• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: nabíječka na Ty články za 449,00 Kč

    http://www.ledshop.cz/nabijecka-li-ion-ultrafire-wf-139~z4443.html


    NABÍJEČKY - Na Li-ion akumulátory - Nabíječka Li-ion UltraFire WF-139

    Nabíječka Li-ion UltraFire WF-139

    Osvědčená nabíječka 3,7 V / 3,6 V lithium-iontových (Li-ion) akumulátorů. K nabíječce jsou přiloženy adaptéry umožňující nabíjení i kratších akumulátorů RCR123A (16340). Síťový kabel s eurovidlicí. Každá nabíječka je proměřena*.

    VLASTNOSTI:
    • Určena pro Li-ion akumulátory velikostí 18650, 18500, 17670, 17500, 14500 (AA), RCR123.
    • 2 nezávislé nabíjecí sloty, každý slot je hlídán samostatně.
    • Mikroprocesorem řízené nabíjení 1 nebo 2 akumulátorů.
    • Nabíjet lze chráněné (protected) i nechráněné akumulátory libovolných velikostí, kapacit a úrovní
    vybití.
    • Automatické ukončení nabíjení v okamžiku dosažení plného nabití.
    • Indikace stavu nabíjení dvoubarevnou LED kontrolkou pro každý slot.
    - červená bliká = nabíjení
    - zelená = nabíjení dokončeno
    • Podporovaný rozsah síťového napětí: 100-240 V~, 50/60 Hz.
    • Konektor pro připojení autoadaptéru 12 V pro nabíjení v automobilu.

    PARAMETRY:
    • Nabíjecí proud: 450 mA pro každý nabíjecí slot
    • Metoda nabíjení: konstantním proudem
    • Metoda ukončení nabíjení: napěťová (dosažením stanovené úrovně napětí)
    • Vstupní napětí nabíječky:
    - AC vstup: 100-240 V AC, 50/60 Hz
    - DC vstup: 12 V DC, 400 mA
    • Výstupní napětí nabíječky: 4,2 V DC, 2×450 mA
    • Rozměry (š×d×h): 63×138×30 mm
    • Hmotnost: 108 g (nabíječ), 55 g (síťový kabel)

    UPOZORNĚNÍ:
    Na trhu se vyskytují padělky (napodobeniny) této úspěšné nabíječky, které nesplňují deklarované parametry a jsou nebezpečné! Nabíječky dodávané naším obchodem jsou od originálního výrobce, mají certifikát CE a každá nabíječka je proměřena*.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KA94: Díky. Možná bych vyzkoušel pro začátek jednu do lampičky, chtěl bych ekvivalent klasické 100W jako minimum. Nic slabšího neuznávám :-) V lustru mám jenom jednu objímku, tam teď hučí 180W halogen a světla bych klidně snesl víc.
    KA94: Něco o jejich světelném spektru sis zjišťoval? Mám staré informace a tady o těch tebou odkazovaných se mi nedaří nic najít. A jestli se nezahřívají, tak proč ty, co aspoň trochu svítí (žárovku na patici E27 s výkonem 25W považuju spíš za výsměch než svítidlo) mají hliníkový chladič?
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: já zatím problém neměl. asi opravdu náhoda, a je to China..


    KA94: zajedu pak k Tobě a rád se mrknu :-)
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: To je dobře, ale v tom led-shopu už nic brát nebudu. Ve středu jsem nesl na poštu tu reklamaci, o které jsem tu psal. Jen mi přidělali zbytečnou práci. Příště zkusím svitilny.eu.
    KA94
    KA94 --- ---
    Když jsem měnil žárovky v krytém lustru, kde byly "úsporky", bylo tam dost smradu. Je vidět, že ty zářivkové jsou svinstvo...
    KA94
    KA94 --- ---
    GEORGESS: Je to stejné jako klasické žárovky, ale kromě 10x menší spotřeby se nezahřívají a nepraskají.
    KA94
    KA94 --- ---
    FINSON: Mám šest led-žárovek v obýváku (2 lustry), každá se svítivostí odpovídající 25W žárovce. V ložnici jednu (odpovídá 80W), stejně tak v kuchyni. Pak čtyři, které odpovídají 40W žárovce: lampa v ložnici, předsíň, koupelna, WC. Všechno je to teplá bílá.
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Vzal jsem teple bílé a osvětlení je skoro stejné jako u klasiky. Snažil jsem se o stejnou svítivost. Těch pár klasických žárovek mi začalo praskat jedna po druhé, tohle snad vydrží.
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    Je tohle dobrá baterka?

    ULTRAFIRE WF-501B MC-E BIN-M 800lm LED svítilna (1503977531) - Aukro - Aukce OnLine
    http://aukro.cz/ultrafire-wf-501b-mc-e-bin-m-800lm-led-svitilna-i1503977531.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    KA94: to je fajn, snad nevoslepneš :))
    Když já nejmíň svítím 60ou a to mi 35 příjde málo.

    mno a jinak teda ta počáteční investice, když mám 9 světel, které využívám.

    Napiš jak se s tím žije, třeba nějaké foto???
    DÍK
    FINSON
    FINSON --- ---
    KA94: Supr, jediná, co jakž takž vyhovuje mým potřebám na intenzitu osvětlení, stojí přes 5 klacků. A to jsem ještě nezačal pátrat po tom, jak mají tyhle žárovky vyřešené spojité barevné spektrum světla.
    Můžeš podrobněji rozepsat, čím kde svítíš a jak ti to vyhovuje?
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: paráda :-) a srovnání s klasikou?
    KA94
    KA94 --- ---
    Tak už doma svítím jenom led-žárovkami: http://www.led-zarovky.net/
    JIKE
    JIKE --- ---
    to mě dostalo:

    Cree Flashlight, LED Flashlight, Cree LED, Cree Lighting on Sale - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/c/cree-lights-901?page=1&pagesize=52&pagesort=relevence
    JIKE
    JIKE --- ---
    kdyby byla stará a použítá. dávám 1/3 cenu. ale za nový? tůdle.
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: jasně, tam to je asi 5 dnů od koupě. dal jsem to o 100korun levněji a v plné výbavě. a stejně lidi nemají zájem o kvalitu mi přijde. znám lidi co maj prachů jak šlupek, a kupujou si takový šmejdy.. furt dokola...

    nic raděj si ji nechám nebo ji někomu věnuju. prodávat něco super a novýho se ztrátou. mě ani nehne.


    KA94: aha :-))) tak jim to pošli ať to máš z krkru.
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Ještě jsem se nedostal k té reklamaci, jak jsem psal. Nemám na to čas a energii, zbytečně mi zas přidělali práci:-( Ale to pouzdro není zmetek, já to tam dával špatně...
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Zkoušels ještě zdejší tržiště? Tam už jsem toho prodal dost, ale za babku - teď už to tam taky zvadlo... Možná se jí od tebe nechce, já bych si ji nechal, je dobrá...
    JIKE
    JIKE --- ---
    tu svítilnu asi neprodám. nikdo ji nechce uplně novou se zárukou o 100kč levnější. divný lidi.

    tak ji někomu daruju k narozkám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam