• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KA94: no jeste aby nebyla, kdyz americkym/evropskym/... vyzirkum takhle likvidujou trh :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: uplně v pohodě, a to jsem´na pracovní zabezpečem notebooku.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    KA94: koukam ze me ted taky, coz nechapu proc, lidi tam tam nakupujou casto a ja mam taky hromadu veci odtamtud
    KA94
    KA94 --- ---
    JVCNC: Tuhle stránku mi Norton zablokoval s hláškou: Tato webová stránka na serveru www.dealextreme.com byla nahlášena jako útočná stránka a proto byla na základě vašeho bezpečnostního nastavení zablokována.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    JIKE: jestli mas paypal, tak napr na http://www.dealextreme.com/ lze koupit leccos vcetne montazi
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: link na inzeráty pls
    KA94
    KA94 --- ---
    Lumintop Terminator a Fenix TK15 se slevou nadále platí. Skvělé svítilny, nepoužívané, jako nové...
    JIKE
    JIKE --- ---
    nemám ani jedno :-)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    i na airsoftovce se u laseru jedna o zakazany doplnek :D ale nejak to nikdo moc neresi, navic ho kazdej velice rychle zase rad sunda
    JIKE
    JIKE --- ---
    TABORACEK: tak něco chci otestovat. ale bouchačku nemám. takže v klidu. tak jedine airsoft..
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    JIKE: predpokladam ze to chces na powerpointovy prezentace? Jinak leda nejakej airsoft srac...
    JIKE
    JIKE --- ---
    já mám dotaz, kde se dá sehnat army laser s tlakovym spínačem na pušku?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Nemel by jste nekdo tip na montaz na Fenix LD20 na picatiny/weaver? Nejak se mi nedari nic poradnyho najit a nechci kuplne omotavat lampu izolackou:(
    JIKE
    JIKE --- ---
    JVCNC: to vím také :-) , ale pozorování UFO mluví právě jinak, to bude spíš asi směrovaná plasma, nebo nevim. ale to je do jiného klubu.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    JIKE: bilej laser nebude, takova barva ve viditelnem spektru neni
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: ten zoom je dobrej. právě jsem viděl děsně ujetej film v dolech, a vojáci tam měli ty Fénixy (aspon si to myslim), a měli uskej kuzel světla. ale tam by se hodil právě zoom, aby byl vidět celej prostor...
    ani ne zběratelské, pro mě praktické věci. oni zase vyrobí nové typy, nové technologie.

    čekám na čas, až vymyslí bílej laser :-)
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Naitech mám, o víkendu ho do inzerátů přidám. Na tom serveru už jsem ho nenašel, oni ty stránky nějak upravovali a nevím, zda ho ještě nabízejí. Ten Fénix má dokonce takové spektrum, že mu nevadí ani venkovní osvětlení. Je to škoda, takové sběratelské kousky...
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: mě to také překvapilo že to má na blízko podobný výkon, přitom uplně jiné stupně lumenů. Hlavně ten Fénix mě dostal. Je také možné že to výrobci uvádí jinak, jeden tok před a druhý po výstupu světla z optiky. kde se může třeba 100lm ztratit? + záleží na tom jak soustředí reflektor světlo.

    Ten Naitech, máš link? není v inzeráteh...
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Na Terminatora již se někdo ptal, čekám, zda bude zájem definitivně. Fénix TK 15 s hladkým reflektorem má překvapivě velký výkon - jako by měl také 700 lumenů! Ovládání dvěma tlačítky je skvěle řešené - přepínání režimů je u "hlavy" a je pohodlné. Taktický spínač vzadu. Má výrazné ohnisko i dobrý halo efekt zároveň a ostře osvítí svůj cíl... Naitech má zoom optiku, zaostřování ohniska se děje posunem hlavy. Dokáže soustředit svit do úzkého pruhu - myslím, že dosáhne tak na 400 metrů...
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: tak už je taky prodaná. takže už jen ten peckovej terminátror a ten Fénix, ten taky svítí suprově jo a ten Nightech?
    KA94
    KA94 --- ---
    JIKE: Přesně tak! Zaplatil jsem za něj asi 4700 nebo kolik...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam