• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    TABORACEK: to by logicke bylo, ale v tom clanku se pise o udeleni pokut na miste a ze to prezkoumali prepoctem, nicmene novinky casto pisou blbosti a na coi.cz maj celou tiskvou zpravu, tak ji prostuduju, treba z nich delam blbce nepravem
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    JVCNC: ja jsem to pochopil tak, ze proste nakoupili a pak to odnesli nekam kde se to zmerilo, proc by to museli delat na miste?
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    FINSON: kdyz budes sikovnej tak to zmeris cca hrubym odhadem s odchylkou 10-15% coz jako orientacni hodnota staci, presnejsi mereni aby se na zaklade toho daly rozdavat pokuty uz takhle samozrejme merit nejde, o cemz coi nejspis vi, proto davala pokuty jen v pripadech ze byly uvadene ocividne nesmysly pri kterych nejake presnejsi mereni neni potreba, kdyby bylo tak si na vysledek pockaj tyden v tom nejlepsim pripade
    FINSON
    FINSON --- ---
    JVCNC: Třetí v republice? :-)
    JVCNC: Imho prodejce často i ví, co prodává - a modlí se, aby se to nedověděl zákazník ;-)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    jinak by me zajimalo jak to ti coikari merili primo na miste, jedine co mohli na miste primo zmerit nejak presneji je tak akorat prikon a to jeste jedine s chytrym multimetrem, ucinost a svetelny tok tak snadno uz presne zmerit nejde, takova zarizeni jsou v CR jenom dve a protoze jsou ponekud rozmernejsi tezko si je mohli vzit s sebou, ja byt prodejcem tak se docela dost hadam, jen maj kliku ze prodejci jsou vesmes dost blbci na to aby o tom neco vedeli, ale zase je to dobre, protoze prodejce ma vedet co prodava
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    FINSON: si kup luxmetr, prepocitej na lumeny, zmer multimetrem odber a z toho uz snadno zjistis jestli to tech 90% ma
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: To je fajn, že si toho autority všimly - teď by si ještě měly posvítit na podání barev a na efektivitu provozu - ty moje hřály tak, že je mi zatěžko uvěřit těm deklarovaným 90%...
    JIKE
    JIKE --- ---
    TABORACEK: mě to bylo jasné.. spíš se mi děsně líbý portabilita Klarus RS11 jak jsem teď pastoval..
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    JIKE: ja po tech podivnych zkusenostech co probehly s temi bear grylls nozi si radeji nic od gerberu kupovat nebudu:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    já jsem nadšený z té čelovky Zebra light na CR123 . štelovatený, a i 0,4lm stačí v ulné tmě.
    jinak:

    NEW - Gerber Bear Grylls Hands Free Torch - Review - Best LED headlamp for Survival? - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=n6j5LlZE42o
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TABORACEK: ono by to _melo_ fungovat tak, ze ty prvni jsou varovny - a pak postupne pridavaji zprava nuly...
    JIKE
    JIKE --- ---
    TABORACEK: mě to bylo hend jasný že něco nehraje, konečně to taky objevili a doufám, že se polepší a budou prodávat to co deklarují.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    JIKE: coi nas bezva chrani kdyz uklada pokuty v radech jednotek tisic korun...
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: :-) tak to tam už mít nebudou...
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Nevim, ale muselo to být hodně levný, když to jenom tak přinesla domů :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam