• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONCKATablet
    BOAR
    BOAR --- ---
    HONCKA: tak mám děti rok, a 3, takže fakt zatím jen doauta na zadní sedačku na koukání videí cestou na dovolenou.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BOAR: ipad má výhodu v tom, že je na to třeba o dost víc věcí např na tvorbu hudby a grafiky než na android. Moje mají oba ipady (9 a 12 let) a celkem často blbnou v garagebandu (což je jednoduchej, ale celkem schopnej free daw), kdy mají ipady synchronizovaný hodiny a zkoušejí spolu dělat muziku. Taktéž, pokud budeš chtít děckám nějak limitovat čas a nechceš pro ně mít dětskej google účet (zvlášť pro starší je opruz že musí do 15let používat akorát youtube kids). Dál ty lowend až mid androidy jsou ořezaný na hw, většinou i ty androidy okolo 10k mají chipsety jako telefony okolo 6k, zatímco ty ipady mají chipsety jako aktuální generace iphonů. Jak jsem pasl, pokud to chceš akorát na koukání na youtube, tak je to celkem jedno.
    BOAR
    BOAR --- ---
    HONCKA: dik, tak nejak jsem si riakl, ze idealne 3K, ale 5K je asi strop no. Na redmi pad jsem koukal. nakously jablko nechci.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BOAR: šel bych do něčehjo aspoň trochu značkovýho cca okolo 5k
    Lenovo Smart Tab M10 Plus 3rd Gen, 4GB/64GB, Storm | CZC.cz
    https://www.czc.cz/lenovo-smart-tab-m10-plus-3rd-gen-4gb-64gb-storm-grey/379983/produkt
    Xiaomi Redmi Pad, 4GB/128GB, Green 42813 Antivir | CZC.cz
    https://www.czc.cz/xiaomi-redmi-pad-4gb-128gb-green/357237/produkt
    pokud na tom chce dělat něco víc, tak bych šel buď do jetýho ipadu 2020 (okolo 6,5k) nebo novej 2021 (okolo 8,5k), pro děcka tam máš víc aplikací dělaný na ipad
    BOAR
    BOAR --- ---
    Ahoj, hledam nejakej tablet, kterej chci dat detem hlavne do auta na videa/youtube, a nebude stat milion. Nicmene rad bych neco, co nebude linej smejd za 1000 :-) Neco pouzitelnyho.
    PECA
    PECA --- ---
    Nebo použitý iPad z MP - pokud chci jako hodně osekat cenu, nebo připlatit a nový iPad. Případně Samsunga, pokud bych trval na Androidu.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    PECA: to už radši Xiaomi s čínskou ROM
    PECA
    PECA --- ---
    STEVIE: Lenovo je defacto - drahá čína bez podpory. Sad story bro, vlastní zkušenost.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    tyjo ja nevim.. resil jsem neco podobnyho - v podstate tablet pro decka na cesty na pohadky.. a tak dlouho jsem nad tim polemizoval, az jsem koupil v akci za necelejch 9 nejzakladnejsi iPad a jsem spoko a verim, ze to proste min 5 let bude bez problemu fungovat... sry za "nyxí radu" :)

    případně už určitě mi přijdou lepší za tyhle peníe ty základní Lenovo Tab, stojí to kolem 4-5 k, má to 4gb ram.. než naky nonames z ciny..
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZEE: taky noname čína bez podpory, já osobně bych do ničeho takovýho nešel, ono to nějak asi fungovat bude, možná na tvoje použití ok
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZEE: 1.2kg + 6 let starý zařízení, tj baterie na tom nemusí být v nejlepším stavu
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    co myslite o tomto?

    HP Pro x2 612 G2 - inComputer.cz
    https://www.incomputer.cz/hp-pro-x2-612-g2-8/?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZEE: tenhle má 4GB a imho na nateflix to bude stačit, na rozdíl od toho noname číňanama to můžeš vyzkoušet a případně vrátit do 14 dnů
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    HONCKA: jeny ze ty damsungy do 5k maji jen 3gb ramky, to bude stacit?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZEE: já měl za to, že to chceš hlavně na netflix a specifikace nejsou všechno
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    HONCKA: ale ty parametry u samsungu asi podobne nesezenu, ze?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZEE: nonema cina bez podpory, do bura sezenes nejaky zakladni smasungy
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    BMAX I11PLUS 4G Tablet, Android 12 T616 CPU
    https://www.geekbuying.com/item/BMAX-I11PLUS-4G-Tablet-Android-12-T616-CPU-518499.html?



    co si myslite o tomto, chci nejakej do bura hlavne kuli netflixu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam