• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHWEPZOccupy Wall Street
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    PREVIT: nemáš zač...jen je mi z tohohle fakt na blití...nechtěla jsem se do toho zapojovat ale neudržela jsem se....jdu rači spát...nechť láska a spravedlnost zvítězí nad lží a nenávistí!
    FESTER
    FESTER --- ---
    PREVIT: Cibulka... taky fraska...

    nikdo nevi a nikdo nikdy nebude vedet jak se provazky tahali... ja mam svuj nazor nekdo jiny ma jiny nazor.. ja ti tvuj nevyvratim tak jak ty nevyvratis muj... jako spisovatele si ho vazim jinac jako politika vubec ne...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    RAEVA: Dik.
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    FESTER: myslím, že měl tolik lidí ve světě co ho měli rádi, protože věděli jaký je to velikán, uznávali jeho myšlenky a nebylo to vůbec o tom, že by byl figurka nebo první postkomunistickej.... ty lidi jako Dalajláma nebo Lou Reed nejsou dementi a museli ho znát osobně ne? jako tyhle debaty mi přijdou o ničem...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FESTER: OK, mozna je mohl postavit mimo zakon. Ale tim by nic nevyresil. Udelali by novou KSCM a jeli by dal...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FESTER: Hele, ja to tenkrat dost sledoval. Bylo mi 37 a myslim, ze tenkrat jsem uz nebyl uplne neinformovanej ani blbej. A nemyslim si, ze ho tam nekdo dosadil a ze to byl nejakej privatizacni puc KGB, jak treba tvrdi Cibulka....
    FESTER
    FESTER --- ---
    PREVIT: ya right... pro lidi jako Xchaos OWS je tez lidske :) jde o uhel pohledu :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    PREVIT: well to jsem nerekl... rekl jsem ze mel udelat komunistickou stranu jako nezakonnou... takze neprekrucuj :)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FESTER: Prinesl treba nefalsovanou lidskost do politiky a to neni malo...
    FESTER
    FESTER --- ---
    PREVIT: a o mrvejch jen to dobre a politici z povinnosti...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FESTER: Myslis, ze by bylo lepsi, kdyby jich par povesil a par nechat postrilet, pripadne nechal odsoudit k trestu smrti lidovymi soudy?

    Havel je neomlouval. Jen se dohodl, ze nedojde na boj kdo z koho.
    FESTER
    FESTER --- ---
    PREVIT: lidi ve svete si ho "vazi" proto ze byl prvni postkomunistickej... nic vic nic min
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FESTER: Kdyby to byl nastrcenej "bilej kun", myslis, ze by si ho tolik lidi ve svete vazilo?
    FESTER
    FESTER --- ---
    PREVIT: zas tak prd ne... naky knizky od nej sem cetl...

    PREVIT: Havel... pac si udelal pak s komousama keri ho drzeli v base... jakmile komousi zjistili ze to neudrzi v ruce... tak my te pustime stanes se presidentem a ty nas nebudes stihat zakazovat a podobne... Walesa prvni co udelal je zakazal komoskou stranu Havel je omlouval...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FESTER: Kdo to podle tebe mel vzit tenkrat do ruky?
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FESTER: Ale o Havlovi vis prd.
    FESTER
    FESTER --- ---
    FESTER: nejaky hrdina se musel vyrobit...
    FESTER
    FESTER --- ---
    PREVIT: ano zil jsem v CR... odchod 1986 takze ne moc daleko od sametove...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FESTER: Tys tu tenkrat zil? Kolik ti bylo let? (nechci hned bejt sprostej...)
    FESTER
    FESTER --- ---
    vyuzilo se toho ze byl v base jeho knizky zakazany systemem ( zakazane ovoce nejvic chutna) jinac zasluhy na sametove revoluci = 0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam