• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    V posledním díle Supernatural (S14E13) si hraje Negan :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nahodou Darylova detekce Whisperers na moste byla dobra :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Twd se koukam dostava na nove dno..... a to tahle serie nezacala uplne spatne. Co predvadi judith je vylozene iritujici
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    LINKOS: no neni zac, ja pockam, todle za to uplne nestoji
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    SPLIFFBOY: jinak dik za upozorneni,ze to vyslo
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    LINKOS: dík, tohle jediný jsem našel taky, chtěl jsem spíš odkaz na stažení hd release. moc si na tohle streamování nepotrpím, chtěl jsem to hodit na velkou telku... ale nic jinýho taky nemůžu najít, tak to zkusím, jak to bude vypadat no.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    nemáte někdo link na ten novej díl, když už je teda venku dřív? obvyklé torrent trackery se nechytaj nějak...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LINKOS: Feb 10th

    List of The Walking Dead episodes - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_The_Walking_Dead_episodes#Season_9_(2018)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    kdy bude pokracovani?
    WANAH
    WANAH --- ---
    MALARKI: Pusť si to od začátku 9S a když si pustíš poslední díl 8S nemusíš ani nic číst. :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    SPLIFFBOY: jo tenhle dil byl hroznej toje fakt
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    SMETI: ja bych si ten retrospektovni dil s blouznivim Rickem na koni klidne odpustil ;))) restart po posunu je jistejsi
    SMETI
    SMETI --- ---
    SPLIFFBOY: me bavila ta 9 uz od zacatku v podstate, ale po tom posunu jeste vic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SMETI: cejtim to stejne, akorat me tam sere ten Negan, protoze to, ze by sedel v tom vezeni po cely ten cas vypada jako hrozne divne, a na jejich moznosti neprakticky
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    MALARKI: s09e06 ;) tzn po casovem posunu
    SMETI
    SMETI --- ---
    MALARKI: no me ted bavi jak se to posunulo v case a je to necim takovy najednou jiny trochu aspon, ale mozna mi to prijde jenom proto, ze jsem az doted pretrpel vsechny ty debilni dily a ted mi to najednou prijde necim novy a zajimavejsi :D takze bejt tebou bych dal asi devatou serii a zbytek si docetl
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    SMETI: To zni dobre, od jakyho dilu stoji za to se zase divat? Prestal jsem koukat s koncem sedmy serie, kterou uz jsem dokoukal spis z povinosti. Jestli ten mezicas stoji za prd, tak si radsi plot doctu z nakyho vytahu na netu, ale rad bych se zas zacal koukat, jestli se to zase da.
    SMETI
    SMETI --- ---
    za me poslednich par dilu po nekolika seriich docela koukatelny
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    jako musim rict, ze par postav zarvalo, nekdo odesel, cas uplynul... a serialu to asi i prospelo :) mozna bych v tom trendu pokracoval a jeste to trochu procistil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam