• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Něco tatínkovského na sobotu :-)



    Soňa Malinová: Otcové a děti - projekty, které baví všechny.
    http://malinova.blogspot.com/2011/04/otcove-deti-projekty-ktere-bavi-vsechny.html
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    MEDOULKA: od chvíle, kdy začal dělat něco, čím ohrožoval zdraví svoje nebo ostatních - a tak je to doteď - když jde o nějaký jiný věci, který by neměl dělat, tak mu spíš vysvětluju, co by bylo dobrý dělat

    KEMAL: týjo, ty mi rozšiřuješ obzory v tom, co nás čeká .. 8-/
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    MEDOULKA: u nás slovo NE aplikuje spíš malý :) ted už teda ho umí aspon trochu používat,ale dřív to bylo NE na všechno co jsme se ho zeptali. spíš jsme měli problém,jak ho naučit,co to NE znamená a jak se používá.. takže když říkal NE u jídla,tak jsme mu ho brali,on se vztekal a tak.. ted si troufám říct,že z 50% odpovídá když fakt nechce NE
    TIGRE: ted si občas nechám skočit po hlavě..malý nemá ještě ani 2roky,tak je to ještě roztomilé,jinak každopádně jedem metodou upozornovaní,omýlání dokola a "vyhrožováním" že dostane na zadek! na to slyši! ZATÍM :)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    ale taky otázka ohledně výchovy: v jakém věku vám začalo dítě vysloveně lhát do očí? :)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    hned
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    dobrá otázka, ta výchova.. kdy jste začli aplikovat "NE"?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TIGRE: řekla bych, že většina rodičů se snaží volit onu zlatou střední cestu, ovšem každý má její mantinely/hranice někde jinde :)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    snažím se volit zlatou střední, ale spočívá to v tom že ho z hlavy sundám až když hrozí tržné rány

    za své vzaly mé ideály výchovy katolického vojenského internátu - Víra v krista - Sebekázeň - Poslušnost
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Jak moc jste přísní na vaše ratolesti? Necháte si skákat po hlavě, volíte zlatou střední, nebo je nutíte klečet na hrachu? :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TERRYNKA: no mně je rodiče píchnout nenechali a když jsem byla malá, mohla jsem nosit jenom klipsny, což mě traumatizovalo! :D byla jsem pak na píchání asi v osmi, podle mě tak akorát, v dospělosti už bych na to byla moc srab.
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ROZCOS: Jj nastrelovaci pistoli - vlozi se do ni nausnice a tu ti to silou prorve uchem :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Občianske združenie Liga Otcov - Stal som sa dcére otcom i matkou
    http://ligaotcov.sk/pribehy/news_stal-som-sa-dcere-otcom-i-matkou/
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    Tonička má náušničky nastřelené cca po 6 měs, nebrečela, krev jí netekla a rány se zahojily hned. Úplně bez problému...

    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    my teda jeste nepichali :).. kristine uz je roka a pul a jako, ze to nechame na ni..ale zase dostala krasny nausnicky od znamych a zkousi si je davat k uchu pred zrcadlem!! proste holka... myslim , ze by je moc chtela nosit, tak nevim nevim...jinak vubec nevim, co to znamena "nastrelit"? to jako nejakou pistoli nebo co?
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    ORIKA: nejde o prah bolesti, jde o to ze prorvat tkan nausnici je prasarna..
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ORIKA: ne, jen jsem se zamyslela na základě téhle debaty :-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TERRYNKA: copak, ty pidi holčičky co se teď kolem tebe rodí tě nahlodaly a uvažuješ o druhým? ;)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ORIKA: o tom žádná :-) Mluvím za sebe, kdybych měla holčičku :-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TERRYNKA: já zastávám názor, že to je opravdu věc rodičů jak se rozhodnou, ať už tak či onak, a nikdo nemá právo je poučovat nebo dokonce soudit, jak to měli "správně" udělat :)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ORIKA: já jsem hlavně pro to, aby se holčičkám píchala ouška ve chvíli, kdy k tomu můžou už něco říct :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam