• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHWEPZOccupy Wall Street

    Vyhledávání ve zveřejněných dokumentech z Wikileaks "Cable Gate" : http://cablesearch.org/

    Původně založeno jako diskuze o WikiLeaks a obviněních proti Julianu Assangeovi - ale posléze jsme se dohodli zaměření debaty rozšířit i na volně související aktivity a hnutí, jejichž společným jmenovatelem je inovativní využití médií při vynucování větší transparentnosti globálních mocenských struktur různého druhu. Rozumné využívání internetu jako nového média je i zásada, kterou se v tomto klubu pokusíme uplatnovat - experimentujeme zde s demokratickou moderací.

    V tomto klubu se prosím snažte dodržovat obecné zásady slušného chování známé jako Netiketa - samozřejmě s přihlédnutím ke specifikům platformy NYX (slovo "e-mail" zaměnte za "příspěvek do diskuze", apod.). Rozhodně platí, že diskuze se účastní lidi s různým světonázorem, (sub)kulturní příslušností, apod. a nikdo by neměl být předem vyloučen. Moderace pomocí palců nahoru či dolů je preferována před odpovědmi typu "meleš sračky", apod. - nevhodné příspěvky nicméně nebudou mazány, protože samy o sobě jsou nejlepším důkazním materiálem, dokazujícím, že jejich autor je idiot. Pravděpodobně bude následovat anketa, jak to uděláme s mazáním offtopiců.

    Diskuze je "poloodoborná" - předpokládá se základní politický rozhled (typu že liberál není komunista, konzervativec není neonacista, apod.) a schopnost doložit svá tvrzení nějakým odkazem na alespoň trochu neutrální zdroj (Wikipedia.org je zde považována bez dalších debat za relevantní - zejména anglická nebo německá).

    Platí zde zatím jediná regulace, a tou je omezení na 1 příspěvek od jediného přispěvatele během 24 po sobě jdoucích hodin. Toto se počítá počínaje 8.12.2011, 17:00h. Podezření na porušení tohoto pravidla prosím hlaste moderátorovi soukromým vzkazem. Za porušení tohoto pravidla bude následovat R/O přístup do klubu napoprvé na 24h, potom na 7 dnů. Pokud mě narušitel kontaktuje soukromou poštou, že šlo o omyl, dám mu příležitost smazat po sobě příspěvky a spojit jich více do jednoho - pokud mě včas nekontaktuje, tak námatkou smažu ten, který mě bude připadat nejvíc offtopic.

    Děkujeme všem, kteří příspějí k tomu, že se tento klub stane místem nejkvalitnější, nejsvobodnější a nejneutrálnější politické diskuze a zpravodajství na celém NYXu !

    rozbalit záhlaví
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    PREVIT: jasne :))
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NAKASHI: CHAJIM se prasknul sam.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FEMUR: ne, to nejsem, ale i moje trpelivost ma sve meze.

    a ty servilni debilni osloveni si nech pro nekoho jinyho, na tohle me neutahnes :))
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    PREVIT: no zrovna od tebe to taky sedi, LOL :)) ale cekal jsem, ze se ozves, nezklamals :))

    hele nemeli byste radsi zase napraskat adminum NYXu Chajima? :)) nebo na to potrebujete do party Cico?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    NAKASHI: aha, takze jsi takovy samozvany bojovnik proti trollum, pokrytectvi a lzim?:)))
    ty jsi smudla vid?:)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FEMUR: kdybys tu netrolloval, nechoval se jako pokrytec (a nakonec nelhal), nebylo by treba me reakce :)
    a tu vasi noru, kde se akorat tak dovedete placat po zadech nebo hadat s marnym, znam dobre a nic me tam netahne :)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    S_TEJK: Od tebe to sedi. Ja mam ban tady:
    https://www.nyx.cz/index.php?l=topics;failed_topic=18711;booked=0;dw=1
    a nevim proc. Majitel KAILASH muj (slusny) dotaz v poste cetl, ale neodpovida. To je vase lidova demokracie. Spoluspravci: CROME, XCHAOS, S_TEJK.....:)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    NAKASHI: mimochodem kohodalsiho krome Tlustce chci "banovat" v antikomu?:))) muzes byt tak hodny a vypsat ty nicky? nicko?:)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    NAKASHI: no tak drz mlc, kdyz placas hovadiny, ktery nemas jak dolozit. ulev si, a dej mi zase pokoj ano?:-) jinak jsi vitan v auditku 3sv, jak pise nagasawa, nebudeme na tebe plytvat anketou.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    S_TEJK: klidne se vydej a dostanes okamzite kryptofasistickej ban bez ankety :) V nasich auditkach panuje cista plutokracie.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FEMUR: nedelej ze sebe jeste vetsi picu. diky
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    NAKASHI: ten konkretni prispevek( link prosim)

    FEMUR
    FEMUR --- ---
    S_TEJK: uuu vyhruzka:-) nmo pod prdelko. jen pojd.
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    ty výkřiky jsou vtipné, vzhledem k tomu, že jsou od takových protofašounků

    tak se asi vydáme trolovat do vašich auditek, aby jsme prověřili tu vaší demokracii ;)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    NAKASHI: muzes mi prosimte dolozit linkem moji zadost o banovani tlustce?:) diky smudlo.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    FEMUR: lol hlavne ze v antikomu horujes za banovani tlustce a dalsich

    pokrytectvi jako vzdy
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NAGASAWA: rikejme tomu lidova demokracie...:)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    to je diktatura proletariatu
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    tomuhle rikate demokracie a distribuce informaci?
    FESTER
    FESTER --- ---
    S_TEJK: zabanuj se sam...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam