• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    sudo usermod -a -G davfs2 your user name in linux
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdravím,
    pokoušel jsem se podle návodu nastavit synchronizaci box.net úložiště. Když chci připojit úložiště pomocí příkazu mount ~/Box tak obdržím chybovou hlášku "mount: pouze superuživatel může připojit https://www.box.com/dav na /home/kevin/Box". Domníval jsem se, že synchonizaci pro "ne-root" uživatele řeší příkaz sudo dpkg-reconfigure davfs2, ale i po povolení připojování běžným uživatelům se nic nezmění. Dokázal by mi někdo poradit, kde dělám chybu. Díky.

  • Linux Mint 17.1 Cinnamon 32bit
  • DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    JUDIY: stačilo opravdu jenom otevřít tu FB zprávu pro zabreberkování, nebo jsi tam musela kliknout na nějaký odkaz?
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: Prima. Dalsi level pak mas pro pokrocile - zamyslet se nad tim, co jsi udelala spatne a jak to priste neudelat ;)
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: už jsem ho resetla a paráda!
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: Pokud by to neproslo, tak to jde jeste o kousek vic natvrdo, ale to snad nebude potreba.
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: hmm asi volim variantu A pač nic nevykoukám, ale zkopíruju si seznam důležitých webů:(
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: Tim jsme jenom zjistili, ze je neco spatne ve firefoxu, asi se ti tam nasomrovalo nejake spatne rozsireni.
    mas dve moznosti
    - silou. Pokud nemas zadne vetsi nastaveni ve firefoxu, tak proste smazes jeho nastaveni a zacnes od nuly (prijdes o historii...)
    - praci. Kouknes se na seznam rozsireni (das do adresinho radku about:addons ), zkontrolujes nastaveni proxy... A zkusis vykoukat, kde je co spatne.

    Kolac a kafe odmitnout nemohu :-D
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: díky moc! ted to funguje zatím bez reklam...máš u mě kávu a koláč:) ps: Letná to jistí!
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: i v chrome jsem ted přihlašena na FB
    děkuji moc, jdu na to!
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY:

    Zkus FF pustit podle tohohle navodu: https://support.mozilla.org/en-US/kb/troubleshoot-firefox-issues-using-safe-mode

    jeste se ujistim - v tom chrome jsi prihlasena k FB, nebo jenom ve FF?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: Pardon. V mozille je zasekanej reklamama v crome je v pohode.
    To se priznam že nevim neudelala jsem to a asi ani nevim co to znamena. Omlouvám se musím jít. Budu ráda za tipy večer se do toho pustím.
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: Z tebe to leze jako z chlupate deky.

    V jakem browseru je web OK, v jakem ne? Pokud ten problemovy browser spustis "ciste a bez rozsireni" zlepsi se to?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: no pak mi tam začali blokovat ten FB, pak jsem ji odinstalovala na chrome je web oka, fb funguje ale dovečera mam blokovanou komunikaci - privacy

    Kosmetika hrou
    http://www.kosmetikahrou.cz/
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: Bud u toho sveho webu konkretni. URL?
    Takze jakykoli jiny web je OK?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    SATAI: jen z myho pc!
    web ktery je muj - pracuju na nem atd

    SUK: ano to určitě ne, také se považuji za obyčejneho uživatele:)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JUDIY: co myslis tim "svuj web"? Je tak problematicky vsude nebo jen z toho jednoho pocitace?
    SUK
    SUK --- ---
    Proste sebelepsi operacni system koukam nepomuze, kdyz s tim uzivatel neumi :) Ja nechytil jedinej vir ani na widlich bez AV :D
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    ERGOSUM: super diky moc, hlavne co jsem tak pochopila tak to přišlo přes prohlížeč, mozzilu. Chrome je v pohodě.
    Na bůčku pracuju, takže to nezrušim:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam