• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYZákazy ve společnosti
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    PALEONTOLOG: jo, tak to je jeste vypecenejsi!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NICOLE: njn, do jistý míry by to platilo, ale myslím, že jde především o to, aby byly skutečné peníze ztaženy z oběhu a byli nahrazeny elektrickým impulsem, těch lze generovat víc, než krytých bankovek
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    PALEONTOLOG: vzdyt je to prece logicke. Od ted kazdy zlocinec, ktery bude prevadet ilegalni penize ve velkem, tak ucini jen z uctu na ucet a bude snadno odhalen. Jak genialni!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PIPPO_SPARK: jj, pakárna.. nechápu smysl, význam, užitek
    PIPPO_SPARK
    PIPPO_SPARK --- ---
    PALEONTOLOG: to se mě naštěstí netýká, ale je to fakt na hlavu :-(
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Za velké peníze vysázené rovnou na ruku hrozí pokuta až půl miliónu – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/finance/217413-za-velke-penize-vysazene-rovnou-na-ruku-hrozi-pokuta-az-pul-milionu.html
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ZABIK: nezapomen na zbyvajici red light district ;-)
    CISLO42
    CISLO42 --- ---
    ZABIK: asi jim o to jde, nebo nevim.
    OMI
    OMI --- ---
    Tak pořád ještě můžou udělat venkovní sezení u výdechu digestoře :-)
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    Ja myslim ze jestli budou coffee shody v Nizozemsku jenom pro domaci, tak ze jim sakra ubyde penez z turismu. Myslim, ze vetsina turistu sem jezdila prave kvuli coffee shopum....
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: Já prováděl tůristy na Koněpruskejch jeskyních a ožralý dánský a německý autobusy byly pověstný. Ani s Polákama nebylo tolik srtandy, tam ti ožralí vůbec nevylezli a ti co vylezli, se chovali spořádaně.
    A taky mi nepřijde, žeby Evropa nějak regulovala kvůli mladejm Frickům chlast...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: imho to vypada spis na zalezitost beneluxu a nemecka (jejich obcane maji problem s nezvladanim drog nakoupenych v holandsku) nez cele EU...
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: Ale to jsme zase u segregace, o které EU-RVHP řikala, že ji bude potírat... a zase ji v reálu vytváří.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: staci kdyz donuti majitele coffeeshopu neprodavat cizincum
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: a germánům z výletních busů nenacpou čibuka?
    Já jsem provinční pecivál, já byl nejdál v Polsku...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OMI: ID karty se v cofeeshopech kontroluji uz dnes
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: myslímže to je jenom kamufláž.
    To by si vyřešili četníci v těch vesnicích, kvůli tomu by se neobtěžovali měnit zákony tak, že teď budoumuset kontrolovat trvalý bydliště.
    A vem si, že to padne i na ty, co tam jezděj řteba jenom za bábou, nebo tam jenom pracujou a bydlej oficiálně jinde.
    Prostě todle je odpohledu kamufláž.
    A já se ptám proč: není v tom náhodou boj EU-RVHP proti konopí? Na coffeSkopy nemohla, to je národní kolorit, stejně jako nám museli nechat mák... a že ty nápady byly, že nám mák jednoduše zakážou, protože by se z něj MOHLO dělat opium...

    Takže já myslím, že je toprostě další tah proti pinčlům na šaškovnici.
    A pochopitelně je za tím Temná strana, oni to sice režírujou kominíci, rpotože jsou s temnotou jedna ruka, ale EU-RVHP je její poslušnou klikou ve světě, vzpomeňme třeba na jejich fenomenální vítězství nad Světlem -- zákaz járovek!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: a to cele proc? protoze par non-dutch debilu z pohranici nezvlada svoje spicky a dela bordel. takove herodesovo reseni.
    OMI
    OMI --- ---
    KEMAL: Safra! Zas mě předběhli...!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam