• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    SPLIFFBOY: Netflix ;) zkoukli jsme to behem jednoho dne a celkem solidni..a vzhledem k otevrenemu konci cekam s02
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SPLIFFBOY: Je to série z produkce Netflixu.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    a nejaky tip, kde se k to the lake dostat? at uz legal pres nejakou VOD sluzbu (mam netflix, hbo, dalsim se uplne nebranim, ale zas s mirou :D ), nebo nejak pokoutne (na rarbg.to jsem nenasel :)
    WANAH
    WANAH --- ---
    REDSNAKE: To je teda umění když máš postapo k dispozici bez produkčních zásahů :D.

    Vážně je to super.
    A to, že je první díl základní zápletkou hlavního hrdiny tolik podobný prvnímu dílu FTWD je fajn bonus.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    REDSNAKE: Potvrzuju.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Btw. mrknete na rusky serial to the lake. Uplne cumim co se z te apokalypsy da vyzdimat, kam se hrabe twd
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    Seriál Živí mrtví končí. Už bylo na čase | Kinobox.cz
    https://www.kinobox.cz/clanek/19179-serial-zivi-mrtvi-konci-uz-bylo-nacase
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zacala taky nova sezona Fear, takze nam bezi netradicne vsechno najednou

    z tech 3 musim rict, ze Fear, ac plny nesmyslu stejne jako ostatni, mi prisel ted nejvic cool
    WANAH
    WANAH --- ---
    EVILMIND: Tak ono to souvisí, když se naučili použít/překonat jejich největší zbraň tak už nebyli hrozba.
    Spíš ten děj predtím byl zbytečně natahovanej.


    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    EVILMIND: jo, to bylo fajn, uplne jsem se pristihl, jak me namotali i se zvukovym doprovodem na atmosferu, jak otvirali dvere z nemocnice ven a vkrocili do hordy.. na druhou stranu cely rozuzleni a vyporadani se s timhle nejstrasnejsim nepritelem ever byl jeden velkej vtip :)))


    ICELANDBOY: to vis, to jsme my, hrdinove dnesni doby... clovek celej den otroci v korporatu, tak pak vecer zvladne i nejakou naprosto debilni podivanou na vypnuti :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SPLIFFBOY: jako to chozeni mezi hordou rozhodne bylo po vsech strankach pusobivy, to jim musim priznat, ale ten wipe whisperers byl jako pak o to vic pritazenej za vlasy nasledne.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    EVILMIND: ok, tak nas informuj, zda se rozjeli. budes hodny, kdyz se takhle obetujes i za ostatni :D ja ten teen balast asi nezvladnu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SPLIFFBOY: nutně potřebuji Kama sadu, asi by mne to bavilo i více než kukri / dýky :)
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    Vas obdivuju, ze mate jeste chut na to vubec koukat ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SPLIFFBOY: no koukal jsem s otevrenou hubou, ale dam jim sanci se rozjet... :-)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    no a novej serial world beyond predefinoval dno pro serialy z walkig dead universa :D tohle nedavam.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    eee. tak ten 16. dil... finale, co melo bejt finale, ale nakonec finale teda asi neni... no nevim. i kdyz to clovek bere uz s velkym nadhledem, tak to bylo strasne pritazeny za vlasy a plny patosu a kyce. a malo se tam umiralo, finale bejvavaly driv takovy hezky jatka! i kdyz to poslednich par rad plati asi spis pro midseason final
    WANAH
    WANAH --- ---
    Walking Dead Chappelle's Show - SNL
    http://www.youtube.com/watch?v=EG0wQRsXLi4
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Humble Comics Bundle: The Walking Dead by Image Comics/Skybound Entertainment (pay what you want and help charity)
    https://www.humblebundle.com/books/walking-dead-image-comicsskybound-entertainment-books
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Já vím, že na te teď nikdo nekouká, když to je venku, ale S10e09, to se inspirovali bitvou o Winterfell?
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    Kdyby chtěl někdo prodat komiksy, tak prosím pošta
    WANAH
    WANAH --- ---
    Abych jenom nekritizoval díl se Siddiqem režíroval Cudlitz (Abraham) a myslím, že odvedl dost dobrou práci. Protože materiál který měl natočit byl prostě hroznej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam