• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    RAINBOF: Vykricnik znamena vyskocit i pokud tam jsou dosud neulozene zmeny, bez vykricniku to v pripade neulozenych zmen ohlasi a nevyskoci, ale pokud je vse ulozeno, tak to vyskoci
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    no, nevim jak ve vim, ale ve vi normalne stacilo dat esc a q ne?
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    How do you generate a random string?
    Put a fresh student in front of vim and tell him to quit.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    PUPU: hehe to me pripomelo jak jsem hoodne davno byl na solarcich a dal jsem dovnitr disketu a tlacitko na vyndani nikde, trvalo me opravdu dlouho nez jsem to vyndal, ale ten vitezoslavny pocit potom, uchuchu.
    MASOO
    MASOO --- ---
    MATE
    DEBIAN
    prehravac GNOME
    prestal mi prehravat skladby z playlistu, musim kazdou odbouchnout zvlast
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    PUPU: Mne se tohle stalo s Emacsem na textovem terminalu Irixu. To jsem takhle prisel na novou vejsku do pocitacove haly a "slysel jsem o tom legendarnim textovem editoru, tak ho vyzkousim". A potom jsem ho nebyl schopen ukoncit. Nastesti jsem uz znal prikaz "kill", tak jsem se prihlasil o terminal vedle a Emacs killnul.

    Nyni pouzivam Vim, nikoli Emacs.
    PUPU
    PUPU --- ---
    Stack Overflow pomohl ukončit editor Vim už více než milionu vývojářů
    http://www.abclinuxu.cz/...cky/stack-overflow-pomohl-ukoncit-editor-vim-uz-vice-nez-milionu-vyvojaru

    I've been using Vim for about 2 years now, mostly because I can't figure out how to exit it.

    ;-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: A kromě toho - fake news. Fotka je z roku 2013, "patriarcha žehná novému armádnímu centru pro kybernetickou bezpečnost." http://www.patriarchia.ru/db/text/3338529.html
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ERGOSUM: +3 Blessed Brush of Backup? No nevím.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CHOROBA: Vymýtání Microsoftu by bylo účinější :-)
    Nicméně působivý způsob jak lidi přimět zálohovat.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    /etc/init.d/daemon stop

    Russia's Top Religious Official Sprays Holy Water on Computers to Fend Off Ransomware Virus | Heat Street
    https://heatst.com/...ntent=buffer5e332&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZUZKAOU: potrebujes novej LVDS kabel tj mezi zakladni desku a ntb. Casto byva jeste skrizeny s webkamerou coz celou vec dost komplikuje.

    Ovsem existuje i moznost ze je vadny flex spoj displeje (to je pak citlive na pohyb ci dotek v horcni casti displeje dle jeho uchyceni muze byt citlivy na "krut"). Pokud by slo o extra super drahy lcd za 4k+ tak ma smysl se pokusit flex rekonstruovat (slusna sance na opravu v domacich podminkach i slusna sance na zaneseni prachu do podsviceni).
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    no me treba u Lenova to cinsky dite, co to montovalo, malo domacklo konektor na strane motherboardu, tgze ho stacilo domacknout a laptop jede vlastne do dneska
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ZUZKAOU: ja jsem teda s uzvejkanym kabelem fungoval relativne dlouho, vetsinou se da najit poloha displeje, ve ktery to funguje - aspon me to tak slo nastavit, ale pocitej s tim, ze casem se to vyzvejka uplne.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: tak se ti ukroutil kabel k displeji. no, otazka je, co je to na ntb a jestli ma jeste zaruku a nebo je po zaruce.
    ne ze by se nedaly displeje sehnat, ale je pak otazka, jestli jeho koupe a sehnani nekoho, kdo ti provede vymenu, nebude narocnejsi nez koupe noveho ntb.
    v pozarucnim servidsu se to docela prodrazi.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: jo, to normálně funguje.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAGNAROK: obvykle se u ntb meni celej displej. ten se da u vetsiny modelu sehnat


    ZUZKAOU: zkus ten notebook nejdriv pripojit k externimu ,monitoru jesti vubec dostanes obraz.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ZUZKAOU:
    Imho pokud je poskozonej kabel k lcd notebooku tak to pajet nepude. Byva tam plosnej kabel a ten se nepaji jen zasouva do slotu a zacvakne. Asi bych si nasel typ ntb a prislusnou komponentu. Treba ale chyba neni v kabelu.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ZUZKAOU:
    Jo ted mi to doslo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam