• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    VACA
    VACA --- ---
    JIKE: hele chtěl bych se tě zeptat ohledně M20. Mám tuhle svítilnu už pár let a nějak mi začalo blbnout to přepínání režimů pomocí povolování/utahování hlavy.... (už je po záruce) jde o to že i když ji nastavim na maximální výkon, tak vždycky když ji utáhnu tak pohasne... :(
    Chtěl bych se tě proto zeptat jak jsi na tom ty, případně jestli by jsi něco neporadil...

    Jinak celkem dobrá svítilna, jen přemejšlim že bych vyměnil za něco s drop-in moduly
    JIKE
    JIKE --- ---
    kdyby někdo obejdnával z ledshopu, nebo podobně, a je z PRahy

    chci poprosit, chtěl bych červený filtr na M20tkovýho warriora

    http://ledshop.cz/filtr-svitilny~z7910.html

    průměr hlavy by měl být 3,4 cm

    http://www.svitilny.eu/svitilny-olight/svitilna-olight-m20s-warrior-premium-r5/prod_142.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    FUNIAK: asi nikdo netuší... já se to snažil chvíli googlovat, ale lepší by bylo objednat přes net...
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    nazdar panove, potřebuju tip na obchod v brně kde seženu Fenix HL21 R2, díky
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    NAVARA: tusil jsem konspiracni teorii ze chtej takhle lidi odradit aby zachranili jeste aspon cast prekupniku a jak vidim nejsem sam :D

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KA94: no jeste aby nebyla, kdyz americkym/evropskym/... vyzirkum takhle likvidujou trh :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: uplně v pohodě, a to jsem´na pracovní zabezpečem notebooku.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    KA94: koukam ze me ted taky, coz nechapu proc, lidi tam tam nakupujou casto a ja mam taky hromadu veci odtamtud
    KA94
    KA94 --- ---
    JVCNC: Tuhle stránku mi Norton zablokoval s hláškou: Tato webová stránka na serveru www.dealextreme.com byla nahlášena jako útočná stránka a proto byla na základě vašeho bezpečnostního nastavení zablokována.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    JIKE: jestli mas paypal, tak napr na http://www.dealextreme.com/ lze koupit leccos vcetne montazi
    JIKE
    JIKE --- ---
    KA94: link na inzeráty pls
    KA94
    KA94 --- ---
    Lumintop Terminator a Fenix TK15 se slevou nadále platí. Skvělé svítilny, nepoužívané, jako nové...
    JIKE
    JIKE --- ---
    nemám ani jedno :-)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    i na airsoftovce se u laseru jedna o zakazany doplnek :D ale nejak to nikdo moc neresi, navic ho kazdej velice rychle zase rad sunda
    JIKE
    JIKE --- ---
    TABORACEK: tak něco chci otestovat. ale bouchačku nemám. takže v klidu. tak jedine airsoft..
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    JIKE: predpokladam ze to chces na powerpointovy prezentace? Jinak leda nejakej airsoft srac...
    JIKE
    JIKE --- ---
    já mám dotaz, kde se dá sehnat army laser s tlakovym spínačem na pušku?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Nemel by jste nekdo tip na montaz na Fenix LD20 na picatiny/weaver? Nejak se mi nedari nic poradnyho najit a nechci kuplne omotavat lampu izolackou:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam