• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ORIKA:
    nejaka idea, jak se to jmenuje ci kde to najdu ke koupi ?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ORIKA:
    vypada to tak...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    HAWKS: to by se vám asi fakt hodila ta hacka jak tu psala severine
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    koupim detskou postylku usazenou na gymnastickem balonu...to dite je zazracne...rve jak pardal a pak staci sednout na balon, dve zhoupnuti a je klid...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SEVERINE:
    ale z toho bude rapper :) to je videt uz ted
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SEVERINE:
    dik za tip... :)
    na te fotce prvni co me napadlo..kdyz uz mimino moc rve, tak nim lehce tuknes o ten radiator za nim a hned spi jak nemluvne
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    HAWKS: na to je dobrá věc, která se jmenuje hacka ( http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/5488_122931406114_521371114_2989702_5395381_n.jpg ) .. aby ses neuhoupal
    HAWKS: nejlevnější probiotikum je enterol - půlka kapsle se zamíchá do mateřskýho mlíka, na lžičku a do pusy - večer před kojením před spaním
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    LUBAR: tak. Bebilon jsem kupovala z Polska přímo, ušetřila a sem tam i vydělala, když byl zájemce. Taky ty ceny nechápu.
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    TERRYNKA: Nevím, jak je to dneska s těma kapkama, ale českej Nutrilon a polskej Bebilon, což je totéž, mají dneska na krabici rozdíl 80 korun, a to ho ještě z Polska kupuju přes prostředníka, kterej si určitě něco přirazí, aspoň za cestu.... fakt nechápu, proč ten cenový rozdíl :(
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    HAWKS: asi tě to moc neuklidni,ale našemu Matesovi nepomohli ani levné ani drahé kapky,žádná probiotika a že jsme jich vyzkoušeli.. prostě nic,až s přikrmy se to značně zlepšilo ..ale ne dokonale...
    ještě ted v roku a třičtvrtě ho občas bolí břicho v noci a breči.když se mu nepodaři vykadit se každý den ..
    tak držím pěsti ..

    a ještě k tomu bílému šumu,známí používají holici strojek!u nás teda zabírá a zabíralo dlouhé ostré šššššššššššš :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TERRYNKA:
    tak davame je neco pes tyden, tak uvidime zda bude vysledek :)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    HAWKS: Jankovi začaly zabírat tak 14 dnů po zahájení používání. I když samosebou těžko říct, zda už tříměsíční koliky neodcházely tak jako tak - kapky nekapky...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    a stejne mam pocit, ze v nasem konkretnim pripade moc nepomahaji...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TERRYNKA:
    obavam se ze ne... 10 ml v lekarne 660 kc
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    HAWKS: ano, já celou dobu mluvím o kapkám Biogaia :-)
    když jsem je kupovala já, byly na Slovači o polovinu levnější při zachování prodejního balení stejného, jako v ČR. Ale jak říkám - mohlo se to za ty dva a něco roku změnit. I na Mimibazaru, kde jsem na ně koukala tehdá, zda je někdo nemá levněji, teď šly ceny hodně dolů. Pokud se cenová hladina srovnala se Slovenskem a Polskem, tak paráda :-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TERRYNKA:
    nasel jsem mp3 s bilym sumem do mobilu :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TERRYNKA:
    existuji od dvou vyrobcu, biogaia a bifiform, biogaia obsahuji kmen lactobacillus reuteri, kdezto bifiform obsahuji Bifidobacterium animalis. Oboje se to sice tvari podobne, ale v zasade se jedna o dost rozdil. Vice relevantnich informaci by asi dokazala poskytnout manzelka. nicmene kdyz jsem pro kapky jel, trvala na tom, ze musi byt kapky od biogaia. Pravda, je, ze bifiform stoji tretinu az polovinu
    Pokud ovsem biogaia je na slovensky levnejsi o polovinu, je to na povazenou. Googlem jsem nasel na Slovensku biogaia za 11.7 EURO, tj. cirka ty tri stovky, ale objem je pouze 5 ml, nikoliv 10 ml.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    HAWKS: zkus to rozladěné rádio :-) Narozdíl od vysavače a větráku je značně přenosné/převozné, což se může hodit :-)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    HAWKS: nevím kolik stojí teď, řešila jsem to před dvěma roky. Mě nesrala ani tak ta cena jako taková, jako skutečnost, že na Slovensku a v Polsku stály polovinu. Asi se s k nám těm laktobacilům nechce, tak je musejí uplácet :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam