• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    BURAN: Buď to přehrává špatný modul, nebo aplikace.
    BURAN
    BURAN --- ---
    ERGOSUM: co mam hledat?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    BURAN: Zkontroluj si Správce doplňků-zásuvné moduly. A předvolby-aplikace.
    BURAN
    BURAN --- ---
    ERGOSUM: jeden obrazek za tisic slov :) takhle to proste visi. poznavaci znameni je ten preskrtnutej repracek vpravo dole, to kdyz vidi, je mi jasny ze budu refreshovat.

    BURAN
    BURAN --- ---
    ERGOSUM: jen FF, co vim. audio soubor je v poradku, jiny prgram ho prehraje, dokonce i ten FF, ale musi se nekolikrat refreshnout.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    BURAN: Dobře, Takže FF. Jde lokální(stažený) soubor přehrát v jiných programech? Nebo to dělá jen FF?
    Mohlo by to být moc různých kodeků.
    BURAN
    BURAN --- ---
    ERGOSUM: jo takhle, asi jsem ti uplne nerozumel, cos myslel temi lokalnimi soubory - ty nikdy ve firefoxu neotviram, takze tam problem neni. nicmene kdyz jsem ted zkusil par souboru otevrit v tom browseru tak ano, dela to i s lokalnimi soubory.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    BURAN: Tak to bude souviset s rychlostí stahování, nebo vyčisti historii.
    BURAN
    BURAN --- ---
    ERGOSUM: zaznamenal jsem to jen u tech z webu.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    BURAN: Hmm a dělá to i s lokálním souborem? Nebo jenom z webu?
    BURAN
    BURAN --- ---
    Linux Mint 13.

    V internet browseru kdyz kliknu na otevrit audiosoubor v novem panelu, panel se otevre, ale volume je preskrtle (muted) a nic nehraje. vetsinou musim dat nekolikrat refresh F5, a pak se to chytne a zacne prehravat.

    Vite nekdo co s tim, uz me to otravuje dlouho.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    no ono vubec tisknout z wine je solidni peklo na zemi. zalezi jaka tiskarna/windows/linux driver,jakej soft a jaky wine. Pravdepodobne takyzalezi na tlaku vzduchu, jak se liska bystrouska vyspala.....
    tim chci rict ze sem to parkrat rozchodil,ale bylo s tim strasne mrdani a bylo to strasne nespolehlivy
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    DICK85: A jiné programy, např. "poznámkový blok" ti ve wine tisknou?
    DICK85
    DICK85 --- ---
    ERGOSUM: bohužel uplně stejný postup. Programudělá všechny úkony pro tisk,ale nakonec tiskárna nic nevyplivne.

    DELVIT: jdu si to pročíst, dekuji
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    DICK85: Místo do fronty, pošleš přímo na tiskárnu, ne do fronty. Je to ve volbách. dělá to ve win i "> prn"
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    DICK85: máš nakonfigurovaný správně wine? Podívej se sem = http://wiki.winehq.org/UsefulRegistryKeys = co bys měl udělat s registry, abys to měl nakonfigurované. Už jsem tisknutí přes wine věky neřešil, ale jde to rozhodit, je to rozhodně vopruz.
    DICK85
    DICK85 --- ---
    HARVIE: potřebuju aby to tisklo furt ne jednorázově! export do pdf pomoci cups taky v té aplikaci nefunguje.

    ERGOSUM: tisk na přímo? O demo nejde!
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    DICK85: Buď jak píše HARVIE: Nebo zkusit tisk přímo, nikoliv do fronty, případně může jít o demo, které prostě netiskne.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    DICK85: jestli to potrebujes jen jednorazove vytisknout, tak bych si to asi zkusil vytisknout do souboru a pak si to vytisk z toho souboru na linuxu...
    DICK85
    DICK85 --- ---
    Ahoj, spuštím win aplikaci přes wine,ale problém je ten že to bohužel netiskne. Tiskarny z linuxu normálně makaj,ale z té aplikace prostě nevytisknu nic. Tváří se to že tisk odešel,ale do tiskové fronty se to vůbec nedostane.V aplikaci jsou příslušné tiskárny vidět. Nemáte někdo podobnou zkušenost?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam