• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    JIKE
    JIKE --- ---
    LED svítilna Niteye EYE40

    Výkon 3000 lm 1200 lm 350 lm 60 lm

    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-niteye-eye40~z6589.html

    303_NER
    303_NER --- ---
    JIKE: vzal jsem tuhle http://www.svitilny.eu/svitilny-eagletac/kapesni-svitilna-eagletac-d25lc2-t6-clicky-teplejsi-odstin/prod_370.html
    za 1189,- včetně pošty je to dobrá cena...lepší nenajdeš :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    303_NER: zamálo. :-) třeba využiješ. ale srovnej si ceny někde i jinde. aby to bylo opravdu cenově okay.
    303_NER
    303_NER --- ---
    JIKE: Díky, už to vidím....funguje to po vložení kódu EAGLE2013...
    JIKE
    JIKE --- ---
    tohle mám v mailu:


    Pokud se Vám e-mail nezobrazuje korektně, klikněte sem

    Sleva 15% na svítilny EagleTac
    http://www.svitilny.eu/emails/eagletac_sleva_jaro.html?utm_medium=email&utm_source=mailkit&utm_campaign=eagletac_sleva_jaro




    SLEVA 15% NA SVÍTILNY EAGLETAC

    Slevový kupón platí do 14.3.2013 nebo vyprodání zásob!

    Hledáte kvalitní a vysoce výkonnou LED svítilnu? Nyní můžete zakoupit svítilny EagleTac se slevou 15%. Pro získání jarní slevy stačí při objednávce použít v košíku slevový kupón EAGLE2013.

    Kupón je platný pouze do 14.3.2013, nebo do vyprodání aktuálních skladových zásob, takže s objednávkou určitě neváhejte.


    NEJNOVĚJŠÍ SVÍTILNY V NAŠÍ NABÍDCE

    Olight M3X Triton XM-L2


    Olight osadil osvědčený model M3X novou verzí diody s názvem Cree XM-L2 a její výkon se tak vyhoupl až na závratných 1000 ANSI lumenů, samozřejmě došlo i k prodloužení dosvitu a to až na krásných 580 metrů. M3X proto výborně poslouží jako vyhledávací svítilna, ale patří i k nejsilnějším svítilnám vhodným pro použití na dlouhé zbrani.
    Cena s DPH:
    2999 Kč

    Více informací





    Olight i3S EOS XP-G2


    Nejužitečnější je ta svítilna, kterou máte právě u sebe. Svítilna Olight i3S je napájená jednou mikrotužkovou baterií, takže je maličká a snadno se vám vejde do kapsy. Pomocí dodávaného řetízku ji můžete připevnit třeba na klíče a mít ji tak neustále po ruce. Vzhledem k velikosti je výkon 80 ANSI lumenů nečekaně vysoký.
    Cena s DPH:
    549 Kč

    Více informací





    LED Lenser F1


    Nejžhavější novinkou od LED Lenseru je svítilna F1 s výkonem až 400 lumenů. K napájení je použitá jedna lithiová CR123A baterie a díky tomu délka svítilny nepřesahuje devět centimetrů. F1 však není jen o výkonu a malých rozměrech, ale nabídne i velice pěkný čistý design.
    Cena s DPH:
    1899 Kč

    Více informací





    Olight SR95S UT Intimidator


    Ze sériově vyráběných LED svítilen se může Olight SR95S UT pochlubit nejdelším dosvitem na světě. Kužel s intenzitou 250 000 kandela dosvítí až do vzdálenosti rovných 1000 metrů. Sami jsme tomu nechtěli věřit, ale vyzkoušení v terénu nás přesvědčilo, že to Olight opravdu myslí vážně. Doporučujeme!
    Cena s DPH:
    9499 Kč

    Více informací





    Proč nakupovat svítilny u nás?
    • Při nákupu nad 1000,- Kč poštovné a balné po ČR ZDARMA
    • Při nákupu nad 2000,- Kč poštovné a balné na Slovensko ZDARMA
    • Zboží skladem expedujeme v den objednání či následující pracovní den
    • Objednávky je po dohodě možné osobně vyzvednout v Praze
    • Bezproblémový servis a řešení reklamací Kontakt
    Lumilogic s.r.o.
    Italská 786/30
    Praha 2, 120 00
    Web: www.svitilny.eu
    Telefon: +420737356371
    Email: info@svitilny.eu

    Toto je obchodní sdělení firmy LUMILOGIC s.r.o. Nabídka Vám byla zaslána jako zákazníkovi e-shopu svitilny.eu. Pokud si nepřejete, abychom Vám nadále zasílali obchodní informace pomocí elektronické pošty, klikněte pro odhlášení zde.

    303_NER
    303_NER --- ---
    JIKE: Nikde na stránkách ani u produktů tu slevu nevidím...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Novinky Svitilny.eu info@svitilny.eu

    Sleva 15% na svítilny EagleTac
    JIKE
    JIKE --- ---
    nějaký obyčky:

    Svítilny | Hanibal sport
    http://www.hanibal.cz/turisticke-vybaveni/svitilny/
    JIKE
    JIKE --- ---
    SureFire Flashlights Booth Interview Shot Show 2013 by Equip 2 Endure - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=gBvaegmjmwc&feature=youtube_gdata_player
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak 50.000 hodin je celkem v pohodě . to máš přes 2000 dnů, asi 5 let v kuse svit, a za 5 let už budou jiný, ale uplně jiný věci. Takže 3+ měsíce v kuse, to je paráda.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JIKE: Tak to je dobrý zátěžový test :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADDIE: tak jsem mluvil s tím kolegou, který má tu samou svítilnu co Ty. A hádej.

    řekl mi: že má v dětském pokoji tak blbě elektřinu a zásuvky, že to musel odpojit a nemá tam světlo.

    tak vzal tu svítilnu, pustil ji na minumum a nechá jí tam svítit až do uplného vybití - což je dobrej test - sice by to chtělo naplnej výkon, ale on to nechá svítit. Tvrdí mi, že odhaduje že to vydrží celý týden, a stejně on mění dycky ke konci týdne baterii a nabije.

    Takže elektroniku to má v pohodě. Jestli to takto používá 3+ měsíce, tak to je paráda.

    když jede na chalupu, tak ji bere sebou, v pouzdru na opasek :-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JIKE: ok,beru na vedomi,zatim ji nosim proste v kapse;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADDIE: bacha na klips, ono se může stát, že si sedneš, a on vypadne, ono je to spíš do batohu, tašky do přihrádky na klips, na pásek tak v nouzi. spíš si to dej na pouzdro. místa to zabere stejně, ale je to bezpečnější i na údery a ztrátu.

    jop, dá se to na čepoci jako čelovka díky klipsu :-) nebo na rameno, pokdu máš bundu s tím páskem na rameni. apod :-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JIKE: Já jsem si na ten klarus dal klips naopak, směrem dozadu a dá se to v klidu dát na kšilt et voilá, improvizovaná čelovka :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADDIE: zamálo ! Určitě ! Li-ion jsou lehké, kor když máš nabíječku, tak to nemusíš šetřit. Třeba Můj děda má ode mě 1 módovou MTE - aby se mu to nepletlo, a už ji vybil :-) pak jedině ještě nabíječka na NI-MH. ale ty jsou hodně těžké oproti LI-ION.
    dobrý je, že AA seženeš uplně kdekoliv, nebo použiješ z čehokoliv co je má... špatný je to, že když jedeš na plnej kotel, sežere to rychle. ale zase si koupíš levný a neřešíš, když nemáš v přírodě kde nabíjet. při cestách hraje děsnou roli váha.
    Vím o tom své, když jdu na ryby a musím dojít X desítek , nebo stovek metrů. To musím říct, že se to fakt pronese. nejraději bych měl malý batoh, ale to nejde.

    ono v noci balit rybařinu, a vytahovat si háček z ruky, není fakt bez světla sranda. a do toho mít v puse svítilnu, no nějakou dobu jsem to dával :-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JIKE: Díky za rady :) už se stmívá, tak večer až pudu se psem to otestuju. po cestě koupim nějakou lithiovku
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADDIE: tak jednoduchost, jde to dobře nastavit na mody které potřebuješ . já využívám vlastně na té zebra light co mám z asi 6 modů jen 3 . LIW, middle, a high. jestli koupim to lepší z 12 modama, budu chtít taky 3.
    měl jsem ji v ruce a zkoušel. není velká, má pouzdro, dobrá cena i značka. je na AA. a svítí dobře. a má klip.

    zkus jí až bude uplně tma, jak svítí daleko a jaké ma HALO. jaký dělá osvit v místnosti a na dálku. mě vyhovuje, že mě ta ZEBRA light čelovka dělá kolo a i malý halo, a vidím jak do blízké dálky pěkně, no daleko, ve městě panely tak 50 m krásně, a v lese do 20m ideálně. a na blízko v uplné tmě do 1 metru od hlavy, tak na natažení rukou, ideálně. rozptyl.

    dobrý je, že jde použít i zapnutí v rukavicích, což u některých je hardcore se propasovat k tlačítku. kor v zimních na lyžích.

    snad budeš 100% spokojenej, ovládání je jen síla zvyku, to půjde rychle.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Tak klarus je tu, a vesměs kladný dojmy. moc se mi líbí jednoduchost ovládání: namáčknutím zadní máš nasvícení, stiskem zapnutí. boční mění mezi full, midi a low intezitou, podržení strobo. pootočením hlavy ti to hodí další tři režimy přepínané bočním - super low, maják a sos. lehký, malý, celkově myslím, že dobrá cena/výkon, i s obyčejnou VARTA baterkou, kterou jsem tady v kanclu našel to svítí velmi dobře, samozřejmě že tam pak vrazím něco vhodnějšího.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam