V posledním díle Supernatural (S14E13) si hraje Negan :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nahodou Darylova detekce Whisperers na moste byla dobra :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Twd se koukam dostava na nove dno..... a to tahle serie nezacala uplne spatne. Co predvadi judith je vylozene iritujici
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    LINKOS: no neni zac, ja pockam, todle za to uplne nestoji
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    SPLIFFBOY: jinak dik za upozorneni,ze to vyslo
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    LINKOS: dík, tohle jediný jsem našel taky, chtěl jsem spíš odkaz na stažení hd release. moc si na tohle streamování nepotrpím, chtěl jsem to hodit na velkou telku... ale nic jinýho taky nemůžu najít, tak to zkusím, jak to bude vypadat no.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    nemáte někdo link na ten novej díl, když už je teda venku dřív? obvyklé torrent trackery se nechytaj nějak...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LINKOS: Feb 10th

    List of The Walking Dead episodes - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_The_Walking_Dead_episodes#Season_9_(2018)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam