• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    BURAN
    BURAN --- ---
    Linux Mint 13.

    V internet browseru kdyz kliknu na otevrit audiosoubor v novem panelu, panel se otevre, ale volume je preskrtle (muted) a nic nehraje. vetsinou musim dat nekolikrat refresh F5, a pak se to chytne a zacne prehravat.

    Vite nekdo co s tim, uz me to otravuje dlouho.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    no ono vubec tisknout z wine je solidni peklo na zemi. zalezi jaka tiskarna/windows/linux driver,jakej soft a jaky wine. Pravdepodobne takyzalezi na tlaku vzduchu, jak se liska bystrouska vyspala.....
    tim chci rict ze sem to parkrat rozchodil,ale bylo s tim strasne mrdani a bylo to strasne nespolehlivy
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    DICK85: A jiné programy, např. "poznámkový blok" ti ve wine tisknou?
    DICK85
    DICK85 --- ---
    ERGOSUM: bohužel uplně stejný postup. Programudělá všechny úkony pro tisk,ale nakonec tiskárna nic nevyplivne.

    DELVIT: jdu si to pročíst, dekuji
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    DICK85: Místo do fronty, pošleš přímo na tiskárnu, ne do fronty. Je to ve volbách. dělá to ve win i "> prn"
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    DICK85: máš nakonfigurovaný správně wine? Podívej se sem = http://wiki.winehq.org/UsefulRegistryKeys = co bys měl udělat s registry, abys to měl nakonfigurované. Už jsem tisknutí přes wine věky neřešil, ale jde to rozhodit, je to rozhodně vopruz.
    DICK85
    DICK85 --- ---
    HARVIE: potřebuju aby to tisklo furt ne jednorázově! export do pdf pomoci cups taky v té aplikaci nefunguje.

    ERGOSUM: tisk na přímo? O demo nejde!
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    DICK85: Buď jak píše HARVIE: Nebo zkusit tisk přímo, nikoliv do fronty, případně může jít o demo, které prostě netiskne.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    DICK85: jestli to potrebujes jen jednorazove vytisknout, tak bych si to asi zkusil vytisknout do souboru a pak si to vytisk z toho souboru na linuxu...
    DICK85
    DICK85 --- ---
    Ahoj, spuštím win aplikaci přes wine,ale problém je ten že to bohužel netiskne. Tiskarny z linuxu normálně makaj,ale z té aplikace prostě nevytisknu nic. Tváří se to že tisk odešel,ale do tiskové fronty se to vůbec nedostane.V aplikaci jsou příslušné tiskárny vidět. Nemáte někdo podobnou zkušenost?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    ADMIX: to je fer... driv me to nutilo to opravovat z windows, takze to koncilo tim, ze sem to forcoval :-D
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    DICK85: nic to nebleje. mozna mppe si zapni v nastaveni
    DICK85
    DICK85 --- ---
    Ahoj, Požívám k připojeni vpn na protokolu pptp KVpnc. A bohužel se mi to nedaří něják rozběhnout. děkuji za případné rady jak to opravit respektive rozchodit.
    log = http://pastebin.com/Y7npXRtn
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    ADMIX: Děkuji. V mém případě tedy stačilo jen korektně odhlásit z windows.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Dostatecne novy ntfs-3g to umi vyresit, pri mountu napise neco ve smyslu "Volume was not unmounted correctly in Windows - fixing"
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    CHOROBA: Děkuji. Zkusím.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    si ji asi blbe odpojil ve widlich, proto se ti mounti jako read only
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    Mám flashku naplněnou ve windows.
    Zadám "sudo detox /adresar", vyjede mi hláška "Read-only file system" a k překódování nedojde.
    Potřeboval bych tedy aby to při překódování názvu zkopírovalo soubor na linuxový disk.
    Jak to mám udělat?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    DAW: jop... to jsem myslel...
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    pri bootu ESC ukaze boot menu, esli tam uvidis flash drive ?
    mozna upgrade BIOSu by mohl pomoct..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam