• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKOtcovský cit... když dva... býti rodičem, bezpečný domov a hračky, kočárek, autosedačka a v neposlední řadě miminko ...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    jasne
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    HAWKS: v poho, já zájem nemám, jen sem chtěl upřesnit pro ostatní .))
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    IJACZEK:
    ahoj cca 0-3 roky. aktualne rezervovane po TETA_JELENA
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    HAWKS: věkové rozmezí?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    mame tu nekolik (asi4-5) pytlu smesice detskych oblecku vseho mozneho. Dostali jsme to a nemame sanci to unosti. Ma nekdo zajem ? Nejsou to zadne hadriky od Diora, ale dite je dle meho dokaze umazat uplne stejne :)
    ma nekdo zajem ? Nechci za ne nic, staci kdyz si je zajemce odveze, pripadne jsem schopen je zavezt po Brne a blizkem okoli, eventuelne jsem schopen je dovezt do Prahy. Je mi lito to vyhodit nebo vezt nekde do charity pokud by mohly poslouzit jeste nekomu dalsimu
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    VLADIMEER: úplně jsem zapomněla, jak je to břicho pak obravský (a to je to pět měsíců)... jinak moc gratulu k synkovi a ke krásné ženě...
    VLADIMEER
    VLADIMEER --- ---
    Narodil se nam kluuuuk :))) podelime se o kratky video . . . :)

    ‪OLIVER - Pregnancy day by day 6months‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=KOl15-srgKw
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    PAAAJA: tip nemám, ale osobně bych to řešila asi borůvkama nebo červenou řepou:)) ale výsledek může být až moc hippie :P
    PAAAJA
    PAAAJA --- ---
    nemáte někdo tip na barvu na textil nezávadnou pro miminka? Chtěla bych mu obarvit povlak na zavinovačku...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MADCAT:
    pred casem jsem nasel lak na nejake silikonove bazi ci ci, kterym se mohly natirat detske hracky a byl konkretne atestovan na primy styk s pitnou vodou a na natery detskych hracek, ktere prichazi do primeho kontaktu se slinami
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MOTYLEK: Zatím bych se neděsil, prostě hláška/hra kterou někde slyšel, takovejch věcí maj děti spousty. Když mu to vydrží dýl (2-3 měsíce), zamyslel bych se nad tím podruhé.
    MAARISTAAN: Zrovna ninja želvy jsou docela dost soft, protože byly dělaný jako dětskej pořad podle poměrně hodně přísných amerických norem. Takže kde byly v originálním komiksu armády zlých ninjů, který želváci likvidovali, v seriálu to jsou roboninjové. Není tam krev, nejsou tam vulgarismy, nanejvýš se může stát, že některý díl přijde dítěti strašidelnější - ale třeba moje 4,5letá dcera s nimi nemá problém, zatímco u Šmoulů, kteří jsou pro ni asi určeni víc, nemohla zkousnout díl, ve kterým se jeden Šmlouva promění na vlko-šmoulo-dlaka.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SINSEMILLA: aha vidíš, toho jsem si ani nevšiml, tak dík za částečný uklidnění...
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MADCAT: a pro jistotu bych možná zavolala na tu poradenskou linku..
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MADCAT: je tam ta značka dole s kachničkou o atestu na dětské hračky, takže asi klidně..
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    natřeli byste si dětskou postýlku tímhle? máme jednu starší, kterou je potřeba trochu uvést do pucu, a jelikož tchyně některý věci řeší tak trochu za nás, po svým, a hlavně bez našeho vědomí, tak nám teď nedávno udělala "radost" touhle pikslou... trochu se bojím, že jednoho dne přijdu dom z práce, uvidím výsledek její aktivity, a půjdu shánět novou postýlku...
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    SEVERINE: Díky za tip!
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    MOTYLEK: hezký! a ještě by asi sedlo, aby se mu vysvětlilo, že když někomu uřízne ruku, tak s ním bude soud a dostane trest .. třeba si bude rád hrát na soud a líp pochopí, že tohle není dobrej nápad.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MOTYLEK: to se mi moc líbí s tou záchrankou!! moje máma je doktorka na záchrance, to by se jí líbilo, takhle vychovávat od malička...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    KEMAL: haha. to je jedina, ktera se mi ztratila a vcera sem si ji vyzvedavala v levnych knihach. kupodivu jen za 220kc!
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    ORIKA: Do té doby určitě ne, ale kdy s tím začal, to nevím.

    EDERA: Já jsem to prozatím řešila tak, že když za mnou přišel s tím, že mi jako uřízl ruku, tak jsem mu vysvětlila, že teď mi musí zavolat záchranku, tak jsme si pak hráli na to, že mi zavolal záchranku, že mě odvezli do nemocnice a tam vyléčili. Já mám s ním totiž zkušenost, že když mu 100x řeknu, že tohle nesmí dělat, tak to stejně dělá, tak jsem zkusila pro změnu trochu jiný přístup. Ale jestli to k něčemu bude, to si netroufám odhadovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam