• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYSčítání lidu 2011
    vsechny informace ohledne scitani lidu, ktere probehne v breznu roku 2011. http://www.czso.cz/sldb2011/redakce.nsf/i/home

    scitat se...

    74 hlasy od 74 respondentů

      Sečetl jsem se

      66 hlasy od 66 respondentů

        rozbalit záhlaví
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        PAULMUADDIB: nepřevzetí může být dle ČSÚ platným důkazem pro vymáhání pokuty

        toto by me docela zajimalo. zrovna na toto totiz sazim ja :-)
        PAULMUADDIB
        PAULMUADDIB --- ---
        SARMING: Tak znova a do nekonečna - postup pro začátečníky - formuláře převezmu a podepíšu převzetí (nepřevzetí může být dle ČSÚ platným důkazem pro vymáhání pokuty) a převezmu návratovou obálku. Následně je spálím, roztrhám, sežvýkám a podobně. Tvrdím, že jsem je hodil v návratové obálce do schránky a co se s nimi dělo dál, nemohu ovlivnit. Pokutu nemůžu dostat - je to jejich bordel, že to ztratili a není možné "dokázat" že jsem to neodeslal - to potvrzuje (i když dost potichu) i ČSÚ.

        Postup pro "pokročilé" - převezmu, podepíšu, nepíšu křížem červenou tužkou "nasrat" a pošlu na ČSÚ. I když tam mají vyplněný můj identifikátor a jméno, nemůžou mi dát pokutu, protože nemůžoun použít ten zesměšněný sčítací formulář jako důkaz u soudu - museli by ho "odanonymnit", tj. přiznat, že ho mohou přiřadit konkrétnímu člověku, což by naprosto zničilo jakoukoliv důvěryhodnost řečí o anonymitě, nemůžou ho ukázat soudci, protože tam mohou být moje osobní a citlivá data, a vůbec ho nemůžou k soudu ani donést, protože ho mohou použít jen "pro statistické účely", což vymáhání pokuty není.

        Zvolený postup nechám na vkusu každého soudruha, nicméně ani v jednom případě nedostaneš pokutu.
        QWIFF
        QWIFF --- ---
        Vyřešeno, unbook.

        Sklad.Obrazku.cz

        Přijde mi hloupé o tom polemizovat, jsou dvě možnosti, pro každého bude jedna správná, ostatní je jak s chytrou Horákyní - ani pěšky ani na kole.
        SARMING
        SARMING --- ---
        Doprdele, dnes u mě zvonili a já neotvírala, ale jsem si na 100% jistá, že správkyně domu (stará strašně angažovaná baba) ty lejstra bude mít... a já se nechci sčítat! Hele, když jí to odmítnu podepsat, tak mě může napráskat, co? To je pak taky průšvih?

        A vůbec máte někdo zkušenost s nesčítáním se z minula? Nebo jste všichni mlaďoši jak já a minule to za vás vyplňovala mamka, páč jste končili základku?
        ATOMOUSEK
        ATOMOUSEK --- ---
        VYHULENY_UFO: Bezva. Mam velkou radost, ze nikdo podle meho rodneho cisla nepozna, ze jsem muz a kolik mi je :o)
        VYHULENY_UFO
        VYHULENY_UFO --- ---
        jen pro zajimavost ohledne konce rodnych cisel a jejich nahrazenim bezvyznamovym identifikatorem:

        Rodná čísla nahradí identifikátory, v tendru zvítězila olomoucká firma – Novinky.cz
        http://www.novinky.cz/ekonomika/227440-rodna-cisla-nahradi-identifikatory-v-tendru-zvitezila-olomoucka-firma.html

        http://www.tescosw.cz/Files/zurnal/tiskovezpravy/TZ_UOOU_web.pdf
        VYHULENY_UFO
        VYHULENY_UFO --- ---
        CROSS: :))
        CROSS
        CROSS --- ---
        VYHULENY_UFO: ad trochu inkoustu navíc - ale zase ČSÚ ušetřil 15 mega za tužky... ;-]
        VYHULENY_UFO
        VYHULENY_UFO --- ---
        ATOMOUSEK: ani ne, vzhledem k tomu, ze je to nejvice vyuzivanej identifikator obcana a kdyz uz znaji moji adresu (predpokladam z katastru) tak tam mohli vytisknout i to rc.
        ATOMOUSEK
        ATOMOUSEK --- ---
        VYHULENY_UFO: Predvyplnene rodne cislo by byl dobry for...
        ATOMOUSEK
        ATOMOUSEK --- ---
        ATOMOUSEK: Tim jmenem asi take nic moc nevyzradi... i kdyz... bylo to poprve, kdy se sousedka dozvedela nase jmena :o))))
        VYHULENY_UFO
        VYHULENY_UFO --- ---
        ATOMOUSEK: sranda je, ze nechapu k cemu ty nyxy sou, kdyz to stejne lidi nectou. uz sem to sem psal (ja nemam problem se secist, imho), ze na formulari je predtistene jmeno a komplet adresa, akorat me mrzi, ze neni predvyplnene rodne cislo, ale holt me to bude stat trochu inkoustu navic.
        ATOMOUSEK
        ATOMOUSEK --- ---
        CROSS: Ja tam mam urcite jmeno. Upresnim pozdeji.
        CROSS
        CROSS --- ---
        TMA, ATOMOUSEK: já vám kluci nevim, podle nápovědy na webu sčítání je tam předvyplněna adresa (bez jména) a číslo obvodu, z vyzrazení vaší adresy sousedce podle mě stotisícová pokuta nekouká.
        ATOMOUSEK
        ATOMOUSEK --- ---
        CROSS TMA: Nejake udaje tam predvyplnene jsou, urcite je tam moje jmeno, ale fakt jsem to detailne neprohlizel. Jestli si na to vpomenu, mrknu se.
        TMA
        TMA --- ---
        CROSS: Velké množství údajů by mělo být ve formuláři předvyplněno. Přesněji to nevím, k nám se ještě s. komisaři neuráčili přijít.
        CROSS
        CROSS --- ---
        TMA: které chráněné údaje?
        ATOMOUSEK
        ATOMOUSEK --- ---
        TMA: Jako, na ten soud se uz fakt tesim... :o)
        ATOMOUSEK
        ATOMOUSEK --- ---
        TMA: Heh! :o)
        TMA
        TMA --- ---
        ATOMOUSEK: A ta sousedka je sčítací komisařka? Pokud ne, tak by oficiální komisař(ka) měl dostat tu stotisícovou pokutu, protože sousedce vyzradil chráněné údaje.
        BLOODRAT
        BLOODRAT --- ---
        Existuje někde soupis uznávaných náboženství v čechách? Napsal jsem "Ásatrú" a jsem zvědavý, jestli mě započítají, nic víc, nic míň :o)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam