• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Tak klarus je tu, a vesměs kladný dojmy. moc se mi líbí jednoduchost ovládání: namáčknutím zadní máš nasvícení, stiskem zapnutí. boční mění mezi full, midi a low intezitou, podržení strobo. pootočením hlavy ti to hodí další tři režimy přepínané bočním - super low, maják a sos. lehký, malý, celkově myslím, že dobrá cena/výkon, i s obyčejnou VARTA baterkou, kterou jsem tady v kanclu našel to svítí velmi dobře, samozřejmě že tam pak vrazím něco vhodnějšího.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JIKE: Zejtra ma dorazit,kdyztak pak poreferuju;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADDIE: kolega ho má, a je moc spokojenej, před tím chtěl něco jinýho, ale to jsem mu vymluvil. tohle je lepší. uvidíš sám. Budeš spokojenej.

    Já chci tu Zebra-light na AA.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JIKE: Tak jsem si ten Klarus objednal. Jsem na něj zvědavej.
    JIKE
    JIKE --- ---
    nad cenou jsem nepremyslel. jedno je uplne novy..
    mám 2 tiabla, a ta zebra me laka prave
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    JIKE: Tak to netuším.
    A jen se zeptám, za kolik bys prodával málo použité Tiablo?
    A proč bys prodával Tiablo? I když, ty máš, pokud vím, dva.
    A díky, odkazy předám.
    JIKE
    JIKE --- ---
    zda chlape

    ukradli jo? kde a jak simtě? hovada.


    hele já bych šel do tohoto.

    http://www.ledshop.cz/led-celovka-zebralight-h502~z4011.html


    nebo Ti prodám málo použitou Tiablo :) a koupim si tuhle co jsm postoval.

    nebo tohle není vůbec marný. má to kolega a dobrý

    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-klarus-st10~z1100.html

    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    AVE.
    Mám dotaz. Kamarádce ukradli Tiablo TL-1 a teď řeší náhradu.
    Co byste doporučili?
    JIKE
    JIKE --- ---
    THX_1138: tak jasně, ale pracuji s dostupným mateiriálem, jednodušeji to jde udělat, když máš potravinovou folii, a nabarvíš ji červenou lihovkou..

    pošli link na ten ebay..
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADDIE: mám červený dno od plastové lahvičky, ale je to tak tvrdý, že musím asi pájkou to nějak udělat, a pak zapilovat... masakr.. a pak přilepik kusem gafy.. a je to hned. svítí to tak 10x mín, ale červeně..
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JIKE: To není špatnej nápad :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADDIE: nemá. to je cybka. ale uvažoval jsem, jelikož ho také chci, normálně plastovovej kus černevenej, vystřihnout z láhve a přidělat. jinakto nevidím, zrovna dneska večer to chci řešit :-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JIKE: To se mi líbí, ale má to třeba i červenej filtr?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    tak jsem v OBI zakupil osram halogenovou zarovku, dal ji do lampy nad stul a sviti to moc hezky, za bratru prijemnych (v porovnani s LED zarovkou) 76Kc. Je to 116W (proc tak divny cislo netusim), rozhodne lepsi nez ta usporka co tam byla doted. Mimochodem, mam navic dve usporky osram, kdyby mel nekdo zajem:)
    FINSON
    FINSON --- ---
    THX_1138: Pro mě to znamená zdroj, co vydává 3000+ lm v místnosti 4 x 3 x 3 metry. V kuchyni jsem spokojený poté, co jsem si 60 cm nad pracovní desku nainstaloval zářivku se 1700 lm.
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: Já se s klientem domluvím, nějaké Typy podle toho co potřebujeme oba si zapůjčím, otestujeme je oba, a napíšeme nějakou recenzi. Ty jsi dobrý kritik, a třeba Tě to světlo uspokojí natolik, že najdeš to své světlo :-) . Koneckonců to není špatné, si otestovat možné produkty za malou recenzi.

    Víceméně mám rád hodně světla. a v obýváku mám světlo jak v kanclu. 2x 2 zářivky . čím více světla tím pro mě lépe. když potřebuji hodně světla. 100W wolfram byla ideální. Ale spotřeba šílená, jak energie, tak žárovek...

    GALENIUS: je to na nástěnce: LED230 .
    JIKE
    JIKE --- ---
    The best flashlight comparison on youtube! - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=8rkadw7n4JY&feature=youtube_gdata_player
    JIKE
    JIKE --- ---
    GALENIUS: můžeš na nastenku i ty.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    JIKE: To vypadá velice pěkně. LED žárovky používáme v kuchyni, kupovali jsme něco v Lidlu, a max. spokojenost. Až mi odejde to, co mám v obejváku, budu je dávat i tam... a možná postupně všude.
    A pokud by měly být tyto dobrý, proč ne.
    Hele, hoď na ně odkaz na nástěnku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam