• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHWEPZOccupy Wall Street
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: je videt ze sis CBO pdf co dal Nagasawa ani neotevrel
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: to je kec. v Evropě jsem napravo už jen tím, že nechci rušit vlastnictví (nevezmou mě do party komunisti ani komunisti) a jsem schopen obhajovat tvrzení, že "progresivní daně mohou znamenat penalizaci schopných" (nebudou mě brát soc-dem). Piráti jako strana jsou nalevo - ale já jsem v rámci nich dost napravo.

    Ve skutečnosti - skutečný liberál je v Evropě podobná bílá vrána, jako v USA třeba komunista.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    RUDOLF: libertariální a konzervativci.. stejnou smečku máme i u nás. Vím jak se rádi odvolávaj na tea party, na morálku apod. Přičemž stejně rádi maj Pinochetta. Ale nemám potřebu s tebou komunikovat, protože se chytáč čeho chceš, takže smysluplná komunikace není možná. Navíc neumíš číst a nehodlám ztrácet čas průjmem který tu předvádíš.
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: vadfi mi cokoliv nalevo tak jak vam cokoliv napravo
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: asi jo... aspon vidim jaka zacinate byt seriozni fraska pokud jako ty je reprezentuje
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: popravdě, že má s Wiki problém třeba Čína, to chápu. Ale že i ty? Nevadí ti náhodou už samotná dohledatelnost faktů kýmkoliv?
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: mluvil jsem snad na tebe ???
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: se s tebe stává expert na Piráty, koukám :-)
    FESTER
    FESTER --- ---
    takzer ten chytrak co se tu tak smal ani nevi co jest TEA
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: anketa je otevřená do zítřka do 18h. tak se v ponděli budeš moc vyřádit, pokud ta anketa dopadne pro něj zle.
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: lepsi nez piratska
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: no... třeba moji jo :-) podívej, jen jsem se trochu pokusil vnímat, jak ty dvě nutí vnímáš :-)

    Chomský, Žižek (přednáší na univerzitě v Londýně, přesto že je komunista - zajímavý, že?) - to je jasná neklidná pubertální mládež :-) Chomskýmu ta puberta nějak už zůstala z doby protestů proti kobercovýmu bombardování Laosu a Kambodži, a už z ní nějak nevyrost.
    FESTER
    FESTER --- ---
    SCHWEPZ: uz jsem myslel za mas ban
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: jo, je to odkaz na Boston Tea Party. je to vtipné. Nikdo by jim to nebral, kdyby byli jen stranou nízkých daní. S tím jde diskutovat. U nás SSO a tak. Ale to co se z toho vyvinulo... Palinová, apod... .to prostě fakt je v EU zcela mimo hlavní proud. To je fakt "vidlácká politika".
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: takze u tebe rodice uz jsou hned duchodci ???
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: spravne .. snazi se byt neutralni ale neni
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    FESTER: žiješ v bipolárním světě, černobílém - jak omezené, jak zaostalé a zakrnělé :)

    rigidita - ABZ.cz: slovník cizích slov
    http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/rigidita
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    RUDOLF:
    FESTER: takže v USA vlastně je "strana důchodců" a "strana mládeže"?
    FESTER
    FESTER --- ---
    FESTER: TEA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam