• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    no, myslim, ze nadesel cas, ke sledovani tohodle klubu (termin 5. dubna)

    Zacal bych dotazem. Ma smysl kupovat kojeneckou vahu ?
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    MAARISTAAN: jen jeden dotaz jsem si dovolila a uz mlcim a soupu papučama!:))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Také čekám na nějakou pěknou otcovskou debatu... :-)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    QUANTI: já mýho nastávajícího otce popostrčim - ale až se nám to za měsíc narodí, tak to tu snad rozproudí..
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    holky uz ale temer mesic mlci;)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    QUANTI: protože se nám tu rozkecávaly holky a to my radši držíme pusu, když jsou holky rozjetý ;-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    nějak vám to tady chcípá, otcové :)))
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MADIETTA: já byla prý jako malá nejvíc nadšená z těch balicích papírů..
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Tak nakonec dostalo mrně magnetickou tabuli, plastelínu - děkujeme za tip, malou dřevěnou stavebnici a knížky. Ukázalo se ale, že obsah dárků nebyl až tak podstatný - byl totiž úplně vydřenej z toho, že dostal "dálecky" a jejich obsah byl víceméně podružný. :-)
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    vlackodraha to je jasny!! v tesku ji maj docela levnou a je kompatibilni s tou ikeackou a daj se dokupovat ruzny veci k tomu--vyhraju sis s tim i jaa ;)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MADIETTA: jo, teď sem ji v IKEA viděl, ale dá se koupit i jinde. No ocenit by to mohl, byl by to největší dárek, ne? .)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    IJACZEK: takový ten z IKEA? Nevím, zda by ocenil smotaný koberec pod stromkem.

    No, zatím mám takovou tu magnetickou tabuli na kreslení, tu jeho bratr zničil, než se k ní malej stihl propracovat, takže to by mohlo mít úspěch. Ale ve světle toho, že jeho bratr dostane obrovské drahé lego, mi přijde takovej chudák ošizenej :-)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MADIETTA: jasan, to chápu .) má už koberec s městem?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    IJACZEK: to sice jde, ale dvouletýmu malý lego kupovat nechci.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MADIETTA: jenom krabici s lego kostkama!!! lego s duplem jde dohromady! .)
    TINA
    TINA --- ---
    MADIETTA: plastelinu, ta se nova vzdycky hodi
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    IJACZEK: No jo, ale když máme pod postelí dvě obrovské krabice až po okraj plné dupla - všech možných souprav, dopravních prostředků, budov, zvířátek, panáčků... nevím, zda má smysl k tomu něco přikupovat, a na velké lego je ještě malej (i když do něj pochopitelně bratrovi furt leze).

    Vzhledem k tomu, že starší dostane své vysněné obří lego Atlantis, bylo by asi dobré koupit něco pěknýho taky mrňousovi, jenomže kurňa co? :-/ Do Vánoc pár dní a my mu ještě nic nevymysleli.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MADIETTA: Duplo vydrží do 8let - do 5 let se dá přikupovat, v 5 letech lego - daj se kombinovat. Lego vydrží do 12. Pak lego Technic. Už vidim robota, co má boty z Dupla, ale nohy se mu hejbou díky pneu z technic .)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MADIETTA: ségra teď čeká druhý, mají kluka rok a půl starýho, kterej dědí většinu oblečení i hraček po našem. tak jsem vymýšlela něco pod jolku i pro to zatím neviditelné mladší, a už to byla fuška, když se ještě neví, co to bude. oblečení modrý a neutrální mají, koupit růžový je zatím blbost, mají lahve i kousátka... nakonec jsem koupila novorozeneckej dudlík, ty se po starších neschovávají.
    jestli to ale bude taky kluk, tak fakt nevím, co budeme kupovat...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    _AMBRA_: jo, to přijde. kdyžtak si mezitím dodělej kurs pro fakíry, protože jít ve dvě ráno dítě přikrýt a šlápnout při tom na zapomenutou kostičku na podlaze fakt není zážitek pro osoby fakírsky neproškolené.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam