• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    451DEGREESFLive Looping _ Hardware Looping _ a vše okolo / BOSS RC-50 _ RC-20 _ RC-2 / Akai Headrush / Line6 DL4 _ JM4 /
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ZDN58: jasny to jo, spis mi jde o ergonomii, jak je to pouzitelny, pripadne da-li se synchronizovat s jinym softem (napr. guitar rig pustenej jako vst v FL studiu)
    ZDN58
    ZDN58 --- ---
    NOISEGATE: ve volnych chvilich s tim experimentuju, mam provizorne predelanou tanecni podlozku na midi controller, akorat jsem jeste nenaprogramoval spravnou sekvenci prikazu v tapedecku :) ale to bude snad zalezitost jednoho vecera. pokud to teda dobre chapu tak by to melo v Guitar Rigu normalne chodit pres tapedeck a od ctyrky muzes pripojit jakejkoliv controller, takze nepotrebujes ten jejich specialni.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    mate nekdo zkusenost s loopingem pres vst? pomoci MIDI pedalu? napr. guitar rig..
    ZDN58
    ZDN58 --- ---
    RADICETA: urcite by to slo splitterem, ale rad bych to mel v jedny krabici :)
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    ZDN58: A nešlo by použít jakýkoliv looper a předřadit mu A/B switch? Jednu cestu přes smyčku a druhou přímo do komba.
    ZDN58
    ZDN58 --- ---
    ahoj, ma nekdo tip na nejaky cenove dostupny looper (klidne s kratsi pameti) ktery by dokazal posilat smycky do jednoho vystupu a "thru signal" (tj to co prave hraju) do druheho? chtel bych nasledujicim zpusobem vrstvit kytary na koncerte, s tim ze hlavni aparat by hral porad a na smycky bych mel mensi kombo.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    minulej tejden mi dorazila DL4, na looping uplne k prdu, kupoval jsem kvuli delayi, na to je supr
    TOMB
    TOMB --- ---
    451DEGREESF: No to já taky, poměrně důležitá funkce... doufám že se někde brzo objeví nějaké review/demo na youtube, kde to predvedou
    451DEGREESF
    451DEGREESF --- ---
    TOMB: to jsem zvědav jak to teda bude fungovat...
    451DEGREESF
    451DEGREESF --- ---
    451DEGREESF: ještě mi došlo, že docela zásadní nedostatek je absence undo/redo pedalu, clovek se bez toho sice obejde, ale sem tam se to hodi, kdyz neco zkazis
    451DEGREESF
    451DEGREESF --- ---
    tady kdyžtak nějaký info o rc-300:

    NEW BOSS PEDALS!!!! (RC-300, FB-2, BC-2)
    http://acapella.harmony-central.com/showthread.php?2825154-NEW-BOSS-PEDALS!!!!-(RC-300-FB-2-BC-2)

    Boss RC-300 Looper Launched | Dawsons Music
    http://www.dawsons.co.uk/blog/boss-rc-300-looper

    451DEGREESF
    451DEGREESF --- ---
    EZOP: hmm, to vypada naramne dobre. Rekl bych, ze je to asi v kazdym pripade lepsi nez rc-50, jak tak koukam na ten layout vypada o dost intuitivneji nez na rc-50, hlavne USB 2.0 a audio interface jsou dost lakavy. Taky ta pamet na rc-50 neni zadna slava 24 minut stereo - ne ze by to cloveka v realu nejak omezovalo, ale pro skladovani napadu je velka pamet vzdycky dobra. Co mi na ty rc-300 takhle napohled chybi je tlacitko OVERDUB MODE, pr zmenu overdub na replace. A treba na tom bude uz konecne fungovat midi, na rc-50 je to katastrofa totalni. Moje doporuceni je ale asi jit spis do RC-300, jeste se uvidi, jaky na tom ty efekty budou, ale cim min krabicek v retezu, tim lepsi signal...
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    EZOP: tyjo, ta 300 vypada libove! pojil bych to asi az za master
    EZOP
    EZOP --- ---
    Teď mě napadlo že by se to dalo doplnit ještě dalšími pedály které by ovládaly např efektovou část RC 300. Je to možné?
    EZOP
    EZOP --- ---
    Na trhu jsem si všiml nového RC-300
    má někdo zkušenosti?

    Uvažuji že bych si nějakou takovou mašinku pořídil. Nenašel jsem ale na netu žádný manual a tak nevím jak komplikované bude ovládání. Ve 300 jsou zabudované i efekty. Jestli by nebylo lepší pořídit již nevyráběnou 50ku a externí efektor.

    Chci to používat k loopování z gramofonů.
    Jak se to vlastně zapojuje? Za master z mixu anebo do efektové části mixu?

    Díky za odpovědi.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    REEFER: mas neco nahranyho? naky vystoupko?
    REEFER
    REEFER --- ---
    ja sem koupil noisegateovu rc 2 a jsem s ni spokojenej loopujeme s ni o sto sest :D
    451DEGREESF
    451DEGREESF --- ---
    Koukam, že se tady ani po dlouhý době nic neděje. Nepořídil si někdo mezitím rc-50? A nepropojuje ho náhodou přes midi s něčim?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    neni to uplne looping, ale kdyz uz jsem se tady exponoval.. nahravka vcera na zkousce: http://soundcloud.com/plush-2
    nic moc kvalita, trochu se to sype, ale pro predstavu...
    kytary, bici, klavesky a nekery pady zive, plus naky krouceni reso, cutoff atd. zbytek z laptopu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam