• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHWEPZOccupy Wall Street
    FESTER
    FESTER --- ---
    S_TEJK: zabanuj se sam...
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    normalne festera zabanuj, co jineho s nim nez tyhle nudny zasiraci flejmy k nicemu, at si troluje nekde jinde
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: troll je to z toho duvodu ze to rikas ty...
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: souviselo to s tim ze to presne ukazovalo jak si OWS predstavuje share wealth a redistribuci... tak jak si to predstavuje piratska strana s paketama...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: jak to video souviselo s OWS, kromě tvého komentáře?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    připomínám anketu:
    [ XCHAOS @ Wikileaks, Manning, Island, Španělsko, OWS 99%, Rusko 146% a další sociálně-mediální hnutí reaguící na globální krizi ]

    PACHATEL: popravdě, to video bylo z bezpečnostní kamery zachycující krádež v supermarketu, a bylo tam připsáno "takhle si to OWS asi představují". bez jakékoliv další souvislosti. Takže prostě troll, strawman fallacy, offtopic...

    když sem chce FESTER postovat odkazy podporující jeho výklad světa, budiž: ale musí to mít hlavu a patu.
    PACHATEL
    PACHATEL --- ---
    ja jsem to video nevidel, tudiz nevim jestli to byl zjevny offtopic, ale jestli to bylo neco se solarnima letadlama tak sem pro
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    XCHAOS: ono "nevim", technicka poznamka, vyskytujici se ve vsech statistickych vystupech. Ty taky napriklad nevis, jestli jsi pro, anebo proti OWS i kdyz jsi anti-anti a co teprve ti ostatni nerozhodnuti? Ti museji byt tim padem uplne zmateni, protoze nemusi byt zcela jasne rozhodnuti a muzou to povazovat za neprijatelny natlak.
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: jaky offtopic ???... bavim se akorat o OWS a ackoliv to mas v zahlavi tak je to uz offtopic ???

    co je offtopic jsou tvy ubohy ankety...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NAGASAWA: když nevíš, tak nehlasuj. toto není nějaká anketa, které by se museli povině účastnit všichni v klubu - mě nezajímá, kolik % neví, já chci získat čísla, na základě kterých se rozhodnu.

    ve skutečnosti, více či méně zjevný offtopic je asi polovina toho, co píše id FESTER. já to fakt nechci řešit plošným banováním - ale mě samotného v jiných klubech na NYXu třeba zabanovali za daleko méně zjevné porušení pravidel.... takováhle tolerance jako platí tady, je ve většině zdejších klubů spíš vyjímka
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: aha takze video maze pac ti realita smrdi a nehodi se ti do0 kramu jaku jsou OWS bozi lide co ???
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    hohoh haha:)
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: dej tam jeste jednu polozku a to :
    KISS my ass ! :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    XCHAOS: mohla by tam byt prosim i kolonka "nevim"?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    XCHAOS: ten screenshot naprosto presne reflektuje bizarnost hnuti, kdy maji dotycni po kapsach iPhony a v taskach pres rameno iPady, na ktery nedaji dopustit a pritom drzi v druhy ruce rudou vlajku se sloganem o nutnosti rozvraceni kapitalismu a korporaci.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---

    Má moderátor mazat zjevné offtopicy?

    12 hlasy od 12 respondentů

      FESTER
      FESTER --- ---
      XCHAOS: co je to proboha za idiotskou sajtu ???

      about :
      Reality Sandwich is a web magazine for this time of intense transformation. Our subjects run the gamut from sustainability to shamanism, alternate realities to alternative energy, remixing media to re-imagining community, holistic healing techniques to the promise and perils of new technologies.

      to je to samy jako kdyby jsi sbiral iformace zde :
      CZ - ROZHOVORY S POUČENÍM OD MÝCH PŘÁTEL Z VESMÍRU - andele-nebe.cz andelenebe.cz vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk
      http://www.universe-people.cz/

      vomit
      XCHAOS
      XCHAOS --- ---
      FESTER: není mi absolutně jasný, jak nějaký screenshot z Twiteru souvisí s tématem klubu. co mají tito lidé sakra společného s OWS?

      ano, slogan 99% byl od začátku nebezpečný, protože dobrých 20% jakékoliv společnosti představují naprostí, nebetyční pitomci (bez ohledu na výši příjmů). já sám bych takovýhle slogan nepoužil - ale už jsme si vysvětlili, že OWS je inkluzivní hnutí

      (zdůrazňuji, že nevím, jestli jsem pro-OWS .. ale jsem anti-anti-OWS)
      NAGASAWA
      NAGASAWA --- ---
      XCHAOS: byl bych pro anketu, jestli Festerovo video smazat, ci nikoliv.
      XCHAOS
      XCHAOS --- ---
      smazal jsem video od id FESTER, které bylo fakt ZCELA offtopic a z tématem klubu nesouviselo. pochopitelně je možné sem postovat naprosto random cokoliv a psát k tomu "takhle si to OWS asi představují". ale je prostě strawman fallacy jako hrom.

      skutečně, jedna věc je, že nemám rád cenzuru, ale protože palce dolů neumožňují rozlišit mezi "nesouhlasím" a "zcela offtopic".

      případně by se smazané příspěvky mohly někde archivovat, aby byla možná diskuze o tom, jestli byly smazané oprávněně (tentokrát jsem to neudělal)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam