• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONCKATablet
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Nemáte nějaký tip na držák do auta na 12.4palcový tablet - konkrétně Samsung Galaxy Tab S7 FE - buď mezi zadní sedačky, nebo na opěrku za hlavu ale s ramenem, aby se tablet dal umístit mezi sedačky?

    Měl jsem https://www.datart.cz/drzak-na-tablet-fixed-tab-passenger-2-s-uchycenim-do-operky-hlavy-7-13-fixtab-pas2-bk-cerny.html ale hned to prasklo (plastovej šmejd).
    UBIK
    UBIK --- ---
    Mám zase prosím blbý dotaz. Jedeme zítra daleko autem a potřeboval bych spárovat iPad Pro se dvěma sluchátkama. Dokážu je připojit, ale v Control Centru vpravo nahoře můžu jen přepínat mezi nimi. Nikde nevidím “share audio”. Jedná se o dětská JBL. Audio jde z VLC playera. Přikládám screen. Děkuji!

    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: Z důležitých věcí asi nic
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HONCKA: Tak to mi uniklo že letošní Air má taky M1, ten loňský ho neměl. OK, ten by snad měl dostat všechno.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NEVILL: co bude mít pro a ne air m1?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BRAP242: Tak ten jedinej bude mít v dalším updatu všechny nové funkce, takže asi jo.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    myslite ze je rozumnej napad si ted kupovat ipad pro?
    UBIK
    UBIK --- ---
    STEVIE: už pochopil. díky.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    UBIK: nechapu. Buď vezmu všechny PDF co potřebuju a Drag n dropnu do drive.

    Nebo si stáhnu na win10 desktop Sync zvolim složku co se má synchronizovat na drive, kde mám uložené pdfka a je to.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    UBIK: Ji flashka, neno SD karta a redukce
    UBIK
    UBIK --- ---
    STEVIE: to musím pak kopírovat kazdý soubor zvlášť
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    UBIK: hodit si to na Google Drive? :)
    UBIK
    UBIK --- ---
    jsem velmi happy usér ipadu. simvas ale mám další ptiomé otázky. jak nejsnadnějí přeunout soubory (PDF) z ntb win10 a ipad, aniž bych používal itunes. flashdisk přes nějaký hub? předem díky.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    UBIK: zdroj úplně v poho
    UBIK
    UBIK --- ---
    tak nakonec jsem šel do dokonalého středu a vzal iPad Pro 2021 256. uf. koukám ale, že zdroj je tam slabý, to asi bude chtít slinější, co? logitech combo touch vezmu pak taky. počítám že i adaptér usb-c na jack. fólii jsem už koupil.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    UBIK: mám tohle max spokojenost, má to dobře řešený napojení tužky, že se může dobíjet, ale zároveň nehrozí, že ji ztratíš, bohužel nejde koupit u nás na air tohle
    iPad Air 10.9 (4th Gen/5th Gen) 2020/2022 – ZUGU - EU
    https://zugucase.eu/products/ipad-air-4th-gen-alpha-case?variant=39928692015254
    UBIK
    UBIK --- ---
    KAZATELL: české rozložení kláves se počítám nevyrábí.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    UBIK: Jj ty tablety v designu rozdílné nejsou
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    UBIK: To je další dost individuální věc. Já mám pouzdře asi 8. 3x smart case ty hodnotím jako nejlepší. Pak mám nějaké to robustní proti pádu z ali, to použiju max v práci když se jdu podívat do provozu a pak nějaká další. Kdybych kupoval pouzdro teď, tak bych hledal kompromis mezi těmi zmíněnými a koupil bych nějaké UAG. U klávesnice je dobrá alternativa k těm od apple logitech combo touch (případně zároveň slouží jako pouzdro).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam